Esileht Väikelaps pood “Lastemaailm”

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: pood “Lastemaailm”

Postitas:
Kägu

Kas keegi teab, millal seal võiks aled olla. Ise käisin kuu alguses, aga siis seal pold veel midagi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: pood “Lastemaailm”

reima on -20, kliendikaardiga -30

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

on seal üldse kunagi tavainimesele rohkem kui -20% antud? kogu see pood on minu meelest rohkem kui kummaline … alati on seal poolpime (hoiavad elektri pealt kokku), osad müüjad oleks nagu talveunes ning ei oska ühelegi küsimusele vastata, kaup on sellistes \”kuhjades\”, et täiesti võimatu on asjadest ülevaadet saada v normaalselt liikuda – tänapäevasest äriajamisest on nad küll valgusaastate kaugusel 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin nädalavahetusel ja mingitel asjadel olid aled küll.
Mind häirib selle poe juures ruumipuudus, üksi veel kuidagi ukerdad seal ja korjad kogu aeg riideid, mis kukuvad aga lastega küll eriti sinna ei tõmba.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, ka minu peletas see suhtumine sealt minema – vanem naisterahvast teenindaja oli pahas tujus ning mina talle ilmselgelt tüütav nähtus. Tundsin end kui laps, kes on vastu näppe saanud.
Ja lapsega on seal tõesti raske liikuda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina pole küll pahura müüja otsa sattunud, kuid ma ikka alati olen mõelnud, et mismoodi seal lapsega käia saab. Teeb laps ühe tiiru ümber stangede, kuskil midagi kukub. Jooksen lapsele järgi, et mis ta seal tuuseldab – tõmban kurve välja võttes mingeid kingakarpe kaasa. No ma pole väga kogukas, talveriied on seljas aga nii liiga kitsad on sealsed käigud minusuguse elevandi (ja tema poja) kohta. Stangedel on riided ka nii tihkelt pandud, et kui ühe võtad 3 kukub.

Aga teemasse, ehk siis alede kohta, pole mul tarka öelda midagi:)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See pood on tõesti kui jäänuk nõukogude ajast, midagi suurt seal muutunud pole. Ometigi on sel poel kuulsad omanikud. http://www.breting.ee/pealeht

Tsitaat 2006.a. ajalehest:
OÜ Breting kuulub 100% Ingrid ja Toomas Tõnistele ning tegeleb põhiliselt laste riiete ja jalatsite maaletoomise ning hulgimüügiga. Samuti on OÜ Breting ka Pärnu mnt 6 asuva kaupluse Laste Maailm omanik.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mina olen küll sealt alati sõbralikku lähenemist saanud. ostsin just lapsele kingad sealt. sain isegi alet, 5 %, aga asi seegi. riiete valik mulle seal meeldib, jalanõud ka, aga ruumiga on tõesti tuuga. Olin 3 suure pambu ja lapsega ja oli väga keeruline seal ringi liikuda. laps kadus kogu aeg riiete vahele ära ja siis ma püüdsin kuidagi oma pampudega tal silma peal hoida, aga ikka pidi otsima. Lõpuks ei jäänud muud üle, kui hõikusin oma last :). Imelik küll, aga no kui ruumi pole ja iga järgnev samm midagi maha ajab, siis ei jäägi muud üle.

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Väikelaps pood “Lastemaailm”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.