Esileht Ajaviite- ja muud jutud POMMUUDIS! Mai ja Kalle Pallingu abielu on läbi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 155 )

Teema: POMMUUDIS! Mai ja Kalle Pallingu abielu on läbi

Postitas:
Kägu

Kroonika kirjutab, et Mai ja Kalle Pallingu abielu on läbi.

Kas on täpset infot, mis põhjusel nad lahku lähevad? Kes kelle maha jättis? Kelle pärast?

https://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/lahus-mai-ja-kalle-pallingu-abielu-on-labi?id=87002195

+4
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kes need on?
Kas ainult Kroonika lugejatele tuntud inimesed või olen ma ikka täitsa metsast?

+12
-21
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes need on?

Kas ainult Kroonika lugejatele tuntud inimesed või olen ma ikka täitsa metsast?

Kalle Palling on vaatamata oma noorusele staažikas riigikogu liige.

“Palling oli XI Riigikogu, XII Riigikogu ja XIII Riigikogu liige ning kuulub ka XIV Riigikogu koosseisu. “

https://et.wikipedia.org/wiki/Kalle_Palling

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas on täpset infot, mis põhjusel nad lahku lähevad? Kes kelle maha jättis? Kelle pärast?

Ohhh! Kui saaks vaid rohkem infot!! Kui ainult keegi teaks nende eraelust midagi enamat!!! Tahaks juba emba-kumba noka sisse lüüa!!!

+23
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Üsna eluterve lähenemine lahutusele. Tundub, et kummaltki poolt mingit vimma ja kibedust pole. Mis teeb teemaalgataja virtsahimu seda inetumaks.

Kahju muidugi, ilus paar oli.

+16
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Üsna eluterve lähenemine lahutusele. Tundub, et kummaltki poolt mingit vimma ja kibedust pole. Mis teeb teemaalgataja virtsahimu seda inetumaks.

Kõige ilusa taga on peidus …. saladused.

+12
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa kõike nii hästi tead, miks sa siis teema avasid ja meie käest infot uurid? 😀

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei mõista seda sotsiaalmeedias pasundamist. Vanasti oli lahkuminek midagi väga isiklikku ja traagilist, seda ei presenteeritud kui uue kinnisvara ostu või puhkusereisi. Eks see liiga avalik elamine mõjuta ka lahkuminemisi ma arvan.

+28
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei mõista seda sotsiaalmeedias pasundamist. Vanasti oli lahkuminek midagi väga isiklikku ja traagilist, seda ei presenteeritud kui uue kinnisvara istu või puhkusereisi. Eks see liiga avalik elsmine mõjuta ka lahkuminemisi ma arvan.

Tavainimesed ju seda ei teegi. Avalike tegelaste puhul on see vältimatu, et kõik varem või hiljem teada saavad. Seepärast on ehk lihtsam teha väike avaldus, hoides ära tarbetu sosistamine ja spekuleerimine. Või selja taga kirjutatud 4-leheküljeline Kroonika artikkel.

+17
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa kõike nii hästi tead, miks sa siis teema avasid ja meie käest infot uurid? 😀

Ei tea.
Elukogemus näitab, et “Kõige ilusa taga on peidus …. saladused”.
Saladused huvitavad kõiki.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
talent

Ei tea.

Elukogemus näitab, et “Kõige ilusa taga on peidus …. saladused”.

Saladused huvitavad kõiki.

See on sama, kui kokasaadetes väidetakse, et “kõik armastavad ju peekonit” või “kes ei armastaks šokolaadi” 😁

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

POMMUUDIS! Mai ja Kalle Pallingu abielu on läbi

Täiesti mõtetu ainult sinu peas asuv pomm.
Mingi pliitbroiler, kelle kõige silmapaistvam saavutus on mingi altkäemaksujama.

Eelmine pomm oli sul see POMMUUDIS! Peeter Ernits käis “Kõigi Eesti Laul” kontserdil.
Miks sa neid toodad?

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi teab kedagi, kes teaks kedagi, kes on koos partneriga kellega tutvuti 21-aastaselt?

Ja palun mitte vastata 22-aastaste kohta:)

+3
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

POMMUUDIS! Mai ja Kalle Pallingu abielu on läbi

Täiesti mõtetu ainult sinu peas asuv pomm.

Mingi pliitbroiler, kelle kõige silmapaistvam saavutus on mingi altkäemaksujama.

Eelmine pomm oli sul see POMMUUDIS! Peeter Ernits käis “Kõigi Eesti Laul” kontserdil.

Miks sa neid toodad?

Too oli kellegi teise teema!

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Too oli kellegi teise teema!

Ainult sina suudad juba oma pealkirjas karjuda, ära jutusta.
Ilmselt nii pomm on kogu aeg olla.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole ime. Mees ju nii kena.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mai jättis Kalle Lenny Kravitz’i pärast maha:
https://www.youtube.com/watch?v=kFvcH9y5kIY

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/lahus-mai-ja-kalle-pallingu-abielu-on-labi?id=87002195

Ma tõesti ei saa aru keda see huvitada võiks? Ja kes need inimesed üldse on .. absoluutselt ei saa aru .. pommuudis .. ..

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi teab kedagi, kes teaks kedagi, kes on koos partneriga kellega tutvuti 21-aastaselt?

Minu kahed sugulased – tutvusid ülikooli esimesel kursusel (mõlemad paarid) ning nüüd on nad kõik jõudnud 50.ndatesse – ja on rahulikes ning mõnusates suhetes.
Samuti vanemate peretuttavad, kes on järjest tähistanud 35. või 40 pulmaa-aastapäeva ning tutvuti ja kurameerima hakati ikka nii 20-aastaselt.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tõesti ei saa aru keda see huvitada võiks? Ja kes need inimesed üldse on .. absoluutselt ei saa aru .. pommuudis .. ..

Avaliku elu tegelasi võiksid ikka teada!

+2
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Avaliku elu tegelasi võiksid ikka teada!

võiks aga ei ole kohustuslik 😛

+1
-5
Please wait...

Postitas:
ninakaspreili

Visuaalselt ilus ja võrdväärne paar oli kindlasti. Üks väheseid stiilseid ja heas vormis poliitikuid, kuigi poliitikas ta eriti silma ei paista millegagi.

Minu vaist on muidugi koguaeg arvanud, et sellele mehele meeldivad mehed. Ehk selles põhjus.

/ninakaspreili

+7
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle kangastub kohe Mai Pallingu intervjuu Lenny Kravitziga 
https://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/video-eesti-juutuuber-peedistab-humoorikas-klipis-ringvaate-reporteri-mai-pallingu-intervjuud-lenny-kravitziga?id=75385763

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/video-eesti-juutuuber-peedistab-humoorikas-klipis-ringvaate-reporteri-mai-pallingu-intervjuud-lenny-kravitziga?id=75385763

ma ju kirjutasin, et Lenny on kõige kurja juur 😛

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie. Mina olin 18, mees 20 kui tutvusime. Koos elanud 20 aastat, 3 last, kellest vanim on 15.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Neid ikka omajagu. Ennast ei saa vist lugeda, sest tutvusime veel nooremalt üle 30 aasta tagasi.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina. Aga ma olin 20, mees 22. Abielus nüüdseks 21 aastat.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uskumatu! Kõigepealt Rauad ja nüüd nemad. Ja just sellised paarid, kes tunduvad väljast nõnda ilusad ja harmoonilised 🙁

Olen neile võõras, aga tõesti kahju on.

+12
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei mõista seda sotsiaalmeedias pasundamist. Vanasti oli lahkuminek midagi väga isiklikku ja traagilist, seda ei presenteeritud kui uue kinnisvara ostu või puhkusereisi. Eks see liiga avalik elamine mõjuta ka lahkuminemisi ma arvan.

Pasundamist?
Minu arust on just väga normaalne, kui selline üldine teadaanne tehakse, ilma teist poolt mustamata. Muidu tulevad ju sinusugused tädid uurima, et mis ja kus ja miks ikkagi, kuna neil on ÕIGUS teada.
Mäletan enda kunagisest lahkuminekust, kui tüütu ja masendav oli igaühele nagu katkine grammofon korrutada, endal nutuvõru ümber suu: “Jah, läksime lahku. Ei, tema jättis mind. Ah et miks? Tead, ta leidis uue.” Ja siis tuli järgmine küsima. Ja järgmine…
Oleks ka pigem sellise avaliku teadaande teinud.

+15
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

See intervjuu on küll kohutavalt piinlik ämber.

+12
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 155 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud POMMUUDIS! Mai ja Kalle Pallingu abielu on läbi