Esileht Ilu ja tervis Põlveliigese süstid

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Põlveliigese süstid

Postitas:
Kägu

Kellele on tehtud põlveliigesesse süste artroosi puhul, kas on tulemusi olnud ja kui kaua need on kestnud? Mis on umbkaudne hind olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui on teise eriarsti saatekiri, siis  visiiditasu ei maksa, pead oma raha eest süstmislahuse vaid apteegist välja ostma, selle kulu siis vaid (alla 10€ oli see rohi).

mul andis reumatoloog saatekirja, süstis kirurg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele -aga kas aitab ja kui kauaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te räägite erinevatest süstidest. 3-eurone on hormoon ja aitab 1 kuu. Lisaks kahjustab liigesekõhre. Teine on hüaluroonhape, maksab 200 eurot umbes ja efekt on aastaks.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teine on hüaluroonhape, maksab 200 eurot umbes ja efekt on aastaks.

325.-

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teine on hüaluroonhape, maksab 200 eurot umbes ja efekt on aastaks.

325.-

Ei, see oleneb preparaadist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule süstiti (mitte küll põlve, aga puusa) DepoMedrolit vmt (midagi sellist loen kirurgi käekirjast tema poolt antud paberilt välja). Pidi mõjuma aasta. Hetkel 1,5a möödas ja uut pole olnud vaja teha. Oli alla 10€ süst.

Ma arvan, et see 200+€ kulub juhul kui sama teha erakliinikus. minul oli haigekassa raha eest eriarsti vastuvõtt Lääne-tallinna ja  saadeti süstile nõmme tervisekeskusesse.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele -aga kas aitab ja kui kauaks?

Küllap see oleneb sellest, mis selle artroosi põhjustanud on. Ülekaal, lihasnõrkus – neid tegureid saab ise mõjutada

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://arhiiv.err.ee/vaata/prillitoos-517

Umbes 15. minuti juurest algab lõik ja 18. minuti kandis on süstidest jutt.

****************

Depo-Medrol on see odavama klassi süst ja need 200-300 on teist tüüpi süst.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et see 200+€ kulub juhul kui sama teha erakliinikus.

Sa arvad valesti. Need on täiesti erinevad ravimid – hormoon (see odav) ja hüaluroonhape. Viimane maksab 200+ eurot ja HK ei kompenseeri seda ei erakliinikus ega riiklikus süsteemis (st HK süsteemis).

Kui sul depo-medrol aasta aega aitab, siis sul vedas ja järelikult ei ole puusaliiges mitte eriti kulunud, võis olla hoopis põletikus. Siis aitab hormoon hästi. Kulunud liigesele aitab HH ja aastaks, hormoon vaid mõni nädal, kui sedagi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele -aga kas aitab ja kui kauaks?

Küllap see oleneb sellest, mis selle artroosi põhjustanud on. Ülekaal, lihasnõrkus – neid tegureid saab ise mõjutada

Minul tekkis artroos, kui olen (ja olen) normaalkaalus, lihtsalt hakkas liiges ära kuluma. Lihasnõrkusega ei ole siin mingit seost. Tuleb teha harjutusi, sõita rattaga, õnneks ei valuta, hommikul on trepist natuke raske alla tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele -aga kas aitab ja kui kauaks?

Küllap see oleneb sellest, mis selle artroosi põhjustanud on. Ülekaal, lihasnõrkus – neid tegureid saab ise mõjutada

Minul tekkis artroos, kui olen (ja olen) normaalkaalus, lihtsalt hakkas liiges ära kuluma. Lihasnõrkusega ei ole siin mingit seost. Tuleb teha harjutusi, sõita rattaga, õnneks ei valuta, hommikul on trepist natuke raske alla tulla.

Loomulikult on lihasnõrkusega seos. Milleks sa neid harjutusi siis tegema pead, kui mitte lihaste treenimiseks, mis su liigeseid toetaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas 3. astme artroosiga kallimad süstid aitavad leevendada?

Puusa- ja põlveliigesed kulunud 80-aastasel isal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Põlveliigese süstid