Esileht Väikelaps Pontsakamale tüdrukule riideid.

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Pontsakamale tüdrukule riideid.

Postitas:

Kust ostate natuke pehmema kehaehitusega tüdrukule riideid, eelkõige retuuse, tuunikaid, pluuse jms. HMi, Takko retuusid on kitsad talle, soonivad ja on ebamugav, pluusid ka liiga kehasse, tahaks vabalt langevaid. Muidu olen tellinud Nextist, seal hea valik, aga sealt ei saa praegu tellida.
Laps on aga pikkust visanud, kevad-suvi ukse ees, oleks midagi selga vaja. Lindexist ei ole peale pesu ja kleitide väga enne ostnud, kuidas seal lõigetega on, kas kitsamad, laiemad?

Vaja oleks 116/122 riideid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lindexi retuusid on laiema lõikega,aga pakk tuleb terve igaviku. Prismasse võib vaadata,seal ka laiemad lõiked lasteriietel, maksimarketite riiete osakondadest leiab vahel midagi. Selverites lenne pluusid-retuusid on silma järgi laiemad. Üldiselt, pontsule võtaks lihtsalt nr suuremad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen pontsakamale ostnud lihtsalt number suuremaid asju, nt 116/122 lapsele võtaks pluusid ja tuunikad 128, samuti retuusidel võib vabalt number suurema võtta sest säärte pikkuse osas olen aru saanud, et kahe numbri vahe ei ole hiiglaslik ning ka number suuremad retuusid jäävad säärtest täiesti ilusti ja parajad.
Tegelikult ka peenikesema lapse puhul on just t-särkide puhul sageli minu meelest number suurem valik asjakohane, sest miskipärast kipuvad täpselt numbrisse pluusid olema ikkagi üsna lühikesed ja liigutades on kogu aeg selg paljas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps Pontsakamale tüdrukule riideid.