Esileht Ilu Poole odavamad parfüümid netipoodides

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Poole odavamad parfüümid netipoodides

Postitas:
Kägu

Jutt siis e-bay ja jms välismaistest portaalidest. Kas julgete osta edp netist, mis väidetavalt on tester ja maksab tunduvalt vähem, kui poes. Kas üldse on võimalik, et need tegelikult ka testrid on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Parfüüm kestab kaua ja ei ole nii röögatult kallis, et üks korralik naine ei võiks endale lubada osta korralik lõhn poest. Ükski korralik lõhna ei saa olla kuidagi poole odavam. Türgis müüdi Diori päikseprille ka 15 euroga.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas julgete osta

Ma julgen hullemaidki asju teha, kui mingi lahuse ostmine.
Iseasi, kas sellel on mõtet.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Parfüüm kestab kaua ja ei ole nii röögatult kallis, et üks korralik naine ei võiks endale lubada osta korralik lõhn poest. Ükski korralik lõhna ei saa olla kuidagi poole odavam. Türgis müüdi Diori päikseprille ka 15 euroga.

Sa ilmselt ei tea, mis hinnaga kauplused parfüüme saavad. Poodide juurdehindlus on meeletu.
Laevas töötades ostsin parfüüme oma töötaja soodustusega, kaubamajas 100 eurot maksev lõhn oli laevas 25- 30 eurot ja loomulikult ei müüdud alla omahinna.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Poes maksavadki asjad rohkem kui näiteks veebipoes, sest kaupluses kulub juba töötajatele, väjapanekule ja elektrile tunduvalt rohkem raha kui veebipoe majandamine lao kaudu. Meil on kauplustes müüdavatel parfüümidel väga kõva juurdehindlus ja mina ntx ei ostago lõhna kauplusest, kui ma saan sama asja odavamalt veebipoe kaudu. E-bayst ma neid asju siiski ei osta, seal on olukord müüjatega minu jaoks liiga kirju.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ükski korralik lõhna ei saa olla kuidagi poole odavam.

Loomulikult saab, sest see ongi korraliku lõhna tegelik hind. Küsi parem, kuidas saab lõhn olla poes poole kallim?

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lõhnad on ju luksustooted. Need ei peagi odavad olema ja siinkohal mingist omahinnast või tegelikust väärtusest rääkida on absurd. Lõhna eest küsutakse nii palju, kui ostjad on nõus maksma. Kaubamaja SAHi ajal saab odavalt neid, mille eest ilmselt ei olda enam nõus üldse maksma.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Testreid ei tohi müüa minu teada.
Ma ei usaldaks kahtlasi müüjaid, sest pole garantiid toote autentsuse osas. Ei taha endale pihustada peale tundmatut kemikaalikokteili.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ostan vaid Kaubamajast, ILUst ja Tallinkist. Mujalt mitte, ammugi mitte suvalistest veebipoodidest. Olen veebilõhnadega petta saanud ja maksan pigem rohkem kui et mingi suvalise vedeliku poole hinnaga saan.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ebayst ei julgeks aga Lovertest jt epoodidest küll, olen alati originaali saanud (või siis ei oska vahet teha.. kah võimalus). Usun et need hinnad ongi reaalsed, Hispaanias käisin korralikus parfümeeria kaupluses ja seal olid isegi odavamad hinnad kui Lovertes, nii parfüümid kui ka luks meigitooted.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ostan vaid Kaubamajast, ILUst ja Tallinkist. Mujalt mitte, ammugi mitte suvalistest veebipoodidest. Olen veebilõhnadega petta saanud ja maksan pigem rohkem kui et mingi suvalise vedeliku poole hinnaga saan.

Mina samamoodi.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina ostan viimased 25 aastat lõhnu käest-kätte rohkem, kui poole odavamalt, kui poes.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mingi poevaraste jõuk müüb või?

+1
0
Please wait...

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ilu Poole odavamad parfüümid netipoodides