Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pood, kus müüja ei tohi toetuda

Näitan 4 postitust - vahemik 241 kuni 244 (kokku 244 )

Teema: Pood, kus müüja ei tohi toetuda

Postitas:
Kägu

Ma käin üksinda riidepoodides ja tihtipeale olen olnud ka ainus klient. Sisse minnes poemüüjad enamus kordadest istuvad ja teevad omi asju ning mind nähes kohe tõusevad püsti. Ma olen end sedasi lausa ebamugavalt tundnud. Olen pooltel kordadel öeldnud miskit taolist, et “eiei, minu pärast pole vaja tõusta.. ma lihtsalt uudistan ringi”. Loodan, et mind seetõttu väga veidralt ei vaadata 😀 ma reaalselt uudistangi ringi ja mu meelest ei peaks müüja seetõttu püsti seisma. Ma olen ka sellist tüüpi ostleja, kellele meeldib ise nõu küsida siis, kui seda vaja on.. ei meeldi, kui kohe peale lennatakse või kullipilgul jälgitakse.

Samas see ei tähenda, et poemüüja peaks laisklema või olema ükskõikne (mõnikord olen püüdnud mitmeid kordi pilguga kontakti saada, aga müüjal on pea langetatud nutitelefoni). Ehk siis ei peaks olema liialt pealetükkiv, aga siiski tähelepanelik ja sõbralik/meeldiv. Ja oma tööolusid ei peaks ka klientide kuuldes omavahel kurtma (olen seda eriti palju kuulnud nt noorte tüdrukute poolt New Yorkeris ja taolistes kohtades).

M.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul õnnestus üle pika aja Changeis ebameeldivat pealetükkivust kogeda. Esimese abipakkumise peale ütlesin, suuruse, mida otsin, aga kuna teenindaja hakkas koos minuga neid otsima, siis numbri puudumisel kehitasime mõlemad õlgu ja ütlesin, et otsin ise edasi (tahtsin spetsiifilist toodet kindlas suuruses ja toonis, valik piirdus kahe riiuliga). Noh, läks korra eemale. Umbes kahe minuti pärast tuli küsima, et kas ma ikka 2=3 pakkumist nägin (peaks pime olema, et mitte märgata) ja et äkki ikka saab aidata mind, tänasin ja ütlesin, et nägin ning et vaatan ise. Kaks ei jäänud kolmandata ja midagi ta tuli veel pakkuma kui parasjagu oma suurust otsisin. Lõpuks jõudsin oma paari tootega proovikabiini, proovimise ajal küsis ta veel kaks korda, et kas saab kuidagi aidata ja kui lõpetasin, siis viis minu eest asjad kassasse, kus seisime mingi aja koos järjekorras, tema ootas teiste müüjate järgi, mina klientide. Ta andis kahjuks enne alla ja müük läks kellegile teisele 😀

Ei teagi, kas nägin nagu varas välja või miks ta mind enda ahistamisobjektiks valis, aga tagasi igatahes selline ”tähelepanelikkus” ei kutsu. Seni on mulle see pood meeldinud, sest saadakse aru, kui klient soovib ise ringi vaadata, aga samas ollakse olemas, kui abi küsid, kuid see oli üle võlli kogemus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Töötasin kunagi Zara laos. Reaalselt ongi nii, et kaup tuleb koos hinnasiltidega sisse ja Eestis kleebitakse uued ja KALLIMAD hinnad peale.

Põldma poodisesse ei julge üldse sisse astuda. Rekord on vist 4 erinevat müüjat tuli abi pakkuma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nägin just eile Pärnu Kaubamajaka Mustangi töötajat kõveras poodi sisenemas ja kohe tuli see teema meelde. Uskumatu.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 241 kuni 244 (kokku 244 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pood, kus müüja ei tohi toetuda