Esileht Väikelaps põlvevalu

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: põlvevalu

Postitas:

Minu lapsel on vist juba aasta põlvevalu.Ärkab isegi öösiti selle peale ülesse ja nutab hirmsasti.
Tegime vereanalüüsi,põletikunäitaja puudus ja ka ortopeed ei näinud midagi(vaatamine toimus nii,et laps kõndis).Et ei teagi mida ja kuhu peaks minema(laps kardab nii hirmsasti arsti,et mingeid rõntkeneid ja vereandmisi me küll teha ei saa,sest ta lihtsalt ei lase).Aga tundub,et nende valude pärast on põhjust ikkagi muretseda,kui kuuled igasuguseid jutte.Kuulaks mida teie olete teinud,kui lapsel põlved valutavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ikka ortopeedi edasi \”kiusanud\” – kuni uuringuid nii palju tehtud, et diagnoos olemas.

/Meil oli vanemal lapsel hüppeliigestega mure. Aga õnneks sattus väga hea ortopeed, kes ilma UH-uuringuta meid minema ei lasknud. Ja sealt oli kenasti probleemi põhjus näha. Mingi kõndimise järgi diagnoosi paneva arsti vahetaksin kohe välja.

P.S. Ultraheli on leebem variant teile läbi viia, kui laps hirmsasti kardab. Röntgenis peab paigal olema, ultrahelis on selles osas kergem. Annab last rahulikult veenda ja uurida ekraanilt pilti (viia ta tähelepanu mujale).
Kindlasti uurige edasi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läheks selle murega hoopiski reumatoloogi juurde.
Minu lapsel ka ortopeed miskit ei leidnud, kuigi uuris-puuris. Reumatoloogi juures ka uuriti ja jägiti ning nüüd laps ravikuuril (JIA) ja valud väga palju vähemaks jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina läheks selle murega hoopiski reumatoloogi juurde.
Minu lapsel ka ortopeed miskit ei leidnud, kuigi uuris-puuris. Reumatoloogi juures ka uuriti ja jägiti ning nüüd laps ravikuuril (JIA) ja valud väga palju vähemaks jäänud.[/tsitaat]
Jah tõsi, oli meilgi reumatoloog, kes lõpuks diagnoosi pani, mitte ortopeed.
Vana pea, ei pea kõiki arstidelkäimisi enam meeles 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps põlvevalu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.