Esileht Pereelu ja suhted Pool aastat tundmist- suhtesse pole läind?

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Teema: Pool aastat tundmist- suhtesse pole läind?

Postitas:
Kägu

Ja siis oledki automaatselt kohe “suhtesse läinud”, eksole? Sest mõne ´vaimuka´ tädi arvates on iga seks= suhe. Haige soovitus.

Vaevalt, et see tädi on.

Arvan, et see on naine, kes seda seksi iba siin kirjutab. Mees niimoodi ei kirjutaks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siis oledki automaatselt kohe “suhtesse läinud”, eksole? Sest mõne ´vaimuka´ tädi arvates on iga seks= suhe. Haige soovitus.

Vaevalt, et see tädi on.

Arvan, et see on naine, kes seda seksi iba siin kirjutab. Mees niimoodi ei kirjutaks.

Mees kirjeldaks just nii: kus kaks jalga kokku saavad. Mina pole midagi sellist kirjutanud. Ja too kirjeldus tegelikult pole offtopic, sest meestele meeldib seks ja naist on neil eelkõige seksiks vaja, meestele ikka, mitte naistele või meesnaistele. Kirjutatud on mehest ja see läheb vägagi teemasse. On loomulikult labane ja isegi liikluses ohtlik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siis oledki automaatselt kohe “suhtesse läinud”, eksole? Sest mõne ´vaimuka´ tädi arvates on iga seks= suhe. Haige soovitus.

Vaevalt, et see tädi

Mees kirjeldaks just nii: kus kaks jalga kokku saavad. Mina pole midagi sellist kirjutanud. Ja too kirjeldus tegelikult pole offtopic, sest meestele meeldib seks ja naist on neil eelkõige seksiks vaja, meestele ikka, mitte naistele või meesnaistele. Kirjutatud on mehest ja see läheb vägagi teemasse. On loomulikult labane ja isegi liikluses ohtlik.

Mees just ei kirjeldaks seda nii. See peab naine olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki keeraks teema õigesse suunda tagasi ja jagaksite konkreetseid soovitusi mures teemaalgatajale?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees just ei kirjeldaks seda nii. See peab naine olema.

Ei usu mina, et siin käib ainult 10 inimest. Ikka rohkem ja vastabki teemasse, kuidas kutile läheneda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )


Esileht Pereelu ja suhted Pool aastat tundmist- suhtesse pole läind?