Esileht Ajaviite- ja muud jutud Põlenud kodu lugu

Näitan 6 postitust - vahemik 121 kuni 126 (kokku 126 )

Teema: Põlenud kodu lugu

Postitas:
Kägu

Palun väga, siin on keegi, kes oleks sobinud sellesse saatesse, kellel on tõeliselt suur õnnetus ja kelle heaks annetada ei ole kahju. Aga mitte kellegi majaehituseks.

https://tervis.postimees.ee/6483179/pime-jakob-palub-abi-ajukasvajast-vabanemisel-ja-ulikooliopingute-lopetamisel

Selle noormehe kontaktid on FB-s olemas ja sai ka juba annetatud ilma hetkegi kõhklemata. Loodan väga, et ta saab raviks vajaliku summa kokku.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Loomulikult vajavad. Annetasin just seda lugu vaadates, see mure on kohutav, mis neil on. Kujuta ennast ette kolme lapsega kellegi diivanil magamast! Ma lausa tunnen nende valu füüsiliselt. Kõigil peredel on seda raha võrdselt vaja, kuidas saad üldse niimoodi öelda, et neil ei ole seda vaja?

Ah, jätke see jura kellegi diivanil magamisest! Selle pere vanavanemad elavad samal hoovil oma majas, pärast õnnetust pakuti TUNDIDE jooksul neile nii maju kui kortereid elamiseks! Pereisa on ehitaja, kõik ehitajatest sõbrad-tuttavad olid järgmisel päeval kohal ja abi pakkumas (tasuta).

Pere on tore ja kokkuhoidev, lapsed said trauma muidugi, aga selles saates poleks nad osalema pidanud. Kodu oleks valmis saanud ka ilma selleta, aga praegune kriitikatulv tekitab küllap perele uue valusa haava. Kahju, et nad sellele varem mõelda ei osanud ja saatesse minemata ei jätnud…

Hoia jumal mind niisuguse kõiketeadja naabri või sugulase eest!

Sest piinlik on, kui nad oma infot teistelegi jagavad, eks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olin eelnevalt lugenud pereema- ja isa vassimisi ja veiderdamisi selle teema kohta internetis. Oli kindlustus-ei olnud-oli-ei olnud. Hiljem kuulsin, et vassitakse enda olukorda halvemaks ja ühesõnaga mängitakse inimeste haletsusel ja teenitakse selle pealt raha (js mitte vähe). Seejuures ei ole tegu üldse mitte vaeste inimestega, kes iga sendi ehitusse panid jne. Absoluutselt mitte.

Olen igal aastal annetanud 200-300eur saatesse, aga sel aastal annetasin ühele eraisikule otse. Olen ise nelja lapse ema, üks laps on raske puudega, elan üürikorteris ja ei tuleks selle pealegi et ma inimeste haletsusele mängides hakkaksin maja jaoks raha küsima. Maja pole inimõigus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olin eelnevalt lugenud pereema- ja isa vassimisi ja veiderdamisi selle teema kohta internetis. Oli kindlustus-ei olnud-oli-ei olnud. Hiljem kuulsin, et vassitakse enda olukorda halvemaks ja ühesõnaga mängitakse inimeste haletsusel ja teenitakse selle pealt raha (js mitte vähe). Seejuures ei ole tegu üldse mitte vaeste inimestega, kes iga sendi ehitusse panid jne. Absoluutselt mitte.

Olen igal aastal annetanud 200-300eur saatesse, aga sel aastal annetasin ühele eraisikule otse. Olen ise nelja lapse ema, üks laps on raske puudega, elan üürikorteris ja ei tuleks selle pealegi et ma inimeste haletsusele mängides hakkaksin maja jaoks raha küsima. Maja pole inimõigus.

]

Siuke mulje jäigi ju paljudele..

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas Tv3st on näidanud, et kui palju raha siis koguti ja kas pered on ka teadlikud, kuidas kampaania läks? Puudega laste pered läksid ikka väga hinge ja loodan, et nende unistused täituvad!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kokku annetati 301 165 eurot, mis jagunes siis võrdselt 5 pere vahel.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 121 kuni 126 (kokku 126 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Põlenud kodu lugu