Esileht Pereelu ja suhted Pool aastat tundmist- suhtesse pole läind?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )

Teema: Pool aastat tundmist- suhtesse pole läind?

Postitas:
Kägu

Olen deitinud ühe kutiga, keda tean pool aastat, aga suhtesse pole veel läind.

Kui tõenäoline üldse on, et inimesed suhtesse lähevad selle aja peale? Meeldime justkui üksteisele, aga suhet kui sellist pole tulnud.

+3
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teete siis? Olete lihtsalt sõbrad? Sinupoolset kirge on?

Üldiselt ju võib ka aastaid lihtsalt sõber olla, aga minu meelest on oluline, kas see “miski” ka temas on või olete lihtsalt tuttavad kuni üks teist selle inimese leiab, kellega suhet soovib.

Suhtle temaga. Proovi rääkida, mis sinu ootused on. Aga ära liialt kiirelt peale lenda. Kui tema midagi ei soovi, aga sina soovid, pole ju asjal mõtet.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen enda elu ja sõprade elu jälgides tähele pannud, et kui asjast üsna kiirelt asja ei saa, siis ei saagi. Või kui saab, siis on see  vähemalt ühe poolt selline “no ega vist paremat ei tule, kõlbab see kah” suhe, mitte mingi suur armastus.

+25
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeldime justkui üksteisele, aga suhet kui sellist pole tulnud.

Pole tulnd?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kumbki ei julge vist armastust avaldada?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pööbel ja teine eesti in da house.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sama seis. Muidu tore ja töökas mees, aga no ei ole seda keemiat. Arvan, et kui selle aja peale pole tulnud, siis ei tulegi.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga suhtesse pole veel läind.

Mida see “suhtesse minemine” tähendab TA jaoks – ei ole seksinud, ei ole öeldud “ma armastan sind”, ei ole vanematele näha viidud, ei ole tehtud ettepanekut, et oleme nüüd paar (iseasi kas seda nii sõnaliselt üldse tehakse), mida?

Üldiselt pole see sius kuum armumine ja õige suhe, vaid “eks oleme, kuni mõni parem silmapiirile ilmub” suhe.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa ka sellest “suhtesse minemisest” aru. Suhe areneb ometigi kuidagi loomulikult ja orgaaniliselt, ei ole ju nii, et ühel päeval lepitakse kokku, et nüüd oleme suhtes. Või on? Minul on suhete puhul ikka nii olnud, et mõlemad tunnetame sujuvalt ära, et tahame koos olla ja siis mõistagi teistega enam ei deidi, aga mingit ametlikku “suhtesse astumise” päeva küll ei ole olnud.

+22
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ikkagi on selline poolkõva variant. Pole päris see õige mees sulle, järelikult on sulle ja ka talle midagi paremat tulemas.  Tuttavateks võite ju mõlema soovi korral jääda, aga midagi muud siit ei paista tulevat.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen enda elu ja sõprade elu jälgides tähele pannud, et kui asjast üsna kiirelt asja ei saa, siis ei saagi. Või kui saab, siis on see vähemalt ühe poolt selline “no ega vist paremat ei tule, kõlbab see kah” suhe, mitte mingi suur armastus.

Nii see paraku on. Pealegi ei maksa unustada, et mehel võib neid sarnaseid tutvusi olla teiste naistega samaaegselt  teemaalgatajaga ja kui ikka suhtesse pole läinud selle 6 kuu jooksul, mis on üsna pikk aeg, on üsna tõenäoline, et mees on suhtes kellegi teisega ja näeb teemaalgatajas lihtsalt tuttavat või sõpra või alles näeb vaeva, et saada suhtesse kellegi teisega, kes rohkem meeldib. Mees igal juhul ei paista ülearu vaba ega ülearu huvitatud.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ise selles olukorras kunagi olnud ja tagantjärgi tarkusena saan öelda, et mees oli kohe meie tutvuse alguses huvitatud teisest naisest, kellega suhtles juba enne minuga suhtlema hakkamist ja kes oli siis nn esimene valik. Mina lihtsalt juhtusin ka tema ellu tulema ja vastastikune meeldimine oli, aga armastus on siiski tugevam, kui mistahes meeldimine. Mees tänaseks armastabki päriselt seda naist ja asjaolu, et naine on temast ja ka minust oluliselt vanem, ei sega seda meest. Mehega ma muidugi enam ei suhtle.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa ka sellest “suhtesse minemisest” aru. Suhe areneb ometigi kuidagi loomulikult ja orgaaniliselt, ei ole ju nii, et ühel päeval lepitakse kokku, et nüüd oleme suhtes. Või on? Minul on suhete puhul ikka nii olnud, et mõlemad tunnetame sujuvalt ära, et tahame koos olla ja siis mõistagi teistega enam ei deidi, aga mingit ametlikku “suhtesse astumise” päeva küll ei ole olnud.

Jah, ma ka nii arvanud ja kogenud. Aga Perekoolis saad sellise mõtteviisi eest lolli ja naiivse sildi külge. Mõnes mõttes nõus ja ka ise aru saanud, et tuleb ikkagi konkreetselt ja selgeks rääkida see. Ei saa eeldada, et teine tundub samamoodi mõtlevat ja tundvat, ju siis ta teistega ei deidi. See mõte ja otsus, et teistega ei deidi, ei otsi ega kellegi teisega ei maga, käperda, suudle vms tuleb siiski otse verbaalselt väljendada ja kokku leppida. Muidu võibki juhtuda nii, et sinu meelest kõik elementaarne, aga pärast saad teada, et teise meelest jällegi elementaarne, et kui pole midagi lubatud, siis ikka võib kuskil mõne teise naisega flirtida ja ka deidil käia, võimalusel ka magada. Sina loll üksi arvasid, et nüüd on suhe ja monogaamia. Sest orgaaniliselt ju tundus nii.

Kui tahta mingi suhtesse astumise tärmin võtta, siis see peakski olema siis kui toimub konkreetne vestlus ja selgesõnaline kinnitamine, et mõlemad on sellest loomulikust kulgemisest ühtmoodi aru saanud, et nüüd enam teistega ei deidi ja ollakse üksteisele pühendunud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ise selles olukorras kunagi olnud ja tagantjärgi tarkusena saan öelda, et mees oli kohe meie tutvuse alguses huvitatud teisest naisest, kellega suhtles juba enne minuga suhtlema hakkamist ja kes oli siis nn esimene valik. Mina lihtsalt juhtusin ka tema ellu tulema ja vastastikune meeldimine oli, aga armastus on siiski tugevam, kui mistahes meeldimine. Mees tänaseks armastabki päriselt seda naist ja asjaolu, et naine on temast ja ka minust oluliselt vanem, ei sega seda meest. Mehega ma muidugi enam ei suhtle.

Mina olen see teine naine. Kas just täpselt selle loo tegelane, seda ei tea, aga Eesti väiksust arvestades ei imestaks. Igal juhul ma väga loodan, et naine, kes osales mu praeguse armsa abikaasa elus ajal, mil mina temaga veel koos olla ei saanud, mõtleb just niimoodi. Nii armas oli lugeda.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen deitinud ühe kutiga, keda tean pool aastat, aga suhtesse pole veel läind.

Kui tõenäoline üldse on, et inimesed suhtesse lähevad selle aja peale? Meeldime justkui üksteisele, aga suhet kui sellist pole tulnud.

Suhtes olete ju kahekesti. MIda tähendab ,et suhtesse ei ole veel läinud ? Poodi minnakse. Suhtes ikkagi ollakse ja seda teise inimese koos. Mina tean lugu, kus teineteisele meeldinud inimenesed “läksid” suhtesse 20 aastat peale tutvumist, nii et aega ikka on sul veel. Ainult pool aastat tutvusest möödas.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ise selles olukorras kunagi olnud ja tagantjärgi tarkusena saan öelda, et mees oli kohe meie tutvuse alguses huvitatud teisest naisest, kellega suhtles juba enne minuga suhtlema hakkamist ja kes oli siis nn esimene valik. Mina lihtsalt juhtusin ka tema ellu tulema ja vastastikune meeldimine oli, aga armastus on siiski tugevam, kui mistahes meeldimine. Mees tänaseks armastabki päriselt seda naist ja asjaolu, et naine on temast ja ka minust oluliselt vanem, ei sega seda meest. Mehega ma muidugi enam ei suhtle.

Mina olen see teine naine. Kas just täpselt selle loo tegelane, seda ei tea, aga Eesti väiksust arvestades ei imestaks. Igal juhul ma väga loodan, et naine, kes osales mu praeguse armsa abikaasa elus ajal, mil mina temaga veel koos olla ei saanud, mõtleb just niimoodi. Nii armas oli lugeda.

Ma saan aru, et elu on mõnikord veider, kuid minu ego oleks kõigutatud, et mees aretab minuga suhet, mõttes tahab teist. See on lihtsalt ebaõige ja vale, see ei ole teise inimestega arvestamine, sest suhtes olles on inimestel ka tunded.
Ma saan aru, et paar korda käid väljas, saad aru, et pole minu tüüp, kuid pikem aeg on liiast.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et elu on mõnikord veider, kuid minu ego oleks kõigutatud, et mees aretab minuga suhet, mõttes tahab teist. See on lihtsalt ebaõige ja vale, see ei ole teise inimestega arvestamine, sest suhtes olles on inimestel ka tunded.
Ma saan aru, et paar korda käid väljas, saad aru, et pole minu tüüp, kuid pikem aeg on liiast.

Ikka on nii, et suhtes olles on kaks osapoolt ebavõrdsetel tasemetelt kas välimuselt, majanduslikult, vanuseliselt vms. Üks alguses veab teist kaasa, aga lõpuks enam ei jõua. Üks on rohkem huvitatud, teine aga hoiab silmad lahti, et äkki on kusagil lakknahksäärikud. Lõpuks võib aga kalossid saada. Eriti ebaviisakas on see, et naist veel kiidetakse selle eest, et ta mehel minna lasi, aga ei lasnud ju, mees läks ise teise juurde. Milleks siis seda nii armas laduda lisaks. Loodetavasti on see ka nüüd armastuse leidnud, kes polnud mehe esimene valik.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki tänapäeval tähendab suhtesse minemine, et kusagil sotsiaalmeedias on tehtud vastav märge. Aga TA huviobjekt on endiselt vallaliseks märgitud…

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki tänapäeval tähendab suhtesse minemine, et kusagil sotsiaalmeedias on tehtud vastav märge. Aga TA huviobjekt on endiselt vallaliseks märgitud…

Mida on miinustada sellist vastust?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki tänapäeval tähendab suhtesse minemine, et kusagil sotsiaalmeedias on tehtud vastav märge. Aga TA huviobjekt on endiselt vallaliseks märgitud…

Sotsiaalmeedia pole elu. Kui seal ongi vallaline, võib olla kellegagi elus siiski suhtes, lihtsalt ei afiseeri seda avalikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki tänapäeval tähendab suhtesse minemine, et kusagil sotsiaalmeedias on tehtud vastav märge. Aga TA huviobjekt on endiselt vallaliseks märgitud…

Mida on miinustada sellist vastust?

Miinustasin, sest suhtes olles saab samuti lisa otsida. Sotsiaalmeedias suhtes/abielus, Tinderis vallaline. Sotsiaalmeedias märgitav ei näita tõtt. Kahjuks ei näita tõtt alati isegi abielutunnistus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ise selles olukorras kunagi olnud ja tagantjärgi tarkusena saan öelda, et mees oli kohe meie tutvuse alguses huvitatud teisest naisest, kellega suhtles juba enne minuga suhtlema hakkamist ja kes oli siis nn esimene valik. Mina lihtsalt juhtusin ka tema ellu tulema ja vastastikune meeldimine oli, aga armastus on siiski tugevam, kui mistahes meeldimine. Mees tänaseks armastabki päriselt seda naist ja asjaolu, et naine on temast ja ka minust oluliselt vanem, ei sega seda meest. Mehega ma muidugi enam ei suhtle.

Mina olen see teine naine. Kas just täpselt selle loo tegelane, seda ei tea, aga Eesti väiksust arvestades ei imestaks. Igal juhul ma väga loodan, et naine, kes osales mu praeguse armsa abikaasa elus ajal, mil mina temaga veel koos olla ei saanud, mõtleb just niimoodi. Nii armas oli lugeda.

Ma saan aru, et elu on mõnikord veider, kuid minu ego oleks kõigutatud, et mees aretab minuga suhet, mõttes tahab teist. See on lihtsalt ebaõige ja vale, see ei ole teise inimestega arvestamine, sest suhtes olles on inimestel ka tunded.

Sa loe ikka kirjutatu mõttega läbi. See teine naine siin loos on ju just see esimene, keda mees tegelikult ihaldaski.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teete siis? Olete lihtsalt sõbrad? Sinupoolset kirge on?

Üldiselt ju võib ka aastaid lihtsalt sõber olla, aga minu meelest on oluline, kas see “miski” ka temas on või olete lihtsalt tuttavad kuni üks teist selle inimese leiab, kellega suhet soovib.

Suhtle temaga. Proovi rääkida, mis sinu ootused on. Aga ära liialt kiirelt peale lenda. Kui tema midagi ei soovi, aga sina soovid, pole ju asjal mõtet.

Olen teemaalgataja. Veedame lihtsalt aega, käime koos jalutamas, külas üksteisel nt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ta pole sinusse armunud, mugavussuhe

see on see He is not that into you

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ta pole sinusse armunud, mugavussuhe

see on see He is not that into you

Naine on lihtsalt nii flegma ja tüüp ei soovigi mingit ettepanekut teha, äkki häbeneb üldse asja üles öelda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teete siis? Olete lihtsalt sõbrad? Sinupoolset kirge on?

Üldiselt ju võib ka aastaid lihtsalt sõber olla, aga minu meelest on oluline, kas see “miski” ka temas on või olete lihtsalt tuttavad kuni üks teist selle inimese leiab, kellega suhet soovib.

Suhtle temaga. Proovi rääkida, mis sinu ootused on. Aga ära liialt kiirelt peale lenda. Kui tema midagi ei soovi, aga sina soovid, pole ju asjal mõtet.

Olen teemaalgataja. Veedame lihtsalt aega, käime koos jalutamas, külas üksteisel nt.

Ehk siis te ei ole deitinud, vaid olete sõbrad ja veedate koos aega.

Kui ta praeguseks pole sammu teinud, et asi sõprusest kaugemale viia, siis seda sammu ei tulegi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja. Veedame lihtsalt aega, käime koos jalutamas, külas üksteisel nt.

No see pole üldse mingi suhe tõepoolest. Kohvikus ja jalutamas ma käin kõigiga alates koolivennast kuni sugulasteni! Mida sa siis suhtesse “minemise” all mõtlesid, et voodisse minemist või mida? Tema pole kustunud ja sina pole pakkunud? Suudelnud olete üldse või?? Või kui vana sa oled, äkki ongi norm, ma 15-aastasena ka käisin aasta aega kohtamas ilma mingi seksita….

Kui mees ei võta pool aastat vedu, siis oled sina talle sõber ja armunud ei ole ta sinusse küll. Sina oled? (On veel üks sort mehi, kes tahavad õige suhtega hästi “aeglaselt võtta”, et olla kindel, et naine on üks ja õige, aga neid on vähe ja mingid tunded siis ikka välja paistavad, ja isegi nemad on vast poole aastaga juba selgusele jõudnud ja edasised sammud teinud. ) Sry, sa oled talle kena jalutamissõber.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja. Veedame lihtsalt aega, käime koos jalutamas, külas üksteisel nt.

No kui sa tahad, et teil suhe oleks, eks siis pead ise proovima natuke utsitada. Tee nö uks lahti ja vaata, kas astub sisse. Suvi on alles poole peal, tee ettepanek minna kuhugi kaugemale, kui jalutama. Nt sõita kuhugi koos ööbimisega. Vaata, mis ütleb selle peale. Kui keeldub või otsib mingi vabanduse, siis on selge, et pole läind, näind, käind, teind, olnd, tulnd ega hakka kah.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhtesse ei minda, vaid suhtes ollakse. Igasuguste sildistamisteta. Nagu mägironija ei karju alpinsimi varustus seljas, et ta läheb nüüd mäkke ronima, ei ole vaja ka suhtesse minekuks mingit silti, see lihtsalt areneb välja.

Kuula suhealaseid podcaste  – sealt saab palju teada.

Mina ütleks, et mees pole lihtsalt huvitatud, sest kui mees tahab sind, siis ta näitab seda välja: teeb ettepaneku kokkusaamiseks, vaatab ja kommenteerib sinu sotsiaalmeediat, tunneb sinu ja sinu tegemiste vastu huvi; soovib kohtuda nn nädala parimatel hetkedel reedest kuni pühapäevani; kui olete just äsja kohtingu lõpetanud, siis mees planeerib juba järgmist kokkusaamist; kui suhtlete messengeris vms, siis 70% algatab suhtlust mees; 30% sina ja tasub jälgida, kui kiiresti mees sinu sõnumile reageerib ja kuidas reageerib. Tasub vaadata, milline on sinu nn sõnumite värv (kui enamasti on sinu kirjad ja tema reageerib ööpäevas aeglaselt ja emotikonidega, siis liigu edasi, lapsuke).

Kõik väga vajalikud märgid muuseas . . . .

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhtesse ei minda, vaid suhtes ollakse. Igasuguste sildistamisteta. Nagu mägironija ei karju alpinsimi varustus seljas, et ta läheb nüüd mäkke ronima, ei ole vaja ka suhtesse minekuks mingit silti, see lihtsalt areneb välja.

Kuula suhealaseid podcaste – sealt saab palju teada.

Mina ütleks, et mees pole lihtsalt huvitatud, sest kui mees tahab sind, siis ta näitab seda välja: teeb ettepaneku kokkusaamiseks, vaatab ja kommenteerib sinu sotsiaalmeediat, tunneb sinu ja sinu tegemiste vastu huvi; soovib kohtuda nn nädala parimatel hetkedel reedest kuni pühapäevani; kui olete just äsja kohtingu lõpetanud, siis mees planeerib juba järgmist kokkusaamist; kui suhtlete messengeris vms, siis 70% algatab suhtlust mees; 30% sina ja tasub jälgida, kui kiiresti mees sinu sõnumile reageerib ja kuidas reageerib. Tasub vaadata, milline on sinu nn sõnumite värv (kui enamasti on sinu kirjad ja tema reageerib ööpäevas aeglaselt ja emotikonidega, siis liigu edasi, lapsuke).

Kõik väga vajalikud märgid muuseas . . . .

Tasub kuulata Matthew Hussey; Carlos Cavallo; Mat Boggs’i podcaste – väga informatiivsed ja kasulikud igas vanuses naistele.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )


Esileht Pereelu ja suhted Pool aastat tundmist- suhtesse pole läind?