Esileht Lapse ootamine Põletavad valusähvakad nibus

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Põletavad valusähvakad nibus

Postitas:

Olen 23. nädalat rase. Täna öösel ärkasin selle peale, et ühest nibust käis läbi põletav valu, nagu keegi virutaks noaga. Püsivat valu pole, see tuleb aegajalt, aga terve varahommiku läbi une tundsin. Ämmaemand kommenteeris telefonis, et rind valmistab piima ette ja ilmselt pole vaja muretseda.
Minu jaoks on see nii võõras (esmarase) valutunne ja tekitab praegu hirmu. Kas kellelgi on veel nii olnud? Palun jagage. Kas see valu nüüd jääbki kuni imetamise lõpuni?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.06 10:19; 19.06 15:58; 19.06 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 28 nädalat rase ja mul on samasugused teravad valud, nagu midagi teravat torkaks rinda. Eriti just öösiti kui külge keeran. Üldse on rinnad ja nibud peaaegu terve raseduse väga tundlikud olnud ja eeldan, et see jääb nii kuni sünnituseni. Vahepeal on muidugi tundlikumaid päevi, vahepeal polegi nagu nii hull. Ma usun, et see on kahjuks normaalne 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 11:18; 20.06 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegu võib olla nibude vasospasmidega. Kas lähevad valgeks ka? Mul oli raseduse lõpus mõnel korral. Eriti hull oli aga imetamise esimestel kuudel. Soe aitab. Peaks ravida ka saama vist kui enam ei kannata 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegu võib olla nibude vasospasmidega. Kas lähevad valgeks ka? Mul oli raseduse lõpus mõnel korral. Eriti hull oli aga imetamise esimestel kuudel. Soe aitab. Peaks ravida ka saama vist kui enam ei kannata ????

Valgeks pole läinud, esialgu need valusähvatused, aga nüüd päeval, liikudes, ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.06 10:19; 19.06 15:58; 19.06 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 28 nädalat rase ja mul on samasugused teravad valud, nagu midagi teravat torkaks rinda. Eriti just öösiti kui külge keeran. Üldse on rinnad ja nibud peaaegu terve raseduse väga tundlikud olnud ja eeldan, et see jääb nii kuni sünnituseni. Vahepeal on muidugi tundlikumaid päevi, vahepeal polegi nagu nii hull. Ma usun, et see on kahjuks normaalne ????

Seda on lohutav kuulda, et ikka käib tõepoolest asja juurde. Mida kõike uut naise keha kohta teada ei saa rasedana 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.06 10:19; 19.06 15:58; 19.06 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma unustasin muidugi mainida, et mis mul olukorra paremaks on teinud. Udupea! Ma enne magasin kas paljalt või lohvaka öösärgi/pidžaamapluusiga, aga kui öösiti ümber keha hoidvat toppi hakkasin kandma, siis läks oluliselt paremaks. Mul on suht väike rinnapartii ka, nii et see topp hoiab kõik kenasti paigal. Suuremate rindade puhul tasuks äkki mingit mugavat toestavat spordirinnahoidjat proovida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 11:18; 20.06 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma unustasin muidugi mainida, et mis mul olukorra paremaks on teinud. Udupea! Ma enne magasin kas paljalt või lohvaka öösärgi/pidžaamapluusiga, aga kui öösiti ümber keha hoidvat toppi hakkasin kandma, siis läks oluliselt paremaks. Mul on suht väike rinnapartii ka, nii et see topp hoiab kõik kenasti paigal. Suuremate rindade puhul tasuks äkki mingit mugavat toestavat spordirinnahoidjat proovida?

Kusjuures sama. Rindu paigal hoidev top (endal sporditop) muutis olukorra paremaks mulgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, see ternespiim, mis õrna kooriku teeb nibudele, mida sellega teha? Lihtsalt las olla või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Lapse ootamine Põletavad valusähvakad nibus