Esileht Ajaviite- ja muud jutud Põlenud kodu lugu

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 126 )

Teema: Põlenud kodu lugu

Postitas:
Kägu

Kas teie arust sobis see lugu sinna? Jah, kõlab mõnele ehk õelalt, aga minu arust mitte. Eestis on palju vaeseid ja haigeid inimesi, kes oleksid väärinud seda raha, ei?
Sama perekond on ju juba päris pikalt Facebookis raha kogunud, nüüd siis veel saates? Olid ju päris heal järjel, ikka juhtub selliseid asju, kõik elus-terved. Selle asemel, et haigeid või vaeseid inimesi aidata, aidatakse kellelgi lihtsalt uus maja ehitada?
Kindlustuse jutt oli ka veidikene kummaline..

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas haiged ja vaesed vajavad raha kuidagi rohkem, kui see pere? Kas endaga muidu toimetulevaid ja toimekaid inimesi ei peaks nende õnnetuses aitama? Imelik mõtteviis minumeelest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul on ka nii kahju aga miks polnud kindlustust? Annetasime sellegipoolest. Soovin kõike head kõigile neile peredele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas haiged ja vaesed vajavad raha kuidagi rohkem, kui see pere? Kas endaga muidu toimetulevaid ja toimekaid inimesi ei peaks nende õnnetuses aitama? Imelik mõtteviis minumeelest.

Aga, kas ei vaja siis? Minu arust tõesti vajavad rohkem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seal öeldi, et asi oli bürokraatia taga, ehk siis et lauda nime all olibsee maja registris. Paberimajandus oli ajamisel ja seetõttu polnud ka kindlustust. Tubli perekond. Kõik nad on seal muidugi. Vahel tahaks, et oleks mingi võluvits, teeks sellega kõik korda ja ilusaks..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust ei vaja jah rohkem, vaid nad vajavad samamoodi. Sa kujutad nende olukorda ette üldse?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saadet pole näinud, aga kui lihtsalt tühja koha pealt öelda, siis loomulikult vajavad haiged ja vaesed esmajärjekorras abi. Ehk siis need, kes ennast ise aidata ei suuda. Kuidas saab üldse teisiti mõelda, ma ei mõista.

Saadet ja seda perekonda ma ei tea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul jäi selgusetuks, kuidas tulekahju tekkis? Kahju küll nendest, said valmis ja selline lugu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Karm saatuse nöök jah, aga leian ka, et teised saates olevad pered on ikka kordi raskemas olukorras. Sooviti jõuluks vähemalt ükski tuba valmis saada… Annetusliinid on avatud ju kuni 26.12 k.a, et pole reaalne soov seegi neil, antud saate toel vähemalt mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Annetasin saates, ei hakka aasima, et kas nad väärivad abi või mitte. Muidugi väärivad!
Olen ka ise lapsepõlves kodu tulele kaotanud, kohutav tragöödia. Aga antud saatesse oleks sobinud siiski mõni teine lugu. Jah, ma kujutan ette seda kohutavat kaotust ja valu, aga lapsed on terved, terve perekond jäi ellu. Kindlustus puudus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul jäi selgusetuks, kuidas tulekahju tekkis? Kahju küll nendest, said valmis ja selline lugu.

Minu arust sellest ei räägitudki?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Piinlik on lugeda teemaalgatust…. Loodan, et sa kunagi ise abi ei pea vajama…..

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
muumi_mamma

Minu arust sellest ei räägitudki?

Tulekahju sai alguses majas asuvast katlamajast. Sellest rääkis pereisa ka saates.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks? Aitan teisi hea meelega, alati aidanud, küll aga jäi antud lugu seal saates, mis on aasta suurim heategevuslik saade, arusaamatuks.. + see, et nad on seda raha juba mitmeid kuid läbi Facebooki kogunud. Samal ajal vaevlevad mõned terve elu mõne haiguse käes, minu silmis see ei ole aus. Ja ongi minu jaoks arusaamatu, miks just nemad selisesse saatesse valiti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust ei sobi sinna hoopis need halalaulud – niigi nukker saade ja siis need laulujupid loovad lausa morbiidse meeleolu. Miks ei võiks kõlada ilusad, helged jõululaulud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas saate pealkiri ongi “Põlenud kodu lugu”?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks? Aitan teisi hea meelega, alati aidanud, küll aga jäi antud lugu seal saates arusaamatuks, mis on aasta suurim heategevuslik saade.. + see, et nad on seda raha juba mitmeid kuid läbi Facebooki kogunud. Samal ajal vaevlevad mõned terve elu mõne haiguse käes, minu silmis see ei ole aus. Ja ongi minu jaoks arusaamatu, miks just nemad selisesse saatesse valiti.

Ãra ole kohtumõistja, Sul ei ole murede kaalukausse. Sa ei tea võrrelda neid lugusid tegelikult. Tõenäoliselt olid juba selle põlenud maja ehituseks laenud peale võetud, nüüd vajavad need maksmist ja uuesti ehitada käib ise üle jõu. Ega ma ei tea kas on nii, aga tõenäoliselt küll. Seega ka see on väga raske olukord. Loomulikult ei pisenda ma sugugi teiste perede muresid, lihtsalt arvan, et meie siin ei peaks kohut mõistma kes on ja kes ei ole väärt saates osalema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See pole ju vôistlus, kellel kurvem lugu. Neid inimesi, kellel abi vaja on väga palju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks? Aitan teisi hea meelega, alati aidanud, küll aga jäi antud lugu seal saates arusaamatuks, mis on aasta suurim heategevuslik saade.. + see, et nad on seda raha juba mitmeid kuid läbi Facebooki kogunud. Samal ajal vaevlevad mõned terve elu mõne haiguse käes, minu silmis see ei ole aus. Ja ongi minu jaoks arusaamatu, miks just nemad selisesse saatesse valiti.

Ãra ole kohtumõistja, Sul ei ole murede kaalukausse. Sa ei tea võrrelda neid lugusid tegelikult. Tõenäoliselt olid juba selle põlenud maja ehituseks laenud peale võetud, nüüd vajavad need maksmist ja uuesti ehitada käib ise üle jõu. Ega ma ei tea kas on nii, aga tõenäoliselt küll. Seega ka see on väga raske olukord. Loomulikult ei pisenda ma sugugi teiste perede muresid, lihtsalt arvan, et meie siin ei peaks kohut mõistma kes on ja kes ei ole väärt saates osalema.

Jah, aga seda raha on juba mitmeid kuid väga suurelt kogutud ka teistest kanalitest.. Seega minu arust ei ole päris sellised, kes nüüd nii meeletult abi vajaksid, sest abi on neil juba olnud küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, aga seda raha on juba mitmeid kuid väga suurelt kogutud ka teistest kanalitest.. Seega minu arust ei ole päris sellised, kes nüüd nii meeletult abi vajaksid, sest abi on neil juba olnud küll.

See pole ju vôistlus, kellel kurvem lugu. Neid inimesi, kellel abi vaja on väga palju.

Selles mõttes on Sul muidugi õigus, aga kuidagi kurb, et raskemad lood jäävad tänu sellele tähelepanu ja abita.

Please wait...
Postitas:
Kägu

usu, kas teised pered on mingil kujul abi saanud. Rahune maha nüüd….. See teemaalgatus iseenesest juba on nii inetu.

Please wait...
Postitas:
muumi_mamma

Kas saate pealkiri ongi “Põlenud kodu lugu”?

Juttu on saatest Inglite aeg.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just selle pärast ei annetanud. Kui saaks anda igale loole eraldi raha, siis annaks kõigile lastele. Aga nemad tahavad maja. Ma tahan ka. Alustasin 9 a tagasi nullist. Nemad mingu üürikasse ja ehitagu vaikselt oma maja. Nad ei sobinud sinna saatesse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

usu, kas teised pered on mingil kujul abi saanud. Rahune maha nüüd….. See teemaalgatus iseenesest juba on nii inetu.

Oleks sama suurelt Facebookis ringelnud asi, siis oleks tõenäoliselt näinud, aga ei ole. Need aga palusid isegi blogijate abi ju, tuhanded jagasid nende lugu ja ikka väga paljud kirjutasid, et annetasid neile. See muidugi selleks, sest nende abivajamist nende teistega küll nüüd võrrelda ei saa! Jumal tänatud, et keegi seal viga ei saanud, aga no siis juba oleks natukenegi mõistnud. Inetu, mis teha, aga nii on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just selle pärast ei annetanud. Kui saaks anda igale loole eraldi raha, siis annaks kõigile lastele. Aga nemad tahavad maja. Ma tahan ka. Alustasin 9 a tagasi nullist. Nemad mingu üürikasse ja ehitagu vaikselt oma maja. Nad ei sobinud sinna saatesse.

Täpselt samad mõtted. Tahan ka maja, peaks ka saatesse ronima. Nad võiks ju alustada vaikselt ja tasapisi ja küll see maja neil ka tuleb/saab valmis aga selle jaoks saatesse minna, on absurdsus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selles suhtes on sul õigus. Läksin ka kunagi vägivaldse mehe juures lastega käed taskus, olidki vaid riided pambus. Ei telekatki. Enda ema ka nii vaene,et peale makaronide polnud tal meid millegagi toetada. Ja maja pole siiani.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selles suhtes on sul õigus. Läksin ka kunagi vägivaldse mehe juures lastega käed taskus, olidki vaid riided pambus. Ei telekatki. Enda ema ka nii vaene,et peale makaronide polnud tal meid millegagi toetada. Ja maja pole siiani.

Nõus! Maja oleks saanud ka tasa ja targu uuesti ehitama hakata. Peaasi, et kõik elus ja terved, põhiasjad elamiseks olemas jne, aga soovitakse kohe uuesti uhket maja. No ei mahu minu mõistusesse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei olnud ju morbiidsed laulud seal.See noorte duett oli ikka suur üllatus, kusjuures tütarlaps on vist alles 10 aastane? Nii ilus esitus oli😊

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nõus! Maja oleks saanud ka tasa ja targu uuesti ehitama hakata. Peaasi, et kõik elus ja terved, põhiasjad elamiseks olemas jne, aga soovitakse kohe uuesti uhket maja. No ei mahu minu mõistusesse.

No on ikka hinge peal sul see… 8 korda koguni kirjutad, nii kahju on, et ehk saab pere jõuluks ÜHE toa oma kodust taastada. Kas sa tõesti arvad, et nad saavad sellest saatest kogu maja raha… Ei saa ju… Häbi sul olgu! Rohkem tolerantsust!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind huvitab see, et kui lihtsalt siis käib lauda/aida registreerimine ümber eluhooneks? Kuidas nad üleüldse ehitada said? Ilma loata siis või?
Mina tahan vanasse suvilasse teha ühte pisikest ruumi, kus mu pere saaks pesta. Kõigest – pesta, eksole. Ma isegi ei võta ehitusalust pinda kuskilt juurde, ei laiene kuskile, ka mitte kõrgustesse – omavalitsus saatis kohe kukele mu lihtsad mõtted. Olgu aga projekt, sinna juurde käis veel maamõõtmine ja värki, sest kesse projekti siis tühjale kohale teeb, peab ju geoalus olema ja nii edasi. Ja mul pole tegemist isegi mitte loaga, vaid ehitisteatisega. Sellise hoone püstitamine…nomaitea….oleks ju imelik, et ah…teen midagi siin omast peast valmis ja pärast kirjutame asjale teise nime. Nagu muinasjutus elavad.
Sellega muidugi nõus, et paras õnnetus ja kellelegi kaela ei soovi siukst asja.
Ja siis see teine lugu, kaevuga. Kuidas niisikesed asjad pole algusest peale selged, kelle rajatisega võidakse toimetada või siis mitte?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 126 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Põlenud kodu lugu