Esileht Hobinurk Põlvikute taaskasutus uuring

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Põlvikute taaskasutus uuring

Postitas:

Kutsume Sind osalema tudengite turuuuringus, vajuta siia

Küsisime 9 küsimust! Palun võta osa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole elu sees põlvikuid kandnud ega ostnud ja ei kanna ega osta neid ka kunagi. Aga kuna paluti osa võtta, siis võtsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutatud põlvikutest võiks teha ühekordseid teekotte – lõikad u 7 cm jupi, teed sõlme ühte otsa, täidad taimepuruga, nt piparmündiga, melissiga jmt, ja teed sõlme teise otsa. Laod need nutsakad karpi ja kui sõbranna külla tuleb, siis lased tal valida…

Sõbranna võtab hoopis kohvi…. kui julgeb, sest mine tea, mille taaskasutatavaga sa veel üllatada oskad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda vormi ei saa täita ilma google kaudu sisselogimata. see on ka põhjus, miks seda täita ei viitsi.

mina tõesti taaskasutan sokke-põlvikuid: tolmulapina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, ma küll kannan põlvikuid, pükstega. Aga taaskasutama ma neid küll ei kipu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kannan põlvikud, aga ma ei näinud kuskil küsimustikku, millele vastata saaks. Mingi imelik asi tuli ette ja mingeid imelikke kontosid ma logima ja looma ei hakka, ei usalda ja mul pole neid vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hõõrun nendega saapaid läikima. Küsitlust täita ei viitsi, kõige naljakam teema, mida veel välja võib mõelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kahju, et enam täita ei saa, ma õigel ajal ei juhtunud teemat nägema, muidu oleksin kindlasti oma taaskasutusviisid üles lugenud 😉

Lisaks siin teemas juba nimetatud teekotikeste valmistamisele on reaalselt olemas nt patsikummide tegemine põlvikutest ja peenravõrgu jaoks raskuste valmistamine (täidad põlviku liiva v mullaga ja sõlm peale). Sobivates värvides froteest beebisokke olen kasutanud lastetoas toolijalgade pehmendusena, et põrandat ära ei kriibiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Põlvikute taaskasutus uuring

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.