Esileht Pereelu ja suhted Pool aastat tundmist- suhtesse pole läind?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )

Teema: Pool aastat tundmist- suhtesse pole läind?

Postitas:
Kägu

Veedame lihtsalt aega, käime koos jalutamas, külas üksteisel nt.

Oh neid tänapäeva noori. Ma soovitan, et kui järgmine kord, kui noormees sul külas on, siis silitada teda õrnalt jalgevahelt läbi pükste ja küsi meelal häälel- kas teeme ka midagi. Kui poiss ei ole möku, siis on kuum seks garanteeritud.

+1
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oh neid tänapäeva noori. Ma soovitan, et kui järgmine kord, kui noormees sul külas on, siis silitada teda õrnalt jalgevahelt läbi pükste ja küsi meelal häälel- kas teeme ka midagi. Kui poiss ei ole möku, siis on kuum seks garanteeritud.

Issand, kui labane. Päriselt arvad, et selline nõmedus kellelegi meeldib?

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja siis oledki automaatselt kohe “suhtesse läinud”, eksole? Sest mõne ´vaimuka´ tädi arvates on iga seks= suhe. Haige soovitus.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tark naine oskab ka ennast pakkuda nii, et ei käitu nagu klientijahtiv prost.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Veedame lihtsalt aega, käime koos jalutamas, külas üksteisel nt.

Oh neid vanamutte, kes on enda meelest hullud seksikiisud, kõrvalt vaadates aga täiega naeruväärsed.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul oli elus selline juhus, et käisin deitimas pea aasta enne kui asi tõsisemaks läks. Me küll kirglikult suudlesime ja kallistasime, kuid voodisse ei läinud. Vanus oli juba 30+ meil mõlemal. Tundus jube romantiline, et mees ei taha kohe voodisse vaid tutvuda põhjalikult minuga. See lihtsalt käimise aasta oligi väga romantiline ja erutav. Kui lõpuks voodisse jõudsime selgus, et varustus mehel tõeliselt tilluke ja mina ehk liiga avar tema jaoks. Ma reaalselt mõnes asendis ei tundnud midagi. Arvan, et ta sellepärast nautiski käimist ilma voodita nii kaua, et oli kogenud suhete lõppemist peale voodielu alustamist.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul oli elus selline juhus, et käisin deitimas pea aasta enne kui asi tõsisemaks läks. Me küll kirglikult suudlesime ja kallistasime, kuid voodisse ei läinud. Vanus oli juba 30+ meil mõlemal. Tundus jube romantiline, et mees ei taha kohe voodisse vaid tutvuda põhjalikult minuga. See lihtsalt käimise aasta oligi väga romantiline ja erutav. Kui lõpuks voodisse jõudsime selgus, et varustus mehel tõeliselt tilluke ja mina ehk liiga avar tema jaoks. Ma reaalselt mõnes asendis ei tundnud midagi. Arvan, et ta sellepärast nautiski käimist ilma voodita nii kaua, et oli kogenud suhete lõppemist peale voodielu alustamist.

Sellest oleks kohe aru saanud, et midagi on valesti. Keegi ei käi kellegagi pool aastat niisama suudlemas ja veel enam, kirglikult kallistamas.

Esimesel kohtumisel muidugi voodisse ei minda, aga peale korduvat kirglikku suudlemist ja embamist ju on ka jabur mitte voodisse minna.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis teete siis? Olete lihtsalt sõbrad? Sinupoolset kirge on?

Üldiselt ju võib ka aastaid lihtsalt sõber olla, aga minu meelest on oluline, kas see “miski” ka temas on või olete lihtsalt tuttavad kuni üks teist selle inimese leiab, kellega suhet soovib.

Suhtle temaga. Proovi rääkida, mis sinu ootused on. Aga ära liialt kiirelt peale lenda. Kui tema midagi ei soovi, aga sina soovid, pole ju asjal mõtet.

Olen teemaalgataja. Veedame lihtsalt aega, käime koos jalutamas, külas üksteisel nt.

Siis olete ju sõbrad. Sõbrannadega käid ju ka jalutamas ja külas.

Või külas käperdate üksteist?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sulle siis meeldib? Sul on ju menopaus, miks. segad end noorte elule vahele kui sa oled ammu lubjastunud juba. Kõik on rõve ja fuihhhh.

0
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Enamus naisi ei tunne seksides midagi, ainult näppudega tehes tunnevad. Vahet pole kui suur või tilluke on mehel, tema ei saa sind aidata.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sulle siis meeldib? Sul on ju menopaus, miks. segad end noorte elule vahele kui sa oled ammu lubjastunud juba. Kõik on rõve ja fuihhhh.

Mis menopaus? Mulle ei meeldi selline pane talle käsi püksi ja siis ta armastabki sind stiilis labane ossi jutt. Normaalne inimene ei pea teiste kubesid haarama, et endale kedagi leida.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks loodus tegi naisele siis kliitori kui mõnu peaks tundma vaginaalselt? Oleks võinud siis selle tupe ehitada selliseks, et iga mõõduga pulk suudab seal vajaliku mõnu teha. Ometi loodus nii ei teinud, sest ta lõi kliitori. Naine kes ei julge seksiajal kliitorit stimuleerida, siis ei saa mitte keegi teda aidata peale tema enda. Ei ole mõtet süüdistada mehi kui naine on avar. Mees ei teinud naist avaraks… ma räägin, et tarku naisi ei ole olemas, oleks targad, siis poleks seksiprobleeme olemaski.

+1
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis menopaus? Mulle ei meeldi selline pane talle käsi püksi ja siis ta armastabki sind stiilis labane ossi jutt. Normaalne inimene ei pea teiste kubesid haarama, et endale kedagi leida.

Sa ei julge kodus vist isegi alasti olla… kah ema mõjud?

0
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Enamus naisi ei tunne seksides midagi, ainult näppudega tehes tunnevad. Vahet pole kui suur või tilluke on mehel, tema ei saa sind aidata.

kus kohast sul sellised andmed??

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kus kohast sul sellised andmed??

See on ammu ära tõestatud, et väga vähesed naised saavad vaginaalset orgasmi ja suurem osa ei tunne vaginaalse seksi ajal suurt midagi. Miks neid sekslelusid siis naistele nii massiliselt müüakse… aga ikka ei ole rahuldust, ju siis ei osata, ei tunta oma keha, kõik teised on süüdi jne.

+1
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Oh neid tänapäeva noori. Ma soovitan, et kui järgmine kord, kui noormees sul külas on, siis silitada teda õrnalt jalgevahelt läbi pükste ja küsi meelal häälel- kas teeme ka midagi. Kui poiss ei ole möku, siis on kuum seks

Sa ei julge kodus vist isegi alasti olla… kah ema mõjud?

Loodetavasti leiad vaimset abi.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks loodus tegi naisele siis kliitori kui mõnu peaks tundma vaginaalselt? Oleks võinud siis selle tupe ehitada selliseks, et iga mõõduga pulk suudab seal vajaliku mõnu teha. Ometi loodus nii ei teinud, sest ta lõi kliitori. Naine kes ei julge seksiajal kliitorit stimuleerida, siis ei saa mitte keegi teda aidata peale tema enda. Ei ole mõtet süüdistada mehi kui naine on avar. Mees ei teinud naist avaraks… ma räägin, et tarku naisi ei ole olemas, oleks targad, siis poleks seksiprobleeme olemaski.

Mis sina ometi muretsed. Mine loe kirju facebookist.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis menopaus? Mulle ei meeldi selline pane talle käsi püksi ja siis ta armastabki sind stiilis labane ossi jutt.

Ma ei öelnud, et käsi tuleb püksi panna. Ma ütlesin, et silita poissi õrnalt läbi pükste sellest piirkonnast, kus kaks jalga kokku saavad. Ma kunagi sõitsin autoga maanteel, kõrval istus üks neiu, keda tundsin mõne kuu. Äkki asetas neiu käe minu jala peale ja libistas seda kätt ülespoole. Viie minuti pärast oli auto tee äärde pargitud (valisin laiema koha, et ei segaks mööduvaid autosid) ja astusime kirglikku vahekorda.

+3
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei öelnud, et käsi tuleb püksi panna. Ma ütlesin, et silita poissi õrnalt läbi pükste sellest piirkonnast, kus kaks jalga kokku saavad. Ma kunagi sõitsin autoga maanteel, kõrval istus üks neiu, keda tundsin mõne kuu. Äkki asetas neiu käe minu jala peale ja libistas seda kätt ülespoole. Viie minuti pärast oli auto tee äärde pargitud (valisin laiema koha, et ei segaks mööduvaid autosid) ja astusime kirglikku vahekorda.

Kas sa endale enam üldse aru ei anna, mida kirjutad? Kas iga suhu tulnud süljest pead postituse tegema? Enesekriitilisus puudub sul täiesti.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sa endale enam üldse aru ei anna, mida kirjutad?

Minu jutu mõte on see, et kui õige neiu silitab noormehe jalga õigest kohast, siis võib nii mõndagi juhtuma hakata, kui noormees on natukenegi hakkaja tüüp. Teemaalgatajale võib selline vihje abiks olla. Nii et ära kritiseeri siin midagi mind vanaema:)

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jutu mõte on see, et kui õige neiu silitab noormehe jalga õigest kohast, siis võib nii mõndagi juhtuma hakata, kui noormees on natukenegi hakkaja tüüp. Teemaalgatajale võib selline vihje abiks olla. Nii et ära kritiseeri siin midagi mind vanaema:)

Jälle see segane noor naine.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jälle see segane noor naine.

Bullshit. Tegelikult hakkab iga kord see meesterahvas sõna võtma, kui kaks naist vaidlevad, sest üks (süütuke) talle meeldib (jutu poolest).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Bullshit. Tegelikult hakkab iga kord see meesterahvas sõna võtma, kui kaks naist vaidlevad, sest üks (süütuke) talle meeldib (jutu poolest).

See pole mees, vaid noor naine.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ju tal on mitu kontot. Mängib eri karaktereid. Ta ju jaurab ühe naisega, keda kohtas tööl. Ta on naine.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ju tal on mitu kontot. Mängib eri karaktereid. Ta ju jaurab ühe naisega, keda kohtas tööl. Ta on naine.

Arvan, et sama, kes kunagi (10 a tagasi) rääkis, kuidas Narva neiu talle minetti tegi ja pakkus püsiteenust, aga hind jäi kõrgeks ja Narvas ei elanud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvan, et sama, kes kunagi (10 a tagasi) rääkis, kuidas Narva neiu talle minetti tegi ja pakkus püsiteenust, aga hind jäi kõrgeks ja Narvas ei elanud.

https://foorum.perekool.ee/vastus/re-armuke-oleks-lahendus-26/
https://foorum.perekool.ee/vastus/3600873/

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja siis oledki automaatselt kohe “suhtesse läinud”, eksole? Sest mõne ´vaimuka´ tädi arvates on iga seks= suhe. Haige soovitus.

Vaevalt, et see tädi on.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas see Narva neiu jutt teemaalgatajat aitab? See on ju täielik offtopic!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas see Narva neiu jutt teemaalgatajat aitab? See on ju täielik offtopic!

Miks offtopic? Ja selle mehe kommentaarid, kes siin autos seksimisest räägib, puutuvad teemasse kuidas täpsemalt?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võib ka see olla.

+1
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )

Esileht Pereelu ja suhted Pool aastat tundmist- suhtesse pole läind?