Esileht Ajaviite- ja muud jutud polti aurupesuri müügivõtted

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: polti aurupesuri müügivõtted

Postitas:
Kägu

Kas olete kokku puutunud polti aurupesuri müügimeestega?
Esmalt helistatakse, et olete võitnud kodukoristuse ja lepitakse kokku, millal oma võidu kätte saad. Siis tulevad sinu koju müügimehed sulle kallist aurupesurit pähe määrima ega jäta võimalust ostust loobumiseks. Korralik mõjutamine käib.
Hoiatage oma vanemaid ja kergesti mõjutatavaid lähedasi, et nad oskaksid sellest “imelisest võidust” loobuda kui seda lahkesti pakutakse. Vanad inimesed on ju kerge saak – kohapeal sõlmitakse kohe ka järelmaksu leping kõrge intressiga kui muidu üle tuhande maksva masina jaoks raha pole – iga kuu 50 eur maksta – mis see siis ikka ära ei ole. Igast pensionist on võimalik see väike summa välja pigistada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle tullakse ka koju, las tulevad. Ei kavatse nagunii osta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle helistasid ka. Te olete võitnud kodu koristamise! Ma vastasin, et mul on endal ka käed küljes ja oskan täitsa ise ka koristada. Siis ta ütles, et aga ma ju ei pea maksma üldse selle eest. No ega ma ju muidu endale ka ei maksa. Pealegi meil on see masin endal ammu olemas. Veider, et ikka topitakse. Järgmine kord ehk lasekski tulla, puhastada kogu kodu ära ja siis kui pähe määrima hakkab, tarin enda oma ka välja ja tänan teda kenasti tasuta teenuse eest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul kunagi käis. Kutt tuli oma kastiga tuppa, aga ütlesin talle kohe, et ärgu nähku vaeva lahtipakkimisega, ma nagunii osta ei kavatse. Pakkusin talle hoopis kohvi ja kooki ja ajasime tunnikese mõnusalt juttu. Tema sai paberitele linnukese kirja, et “esitlus on tehtud”, minul oli lihtsalt lõbus seltskond.
/Nad ei puhasta kunagi tervet korterit, isegi tervet vaipa ega diivanit mitte. Teevad ainult ühe nurga vaibast, ühe diivani käetoe jne

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle helistasid ka. Te olete võitnud kodu koristamise! Ma vastasin, et mul on endal ka käed küljes ja oskan täitsa ise ka koristada. Siis ta ütles, et aga ma ju ei pea maksma üldse selle eest. No ega ma ju muidu endale ka ei maksa. Pealegi meil on see masin endal ammu olemas. Veider, et ikka topitakse. Järgmine kord ehk lasekski tulla, puhastada kogu kodu ära ja siis kui pähe määrima hakkab, tarin enda oma ka välja ja tänan teda kenasti tasuta teenuse eest.

Ma ei tea, kas endal häbi ei ole selline nahaal olla? Müúgimees ju üritab ka pere úleval pidada vōi vōileivale vorsti raha teenida. Ma müügimehena ilmselt kibeleks sellise mōnituse eest midagi ebameeldivat teha. Näiteks tuleks öösel ja situks uukse taha vōi tooks kanasita graanuleid viskaks aeda ja maja ette ja ümber just vihmase ilmaga. Siis leotab neist haisu hästi lahti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas endal häbi ei ole selline nahaal olla? Müúgimees ju üritab ka pere úleval pidada vōi vōileivale vorsti raha teenida.

Kui mulle helistatakse, et ma olen VÕITNUD TASUTA kodukoristuse ning toonitatakse veel juurde, et tulevad koristavad ja ma tõesti midagi maksma ei pea, siis kust otsast on nahaal see võimalus ära kasutada? Kas Eesti Loto võite on ka nahaalne välja võta, sest nad on selle raha ju kuidagi teeninud? Kui koristusejärgselt toode osta tuleb, siis ei olnud ju tegu minu tasuta võiduga, mis omakorda on väga nahaalne kauplemisvõte ning mul poleks häbiraasugi selline müügimees kuhugi mujale oma perele vorsti välja teenima saata. Tööd saab teha ka ausalt, mitte klientidele valetades. Ja kui tal on aega ja jaksu tulla öösiti haisutama inimesi, kes toodet ära ei ostnud, siis on ta oma ametis ikka väga kehv.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Näiteks tuleks öösel ja situks uukse taha vōi tooks kanasita graanuleid viskaks aeda ja maja ette ja ümber just vihmase ilmaga. Siis leotab neist haisu hästi lahti.

Sellised müügimehed ongi sama head kui need kanasitagraanulid. Pressib end valega koju ja siis viskab sitta aeda, kui sa tema kallist masinat ära ei osta. Sinusugused kommentaarid on hea näide, et mida varem nendega vestlus lõpetada, seda kergemalt pääsed. Hakkad sitta torkima, sitt läeb haisema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Näiteks tuleks öösel ja situks uukse taha vōi tooks kanasita graanuleid viskaks aeda ja maja ette ja ümber just vihmase ilmaga. Siis leotab neist haisu hästi lahti.

Sellised müügimehed ongi sama head kui need kanasitagraanulid. Pressib end valega koju ja siis viskab sitta aeda, kui sa tema kallist masinat ära ei osta. Sinusugused kommentaarid on hea näide, et mida varem nendega vestlus lõpetada, seda kergemalt pääsed. Hakkad sitta torkima, sitt läeb haisema.

Vabandust, aga kanasitagraanulist on mul 100 korda rohkem kasu, kui mingist müügimehest. Kanakaka on täiesti hea lämmastikväetis aiapidajale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

😁

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas sellist teenust ka pakutakse, et tullakse ja puhastatakse mingi kangaga kaetud mööblitükk korralikult ära? Söögitoa toolid nt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas sellist teenust ka pakutakse, et tullakse ja puhastatakse mingi kangaga kaetud mööblitükk korralikult ära? Söögitoa toolid nt.

Muidugi, löö guuglisse “tekstiilipesuriga puhastamine” ja vali firma välja, kes kohale tuleb. Mul on diivani ja madratsiga imesid tehtud. Diivani lagastasid pisikesed lapsed ära ja pärast puhastust oli nagu uus. Tekstiilipesur on ikka hardcore sitaimur, tekib kiusatus kogu pehme mööbel sellega ära teha. Ise saab ka selle pesuri rentida.

Mina näiteks lasin selle Polti agendi koju, kuna mind reaalselt huvitas see aurupesu süsteem. Ja oleksin selle masina ära ka ostnud, aga 1500 eurot on ikka ebareaalne. Viisakas tüüp oli, mitte midagi nad ära ei puhasta, paar tõmmet näitas vaiba ja diivani peal. Aga ma lasin testida ka praeahju juures – kõrbenud rasva see puhastaja ära ei võta, samuti mitte katlakivi vannitoa vuukides. Mis on ebameeldiv, on tõesti see valetamine, mida viivad läbi telefoninäitsikud, kes enne helistavad, et juhuuu, oled VÕITNUD kodukoristuse. See jätab paha maigu, sest agent ise, kes kohale tuleb, ei ole ju koristaja.

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud polti aurupesuri müügivõtted