Esileht Pereelu ja suhted Poliitika ja peresuhted

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 125 )

Teema: Poliitika ja peresuhted

Postitas:
Kägu

Fakt on siiski, et EKRE on luuserite erakond, kaotada nad ei oska, oma vigu ei näe. Rumal strateegia, piiratud maailmavaade, kurjus ja õelus.

Häh, seda päästmise juttu kasjuti telekast söögi alla ja peale, aga võta näpust – inimesed vajasid hoopis päästmist “päästjatest”. Kunstripsmetega Helme proua nägu vahtis meie bussipeatuses nagu hirmus meeldetuletus, et tuleb kindlasti valima minna.

Ja mis soenguteema – Martini memmekasoeng, keegi Epler on ise juukseid lõiganud (üritas mulletit?). Kah viis Trumpiga samastumiseks.

Ega kellegi ripsmeid või soengut naeruvääristades Sa ka endast just adekvaatset muljet ei jäta. Samasugune luuser, nagu kõnealusedki.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No asi polekski niivõrd poliitikas kui lihtsalt maailmavaates. Ja vähemtähtis pole inimlik ja eetiline külg. Kui minu mees toetaks ekret, siis järelikult kiidaks ta heaks vähemuste mõnitamise, sõjapõgenikele seljakeeramist, labast väljendusviisi jne jne, siis kindlasti ei näeks ma meil ühist tulevikku. See, kas astmeline tulumaks või mitte, raiemahtude suurendamine-vähendamine on juba suvaline erinevus ja neil teemadel võib vaielda, aga tülitseda pole mõtet.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No asi polekski niivõrd poliitikas kui lihtsalt maailmavaates. Ja vähemtähtis pole inimlik ja eetiline külg. Kui minu mees toetaks ekret, siis järelikult kiidaks ta heaks vähemuste mõnitamise, sõjapõgenikele seljakeeramist, labast väljendusviisi jne jne, siis kindlasti ei näeks ma meil ühist tulevikku. See, kas astmeline tulumaks või mitte, raiemahtude suurendamine-vähendamine on juba suvaline erinevus ja neil teemadel võib vaielda, aga tülitseda pole mõtet.

Päris aus olla, siis minumeelest mõnitab REF koos enda valijate ja meediaga neid nö. vähemusi ikka oluliselt rohkem ja suurema mõnuga. Iga päev, igal teemal. Jah, on EKRE öelnud rõvedad ja sobimatuid asju, ei vaidle vastu. Kuna poliitiliselt ma nende vaateid ei jaga, siis neid pole ma ka valinud. Aga mis toimub pidevalt ja iga päev kasvõi meedias ja nii juba mitu aastat? Kes julgevad vähegi teistmoodi vaateid omada, on valed inimesed ja neid võib valimatult mõnitada. See on rõve tegelikult.

+5
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hämmastav, et tänapäeval leidub inimesi, kes sellist asja jumala normaalseks peavad ja loogilise lahendusena riigi poolt kinni makstud aborti näevad. Masendav.

Naistearstid (keda Martin mõrvariteks sõimas), noortekeskused, perekonnaõpetus jnejne on samas teinud ära suure teavitustöö vabariigi algusega võrreldes, et justnimelt abort poleks viimane ega rasestumisvastane vahend. Abordid on kordades vähenenud, teis elavad mingid nõukaaegsed arusaamad, kus vahendeid polnud, aga abort oli saadaval, tasuta ja kiire vahend.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris aus olla, siis minumeelest mõnitab REF koos enda valijate ja meediaga neid nö. vähemusi ikka oluliselt rohkem ja suurema mõnuga. Iga päev, igal teemal. Jah, on EKRE öelnud rõvedad ja sobimatuid asju, ei vaidle vastu. Kuna poliitiliselt ma nende vaateid ei jaga, siis neid pole ma ka valinud. Aga mis toimub pidevalt ja iga päev kasvõi meedias ja nii juba mitu aastat? Kes julgevad vähegi teistmoodi vaateid omada, on valed inimesed ja neid võib valimatult mõnitada. See on rõve tegelikult.

Nad võitsid ja tulevad võimule. Nüüd hoia hing kinni kuni umbusaldamisteni, seda ju ootad. Oska kaotada.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie valime sageli erinevaid erakondi. Seekord mina reformi, mees Eesti200.

Juba see on naljakas, et neid erinevateks pead.

Need on erinevad erakonnad. Nii nagu Aafrika elevant ja India elevant on erinevad loomad, kuigi mõlemad loomade seas tugeva kaldega tsentrist elevantluse suunas, kui soovid 🙂

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris aus olla, siis minumeelest mõnitab REF koos enda valijate ja meediaga neid nö. vähemusi ikka oluliselt rohkem ja suurema mõnuga. Iga päev, igal teemal. Jah, on EKRE öelnud rõvedad ja sobimatuid asju, ei vaidle vastu. Kuna poliitiliselt ma nende vaateid ei jaga, siis neid pole ma ka valinud. Aga mis toimub pidevalt ja iga päev kasvõi meedias ja nii juba mitu aastat? Kes julgevad vähegi teistmoodi vaateid omada, on valed inimesed ja neid võib valimatult mõnitada. See on rõve tegelikult.

Nad võitsid ja tulevad võimule. Nüüd hoia hing kinni kuni umbusaldamisteni, seda ju ootad. Oska kaotada.

Ma ei ole kuskil kandideerinud ega ka kedagi nendest valinud ega valimata jätnud. Veelvähem ma hakkan kedagi umbusaldama. Niiet võita või kaotada pole minul küll midagi, ole normaalne ????

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie valime sageli erinevaid erakondi. Seekord mina reformi, mees Eesti200.

Juba see on naljakas, et neid erinevateks pead.

Need on erinevad erakonnad. Nii nagu Aafrika elevant ja India elevant on erinevad loomad, kuigi mõlemad loomade seas tugeva kaldega tsentrist elevantluse suunas, kui soovid ????

Need ei ole erinevad mujalt kui nimepoolest ???? Reklaamgi oli neil hulludel üles ehitatud rõhutamisele, et nad on põhimõtteliselt Reformierakond.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole kuskil kandideerinud ega ka kedagi nendest valinud ega valimata jätnud. Veelvähem ma hakkan kedagi umbusaldama. Niiet võita või kaotada pole minul küll midagi, ole normaalne ????

On ikka, sa räägid poliitteemal. Rahvas valib, rahvas need on inimesed. Ilma rahvata pole hääli. Mina ütlesin, et reform võidab ja koalitsiooni kohta, et eks me näe, mis on läbi lillede öelduna, et moodustavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reklaamgi oli neil hulludel

Aga tegijamad kui meie. Töökad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mu mees oleks EKRE valija, siis olen üsna kindel, et meie pikk abielu ka laguneks. Ma ei suudaks iialgi nii rumala ja ajupestud lambaga koos voodit jagada.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole kuskil kandideerinud ega ka kedagi nendest valinud ega valimata jätnud. Veelvähem ma hakkan kedagi umbusaldama. Niiet võita või kaotada pole minul küll midagi, ole normaalne ????

On ikka, sa räägid poliitteemal. Rahvas valib, rahvas need on inimesed. Ilma rahvata pole hääli. Mina ütlesin, et reform võidab ja koalitsiooni kohta, et eks me näe, mis on läbi lillede öelduna, et moodustavad.

See, mida sina ütlesid või ei öelnud ei ole siin ju teema. Ausaltöeldes ma tunnen täpselt samuti, et mul pole mingit vahet, kes seal pukis parajasti on. Otseselt võita ega kaotada mul küll midagi pole. Oli meelelahutuslik õhtu hääletustulemusi vahtides, aga sealt edasi on suhteliselt ükskõik. Reform, EKRE, kesk või Isamaa. Kõik on otsapidi olnud nii valitsuses kui riigikogus ja pean ausalt ütlema, minu elu sellest mitte kuidagi ei muutunud.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie valime sageli erinevaid erakondi. Seekord mina reformi, mees Eesti200.

Juba see on naljakas, et neid erinevateks pead.

Need on erinevad erakonnad. Nii nagu Aafrika elevant ja India elevant on erinevad loomad, kuigi mõlemad loomade seas tugeva kaldega tsentrist elevantluse suunas, kui soovid ????

Need ei ole erinevad mujalt kui nimepoolest ???? Reklaamgi oli neil hulludel üles ehitatud rõhutamisele, et nad on põhimõtteliselt Reformierakond.

Siiski need on KAKS ERINEVAT ERAKONDA. Ka ühemunakaksikud on KAKS ERINEVAT inimest. Ära tõmble sõnade üle, kui sa keelt ei tunneta. Kui mina abiellun ühe ühemunakaksikuga ja mu õde teise ühemunakaksikuga, oleme me siiski valinud kumbki erineva inimese 🙂

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, mida sina ütlesid või ei öelnud ei ole siin ju teema. Ausaltöeldes ma tunnen täpselt samuti, et mul pole mingit vahet, kes seal pukis parajasti on. Otseselt võita ega kaotada mul küll midagi pole. Oli meelelahutuslik õhtu hääletustulemusi vahtides, aga sealt edasi on suhteliselt ükskõik. Reform, EKRE, kesk või Isamaa. Kõik on otsapidi olnud nii valitsuses kui riigikogus ja pean ausalt ütlema, minu elu sellest mitte kuidagi ei muutunud.

On ikka, sest ma olen uhke selle üle, et reform võitis. Mul hea meel, et minu häälega saadi ka Riigikogusse, ei andnud häält asjata. Sina arvad, et sinu elu ei muutu, aga EKRE ju ähvardas, mis kõik nüüd muutuma hakkab.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, mida sina ütlesid või ei öelnud ei ole siin ju teema. Ausaltöeldes ma tunnen täpselt samuti, et mul pole mingit vahet, kes seal pukis parajasti on. Otseselt võita ega kaotada mul küll midagi pole. Oli meelelahutuslik õhtu hääletustulemusi vahtides, aga sealt edasi on suhteliselt ükskõik. Reform, EKRE, kesk või Isamaa. Kõik on otsapidi olnud nii valitsuses kui riigikogus ja pean ausalt ütlema, minu elu sellest mitte kuidagi ei muutunud.

On ikka, sest ma olen uhke selle üle, et reform võitis. Mul hea meel, et minu häälega saadi ka Riigikogusse, ei andnud häält asjata. Sina arvad, et sinu elu ei muutu, aga EKRE ju ähvardas, mis kõik nüüd muutuma hakkab.

Tore muidugi, et lubatakse, aga reaalselt see EKRE ka oli ju valitsuses? Mitte midagi ei olnud teisiti kui siis kui Reform, Isamaa, Kesk vms olid valitsuses. Tore loomulikult kui enda lubadusi valijale täidetakse, aga pole ausaltöeldes näinud. Pole ka mingit usku, et EKRE midagi oleks muutma hakanud ja ei hakka ka Reform midagi muutma. Kui Sa ise aitasid Reformi kampaaniale kaasa, siis jah, arusaadav, et oled uhke. Muul juhul ma väga ei mõista seda uhkust. Või see on nagu sinna auku, et olen uhke, et olen eestlane, kuigi ise sittagi selle heaks teinud ei ole, lihtsalt juhtus, et siia sündisin ???? Reform ise võib muidugi olla enda saavutuse üle uhke, aga mis uhkust sa seal teiste tehtud töö pealt tunned? No ei tea… Igatahes ei tunne mina, et mul vahet oleks, kes seal valitsuses parajasti on.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või see on nagu sinna auku, et olen uhke, et olen eestlane, kuigi ise sittagi selle heaks teinud ei ole, lihtsalt juhtus, et siia sündisin

Kas sa tahad öelda, et inimene ei tohi olla uhke näiteks selle üle, et tal on hea pea, kuna see on sünnipäraselt nii – kahe kõrge IQga vanema laps, haritud perest. Kas ma palun võin natuke uhke olla selle üle, et mu vanaisa oli üks Eesti arstiteaduse suurkujudest ja päästis paljude elukvaliteedi, kuigi ma ise pole midagi selle heaks teinud? Aga kas selle üle võin uhke olla, et olen hea tantsija, kuna pärilikult on mulle antud hea rütmitaju ja teatud graatsia, mille arendamiseks olen ma teinud….absoluutselt mitte midagi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või see on nagu sinna auku, et olen uhke, et olen eestlane, kuigi ise sittagi selle heaks teinud ei ole, lihtsalt juhtus, et siia sündisin

Kas sa tahad öelda, et inimene ei tohi olla uhke näiteks selle üle, et tal on hea pea, kuna see on sünnipäraselt nii – kahe kõrge IQga vanema laps, haritud perest. Kas ma palun võin natuke uhke olla selle üle, et mu vanaisa oli üks Eesti arstiteaduse suurkujudest ja päästis paljude elukvaliteedi, kuigi ma ise pole midagi selle heaks teinud? Aga kas selle üle võin uhke olla, et olen hea tantsija, kuna pärilikult on mulle antud hea rütmitaju ja teatud graatsia, mille arendamiseks olen ma teinud….absoluutselt mitte midagi.

Keegi ei keela ju. Ole uhke mille üle tahad. Mina isiklikult olen uhke siiski asjade üle, mille ma olen kuidagi ise saavutanud. Ma olen väga rõõmus, et mu vanaisa on tunnustatud arst ja saab aidata inimesi, olen rõõmus, et mul on hea välimus, kaasasündinud rütmitaju, pikad siredad sääred, hea keelevaist, kunstnikusilm või mis iganes sada asja veel. Olla uhke selle üle, mille ma olen lihtsalt nö. sündimisega kaasa saanud on minu jaoks imelik. See ei tähenda, et ma kellelgi seda keelaks. Ole minupoolest uhke ükskõik mille üle ????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen sageli uhke teiste inimeste üle.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie valime sageli erinevaid erakondi. Seekord mina reformi, mees Eesti200.

Juba see on naljakas, et neid erinevateks pead.

Need on erinevad erakonnad. Nii nagu Aafrika elevant ja India elevant on erinevad loomad, kuigi mõlemad loomade seas tugeva kaldega tsentrist elevantluse suunas, kui soovid ????

Need ei ole erinevad mujalt kui nimepoolest ???? Reklaamgi oli neil hulludel üles ehitatud rõhutamisele, et nad on põhimõtteliselt Reformierakond.

No tore siis ju, 74 kohta Riigikogus, valitsemine peaks nüüd küll lepse reega minema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tore muidugi, et lubatakse, aga reaalselt see EKRE ka oli ju valitsuses? Mitte midagi ei olnud teisiti kui siis kui Reform, Isamaa, Kesk vms olid valitsuses. Tore loomulikult kui enda lubadusi valijale täidetakse, aga pole ausaltöeldes näinud. Pole ka mingit usku, et EKRE midagi oleks muutma hakanud ja ei hakka ka Reform midagi muutma. Kui Sa ise aitasid Reformi kampaaniale kaasa, siis jah, arusaadav, et oled uhke. Muul juhul ma väga ei mõista seda uhkust. Või see on nagu sinna auku, et olen uhke, et olen eestlane, kuigi ise sittagi selle heaks teinud ei ole, lihtsalt juhtus, et siia sündisin ???? Reform ise võib muidugi olla enda saavutuse üle uhke, aga mis uhkust sa seal teiste tehtud töö pealt tunned? No ei tea… Igatahes ei tunne mina, et mul vahet oleks, kes seal valitsuses parajasti on.

Sul ei peagi vahet olema, minul peab vahe olema. EKRE on alati kuidagi vihase oleku ja jutuga, Kaja ütles täna midagi stiilis, et hirmutab. Ma olen nõus, hirmutabki.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abort tuleb samuti nende arvates keelustada. See pole naisest ülesõitmine? Ehk et mees trukkigu alati, kui soov tuleb ja naine tegelegu tagajärgedega?

Täiesti vastupidi ju??? Just abordi soodustamine tähendab, et mees trukkigu alati, kui soov tuleb ja naine tegelegu tagajärgedega (=soovimatute laste tapmisega). Abort pole mingi “naiste õigus”, vaid peamiselt meeste ülima mugavusiha ja vastutusest hoidumise vahend.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abort tuleb samuti nende arvates keelustada. See pole naisest ülesõitmine? Ehk et mees trukkigu alati, kui soov tuleb ja naine tegelegu tagajärgedega?

Täiesti vastupidi ju??? Just abordi soodustamine tähendab, et mees trukkigu alati, kui soov tuleb ja naine tegelegu tagajärgedega (=soovimatute laste tapmisega). Abort pole mingi “naiste õigus”, vaid peamiselt meeste ülima mugavusiha ja vastutusest hoidumise vahend.

Abort on naiste õigus.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ka ultrahelile kutsumine on naise õigus ja vabadus. Kui ei taha, ei kutsu. Ainult isadust saab sünnitunnistusele nõuda, et pandaks, aga kui ei pane, ka see on naise õigus. Naise õigus on lapsele ka oma perekonnanimi panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minumeelest mõnitab REF koos enda valijate ja meediaga neid nö. vähemusi ikka oluliselt rohkem ja suurema mõnuga.

Mismoodi? Too näide.
(Konkreetne, mitte abstraktne üldine kommentaar)

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naise õigus on lapsele ka oma perekonnanimi panna.

Mõlemad vanemad peavad ju kinnitama lapse nime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siiski need on KAKS ERINEVAT ERAKONDA. Ka ühemunakaksikud on KAKS ERINEVAT inimest. Ära tõmble sõnade üle, kui sa keelt ei tunneta. Kui mina abiellun ühe ühemunakaksikuga ja mu õde teise ühemunakaksikuga, oleme me siiski valinud kumbki erineva inimese ????

Sinu endq keeletunnetusega on küll midagi väga nihu. Sõnal “erinev” on nimelt mitu tähendust. Erinev vs sarnane või erinev vs sama.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naise õigus on lapsele ka oma perekonnanimi panna.

Mõlemad vanemad peavad ju kinnitama lapse nime.

Ema peab kinnitama mehe nime, mina ei kinnitaks. Ainult ühise nime olemasolul (abielu).

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina võiks kokku elada keski valjaga, sotsiga, misiganes parempoolse erakonna esindajaga, aga mitte ekrekaga, sest need kipuvad olema nagu usuhullud või isalmistid- kõik, kes neisse pimesi ei usu, on väärad ja need on vaja “oma usku” pöörata. Nagu Lenin ütles, et kes pole meie poolt, on meie vastu, see mõtteviis elab EKREs edasi täiega. Ühtegi liitlast pole nad suutnud omale saada, koostöö on suht võõras kontseptsioon, ainult ise (ainu)võimul olla on eesmärk. Kui nad jätaks mu rahule, oleks kõik ok, intelligentsemad ekrekad vast ikka suudavad aduda, et teisel täiskasavanul on samasugune õigus oma maailmavaatele kui neil ja see ei PEA ühtima. Ülejäänud on küll oma vaadete pealesurujad, nagu siingi ekrekate naised räägivad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ema peab kinnitama mehe nime, mina ei kinnitaks.

Mis see siia puutub? Enne oli väidetud, nagu ema üksi saab nime panna – ei saa ju. Ainult mõlemal vanema kokkuleppel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

need naised, kes aborti tegema lähevad ja eriti need, kes teevad seda korduvalt, on tõenäoliselt just need naised, kellele lapse kasvatamine oleks kõige keerulisem ja kes ise oleksid kõige vähem kohased lapse kasvatamiseks.

Otsustage juba ära, mis see probleem on – kas see, et poolearulised naised liiga palju aborte teevad või et poolearulised naised peretoetuste tõttu liiga palju lapsi saavad. Ei klapi nagu kokku.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 125 )


Esileht Pereelu ja suhted Poliitika ja peresuhted