Esileht Ajaviite- ja muud jutud POMMUUDIS! Brigitte Susanne Hunt andis libastunud peiupoisile andeks

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: POMMUUDIS! Brigitte Susanne Hunt andis libastunud peiupoisile andeks

Postitas:
Kägu

“Sõbrad, me rääkisime Roniga ja ma annan talle andeks selle, mis juhtus. Palun ärge soovige või kirjutage tema kohta mitte midagi halba, sest ta ei ole halb inimene ja ta ei vääri ühe väga purjus peaga tembu eest sellist avalikku vihkamist. Ron annab omapoolse selgituse peagi meedias, kus ta selgitab juhtunu tagamaid. Ta on imeline inimene, kelle kõrval mul olid suurepärased 1,3 aastat. Me otsustasime ühiselt jääda lahku ja liikuda edasi, sest me oleme nii erinevad inimesed. Mul on kahju, et see kõik peab olema avalik, aga ma südamest soovin Ronile parimat ja me jääme temaga alati sõpradeks. I will always have his back,” kirjutab Brigitte.

https://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/brigitte-susanne-hunt-andis-libastunud-peiupoisile-andeks-ta-on-imeline-inimene?id=87970409&fbclid=IwAR3F4kANMvHcuRlUbvWyQsMSrx9as9dQPnxxYM_t8T1texEp2izcT9DxQBU

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jube pomm… lahus siiski ju, lugeda ei oska?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Me otsustasime ühiselt jääda lahku

Kas keegi seletaks, mida see täpselt tähendab?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jube pomm… lahus siiski ju, lugeda ei oska?

Kui kauaks? Varsti jälle koos.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et mõlemad olid päri sellega, et minnakse sõpradena lahku

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et talle jõudis kohale, et üksi ei jõua üüri+ liisingut maksta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

st. et elavad koos sõpradena edasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

+1

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tundus tugev naine, kes sellisele näitaks koha kätte, kuid ei möödu nädalatki, kui juba kõik andeks antud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Perekoolika pähe ei mahu muud, kui üks lihtne lauluke, et 400+400 ja refrään on ka 400+400 …jne

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tundus tugev naine, kes sellisele näitaks koha kätte, kuid ei möödu nädalatki, kui juba kõik andeks antud.

Tugevad inimesed annavadki andeks. Sa oled mingi vihkaja? Selline, kes eksidega sõbraks ei jää?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lapsepõlve muretud mängud, jajah.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tugevad inimesed annavadki andeks. Sa oled mingi vihkaja? Selline, kes eksidega sõbraks ei jää?

Kui eks on mingi stapea (ei viita siin BSH loole, vaid räägin üldiselt), siis loomulikult ei pea andeks andma. Andeks anda võib ka südames, enda hingerahu nimel, kuid sellest ei pea teine osapool teadma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Andeks anda võib ka südames, enda hingerahu nimel, kuid sellest ei pea teine osapool teadma.

Avaliku elu tegelastel käib see vist teistmoodi. Parem on enne ise mingi samm astuda kui oodata teiselt osapoolelt midagi (kas siis positiivset või negatiivset) või meedialt veelgi pikemat suhte lahkamist. Praegu asetas BSH end ise pjedestaalile, jättes suuremeelse inimese mulje oma fännidele ja pani kogu asjale punkti. Kes teab, kui suuremeelne ta tegelikult südames on. Võib ju andestada, aga okas jääb kindlasti ikka pikaks ajaks hinge. Vähemalt haaras ta ohjad enda kätte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veider tõesti. Kõigepealt suure pauguga lahku ja juba järgmine päev kiidab meest taevani, aga tagasi ka ei võta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lahkumine on tugevate omadus. Silma kinni pigistada ning tulevikus parimat loota on lihtne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See Hundi punt on nii veider, ma ei või.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mjah, ma arvasingi, et nii läheb.
Amuide, Rauad läksid ka uuesti kokku.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Milvi Kiisu

andis libastunud peiupoisile andeks
Ühes lauses on mitu sisulist viga, isegi vanainimene näeb vigu. Esiteks, ei andnud andeks, kui jäävad lahku. Teiseks, mis peiupoiss on mahajäetud endine elukaaslane? Peig tähendab peigmeest ja kavatsust abielluda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esiteks, ei andnud andeks, kui jäävad lahku.

Andeks võib ju anda selle käitumise, mis suhtes usalduse purustas. Kas või enda hingerahu pärast. Nii saab edasi liikuda. Unustamisega on aga teised lood.

Please wait...
Postitas:
Kägu

andis libastunud peiupoisile andeks

Ühes lauses on mitu sisulist viga, isegi vanainimene näeb vigu. Esiteks, ei andnud andeks, kui jäävad lahku. Teiseks, mis peiupoiss on mahajäetud endine elukaaslane? Peig tähendab peigmeest ja kavatsust abielluda.

Jah, peiupoiss ei ole sama, mis peig. Eesti ajakirjanike kirjaoskamatus ajab vahel täitsa nutma.
http://eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=peiupoiss

Please wait...
Postitas:
Kägu

Peig tähendab peigmeest ja kavatsust abielluda.

Peiupoiss ei ole peigmees, vaid peigmehe saatja pulmas – meil on see alles viimasel ajal levima hakanud komme, aga filmidest on ju kõik näinud neid pruutneitsisid-peiupoisse kahel pool pruutpaari.

Please wait...
Postitas:
Kägu

NOojah, aga lahku läksid ikkagi ju selle loo pärast. Ega siis andestada võib ka nii, et minnakse ikkagi lahku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Osa inimesi ei jaksa tekstist rohkem lugeda kui pealkirja. Või te arvate, et nad lahus olles maksavad ikkagi üksteisel liisinguid kinni või milleks see liisingujutt ja silma kinnipigistamise ja parima lootmise jutt? Oli ju kirjas, et nad on ikkagi lahus ja jäävad lahku, lihtsalt ta ütles, et ta ei vihka seda meest ega taha ka teiste vihakõnet temast lugeda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja Ron annab meedias omapoolse selgituse?!?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja Ron annab meedias omapoolse selgituse?!?

Tahtsin just selle välja tuua, et kas seal võib olla see point, miks andeks anti, et ehk muidu hakkab Ron avalikult musta pesu pesema? Sest sõbrad sõpradele nii ju ei tee, eriti kui Ron nüüd peaks tahtma tuntumaks saada, oma mainet parandada vmt siis kõik uudiskanalid paneksid talle mikrid ninaette, et räägi nüüd midagi head välja.

Brigitte enda kohta pole midagi halba öelda, mulle ta meeldib. Ta on leidnud omale hea tegelaskuju blondiini tsiki ja on selle teenima pannud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind on ka petetud, läksin lahku, aga lõpuks andestasin. Milleks viha pidada? Järelikult ei sobinud kokku. Mul läks muidugi kauem aega, et andestada, mitte kaks päeva. Aga ega selle jaoks ei olegi reeglit. Eks TEGELIK andestamine toimubki pikema aja jooksul, lihtsalt sellest ei saa aru.

Tubli tüdruk, et lahku läks. Päris paljud kommenteerisid, et Ron on enne ka petnud ja Brigittele on seda isegi öeldud (?). Kui see nii on, siis võib-olla ongi Ron selline, kes ei soovi end kellegagi siduda, vaid lihtsalt kelle kaissu minna ja kellega kodu mängida, aga hinges tahab vaba olla. Minule naisena ka EI sobiks selline asi.

Teine asi on muidugi see, et kas seda peab meedias lahkama? Tõesti, BSH on avalikus tuntud. Aga meil on väga palju suuremaid ja väiksemaid kuulsuseid, kes on lahku läinud, aga seda ei lahata meediaveergudel. Ei anta pidevalt meediale teada, mis seis on. Pean siis eelkõige silmas, et kas meil on vaja Roni seletust meediale? Kas kõik ei ole juba niigi ilmselge?

Kolmas asi, mis häiris on, et BSH kirjutas, et nad on Roniga nii erinevad. Enne seda õhtut nad olid juskui perfect match made in heaven. Võib-olla BSH astus korra pilvelt alla ja vaatas oma suhtele peale kaine pilguga ja pilguga, et Ron ongi petja ja võib-olla Ron ei näe petmises pidagi halba ja BSH sai aru, et nad ongi TEGELIKULT erinevad. Ma arvan, et siin on neiule korralik õppetund. Arvestades, et BSH rääkis lastest ja kihlumisest inimesega, keda ta tegelikult ei tundnud…

Kui BSH seda loeb (ja arvestades, et ta on öelnud, et ta loeb enda kohta kirjutatud), siis ma pöördun nüüd tema poole ja ütlen, et sa oled tubli tüdruk. Tubli, et sa Roni maha jätsid vaatamata sellele, et sa talle andestasid. Tubli, et ta teeb karjääri ja kõik muu. Pea püsti. Ja sa kindlasti leiadki mehe. Aga ära armu kohe nii ära, või vähemalt PROOVI inimest korralikult tundma õppida. Me oleme umbes samaealised ja ma jälgin sind Instagramis. Enne Roni oli ta teise tüübiga koos, keda sa armastasid ja kellest sa rääkisid nii, et te olete elu lõpuni koos, aga siis läksite lahku. Ja siis sa ütlesid, et sa ei hakka oma suhet enam mitte kunagi nii avalikult reklaamima. Aga siis tuli Ron ja siis muud ei olnudki kui reklaam teie suhtele. Proovi tegelikult ka oma kodust elu elada koduseinte vahel ja meediale näita seda, millega sa raha teenid (Influenceri elu).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Brigitte enda kohta pole midagi halba öelda, mulle ta meeldib. Ta on leidnud omale hea tegelaskuju blondiini tsiki ja on selle teenima pannud.

Hmm… on see ikka tegelaskuju?😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Peiupoiss ei ole peigmees, vaid peigmehe saatja pulmas – meil on see alles viimasel ajal levima hakanud komme, aga filmidest on ju kõik näinud neid pruutneitsisid-peiupoisse kahel pool pruutpaari.

Ei ole viimasel ajal levima hakanud komme. 19. sajandil dokumenteeritud pulmakombestikus on mh peiupoistel tähtis roll. Siin näiteks on päris hea vanade pulmakommete ülevaade.
Ma ka tegin selle teema lahti just sellepärast, et huvitav mis peiupoistest siin juttu on.
PS: Naljakas, et Milvi Kiisu nii neutraalsel teemal viitsib sõna võtta. Või demonstreerib ta, et isegi vanainimesed ei tunne vanu eesti rahvakombeid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enne Roni oli ta teise tüübiga koos, keda sa armastasid ja kellest sa rääkisid nii, et te olete elu lõpuni koos, aga siis läksite lahku. Ja siis sa ütlesid, et sa ei hakka oma suhet enam mitte kunagi nii avalikult reklaamima. Aga siis tuli Ron ja siis muud ei olnudki kui reklaam teie suhtele. Proovi tegelikult ka oma kodust elu elada koduseinte vahel ja meediale näita seda, millega sa raha teenid (Influenceri elu).

Influencer paraku peab demonstreerima ka oma eraelu, sest tooted, mida ta pakub, ei ole nii huvipakkuvad, kui keha, mis neid tarvitab. Influencer müübki just iseennast ja tooteid turundab isiklike väikeste skandaalikestega.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud POMMUUDIS! Brigitte Susanne Hunt andis libastunud peiupoisile andeks