Esileht Ajaviite- ja muud jutud Poodlemine Stockholmis

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Poodlemine Stockholmis

Postitas:
Ritabell

Soovitage keskmise hinnaklassiga poode/ ostukeskusi Stockholmis, mis jääksid enam-vähem selle tee peale, kui sadamast kuningalossi ja Djurgardeni saare muuseume külastada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Poodlemine Stockholmis

mina soovitan järjekordselt õppida kasutama otsingut.
Neid \”soovita poode/shoppamisi stockholmi cruisil\” on siin tuhandete viisi olnud viimase mõne kuu jooksul.

Edu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Neid \”soovita poode/shoppamisi stockholmi cruisil\” on siin tuhandete viisi olnud viimase mõne kuu jooksul[/tsitaat]ja aastast aastasse…

Please wait...
Postitas:
Ritabell

Eks ma otsisin ja leidsin ka, just nagu sa ütlesid – tuhandete viisi. Lootsin saada mõne hästi konkreetse vihje. Ma ise olen väga niru poodleja, aga korraldan reisi koos teistega ning tahaksin, et jääks aega ka paari muuseumi jaoks ning et ka poodlejad saaks oma naudinguosa kätte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sõidad metroo või bussiga kesklinna ja seal poodled. ja käid kuningalossis. kas varem pole keegi seltskonnast Stockis käinud? jalutada nüüd küll ei tasu sadamast kesklinna, sinna tee peael ei jää midagi.

Please wait...
Postitas:
punane siga

no töesti, kui kesklinna saad, siis saad isegi aru, et oli suht möttetu kysimus… nt on terve pikk, vanalinna minev Drottninggatan, mis on kpl, kaubamaju tihedalt täis ehk teisisönu 101% shopingutänav. hakka aga otsast pihta.
kesklinna jääb ka kaubanduskeskus Gallerian + muid lugematuid kpl, kaubamaju.
jala sadamast kesklinna on u. 3,5-4 km ja töesti, pole sellel reidil midagi shopata, nagu ka teel Djurgårdenile.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Poodlemine Stockholmis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.