Esileht Kodunurk Poola hallitanud vikerforell Lidlis

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Poola hallitanud vikerforell Lidlis

Postitas:
Kägu

Olen kaks korda ostnud Lidlist Poola “värsket” vikerforelli.(kevadel ja sügisel) Peale ahjus küpsetamist oli forellil hallitanud maitse.Kas mina olen ainuke kes Poola forelli süüa ei saa?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kaks korda ostnud Lidlist Poola “värsket” vikerforelli.(kevadel ja sügisel) Peale ahjus küpsetamist oli forellil hallitanud maitse.Kas mina olen ainuke kes Poola forelli süüa ei saa?

Jah, ainuke.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki sul ahi hallitab, kui see maitse sul pärast ahjus küpsetamist tekib? Maitseaine mingi vildakas?

Kui kala on riknenud, siis see peaks ikka enne ahjupanemist juba välja paistma/tunda olema.

Muidugi selge see, et eri tootjate kaup võib olla erineva maitsega, ära siis osta seda rohkem, mis sulle ei meeldi.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin ka ja pigem on sellel mudamaitse.

Olen saanud sellise maitsega kala puhkeküladest, kus pakutakse forellipüüki.

 

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti normaalne kala. Milles on probleem? Ilmselt pigem teemaalgatajas.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Magevees kasvanud forellil on kuumadel suvedel tihti mudamaitse, ka Eesti kasvandustel on sama mure.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki sul ahi hallitab, kui see maitse sul pärast ahjus küpsetamist tekib? Maitseaine mingi vildakas?

Kui kala on riknenud, siis see peaks ikka enne ahjupanemist juba välja paistma/tunda olema.

Muidugi selge see, et eri tootjate kaup võib olla erineva maitsega, ära siis osta seda rohkem, mis sulle ei meeldi.

Ahi hallitab? Kui ma ostan kala Rimist või Maximast siis forellil hallituse maitset küll ei ole.Ja ahi on koguaeg sama olnud.Millises ahjus seda Poola forelli tuleks siis küpsetada?

+5
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahi hallitab? Kui ma ostan kala Rimist või Maximast siis forellil hallituse maitset küll ei ole.Ja ahi on koguaeg sama olnud.Millises ahjus seda Poola forelli tuleks siis küpsetada?

Osta sealt Rimist ja Maximast siis edasi, kui sealne kala meeldib rohkem. Kas keegi käsib Lidlist osta?

+14
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahi hallitab? Kui ma ostan kala Rimist või Maximast siis forellil hallituse maitset küll ei ole.Ja ahi on koguaeg sama olnud.Millises ahjus seda Poola forelli tuleks siis küpsetada?

Ära siis osta, milles küsimus. Milleks halada.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui kala läheb juba hallitama on ta nii roiskund, et peaks põhja alt või kaane pealt lööma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt mudamaitse, seda tunnevad maitsetundlikumad inimesed. Mina sp forelli ei söögi, pea alati tunnen. Aga see olevat söödast, mitte seisvast veest tingitud. Osta lõhet.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis peaks see maitse ja ka lõhn olema juba toorelt tunda. Küpsetamine just peaks seda peitma.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pole hallitus, hallitusega kala oleks täiesti roiskunud ja seda sa ilmselgelt sinna ahju üldse ei panekski.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Poola hallitanud vikerforell Lidlis