Esileht Pereelu ja suhted Poolõed- vennad ja nende suhtlemine

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Poolõed- vennad ja nende suhtlemine

Postitas:

Kuidas on peredes korraldatud poolõdede-vendade omavaheline suhtlemine juhul, kui nad ei ela ühe katuse all? Küsin, kuna sattusin veidra probleemi otsa, tegelikult pole minu jaoks otseselt probleem, lihtsalt mõtlema võttis.
Läksin aastaid tagasi oma mehest lahku, mehel tekkis koheselt uus pere ja uued lapsed. Meie suhted eksiga on praeguseks sõbralikud, käib vähemalt iga paari nädala tagant meil külas või läheb laps tema juurde. Eksi uue naisega mina ei suhtle. Viimane kord, kui laps isal külas käis, siis tuli ta koju jutuga, et tema õed tahavad meile tulla, no minu pärast tulgu ja ütlesin ka eksile, et võtku nad siis mõnikord kaasa, kui saab. Viimane kord, kui eks meil käis, siis küsis laps, millal siis õed külla tulevad, vastuseks sai, et vist ei tulegi. Hiljem ütles eks mulle, et laste ema ei luba neid meile.

Mina olen siiani arvanud, et tavaliselt on eksnaised need, kes ei luba oma lapsi uute juurde, aga et uus naine ei luba oma lapsi pooleõele/vennale külla, seda kuulen esimest korda. On see tavaline? Ongi utoopiline arvata, et õed vennad, mis sest, et ainult isa kaudu, võiksid üksteisel külas käia, kui nad seda soovivad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 14:26; 22.01 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole need eksid sugugi ainsad hullud, meil ei luba uus mehelgi lastega suhelda, saati siis veel oma last

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pean normaalseks. Ei kujutaks ette oma lapsi mehe eksi juurde lasta. [/tsitaat]Miks mitte? Tegelikult tuleks nad ju oma vennale külla, mitte mulle, kui nende isa eksnaisele? Sa oled omale teadlikult võtnud mehe, kellel on juba laps/lapsed. Tavaliselt hädaldavad uued naised, et eks ei lase mehe esimest last neile (teil ikka käib mehe esimene laps külas?) ja põhjuseks, miks see laps peaks külas käima, tuuakse sageli, et õed/vennad saaksid nii omavahel paremini suhelda. Miks ei võiks siis teisest abielust pärit lapsed käia külas esimesest abielust pärit lastel, kui nad seda ise soovivad ja pole enam ka mingid tited? Ei mõista hukka, vaid püüan leida mõistlike põhjusi keelamise taga. Ja lapsed ei tuleks ju üksi meile, ikka koos isaga oleks terve aja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 14:26; 22.01 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu laps käib küll eksi juures külas, eks on isegi teda hoidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla laste ema mõtleb, et lapsed oleksid sulle tüliks ja ei taha pealetükkiv olla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed ei oska normaalselt lahku minna? Minu laps käib oma isa juures ja mängib seal oma väikse vennaga. Vend käib vahest meil ka oma isaga, vahest ka emaga ja mulle on isegi usaldatud laps hoiule. Ei näe probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina eksiga ei suhtle üldse ning tema tuppa jalga ei tõsta, hädapärast vaid sms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste vanuseid pole mainitud, aga ma arvan, et põhjus peitub selles, et te omavahel eksi uue naisega ei suhtle. Kui tegu on suhteliselt väikeste lastega, siis võimalik, et uus naine ei soovi neid lasta inimese juurde, keda ta ei tunne. Mis siis, et koos laste isaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme juba suured poolõed ja -vennad. Ja suhtele kõik kenasti, emad ikka ka. Isa on vaid edasi liigunud 🙂 Aga meil suva, meil on nii tore suur pere!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täisesti imelikud on ikka osad naised. Võtate lapselt võimaluse oma õde-venda tunda?? Mul endal on ka poolõed, kuid kuna vanemad ei suhelnud, siis ma ka ei tunne neid eriti ja nii tore oleks nendega lähedamalt suhelda, kuid hilja juba.

Ma ei saa aru, mis mehed need on, kes sellise plaaniga kaasa lähevad. Kas kõik mehed naise talla all või?

Mul enda lapsed suhtlevad ex naise lastega nagu päris vennad. On igal üritusel ja väljaskäimisel osalenud ja ka igapäevaselt läbi käinud. Meil pole sellist sõna nagu pool-vend vaid vend. Niimoodi ju soodustataksegi, et mees ei suhtle oma lastega piisavalt enam, kui uue naise võtab.

Egoistist naised lihtsalt.

Muideks, kui kunagi meditsiinilisitel põhjustel teie lapsele sugulast vaja, siis kahetsete väga oma lollust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Täisesti imelikud on ikka osad naised. Võtate lapselt võimaluse oma õde-venda tunda?? Mul endal on ka poolõed, kuid kuna vanemad ei suhelnud, siis ma ka ei tunne neid eriti ja nii tore oleks nendega lähedamalt suhelda, kuid hilja juba.

Ma ei saa aru, mis mehed need on, kes sellise plaaniga kaasa lähevad. Kas kõik mehed naise talla all või?

Mul enda lapsed suhtlevad ex naise lastega nagu päris vennad. On igal üritusel ja väljaskäimisel osalenud ja ka igapäevaselt läbi käinud. Meil pole sellist sõna nagu pool-vend vaid vend. Niimoodi ju soodustataksegi, et mees ei suhtle oma lastega piisavalt enam, kui uue naise võtab.

Egoistist naised lihtsalt.

Muideks, kui kunagi meditsiinilisitel põhjustel teie lapsele sugulast vaja, siis kahetsete väga oma lollust.[/tsitaat]

Nii lolli lauset nagu see viimane, pole ammu lugenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]üldse ei suhtle
vanem laps vist teab, et tal kusagil on poolõde olemas (pisikesena sai teada, rohkem sellest rääkinud pole), noorem ei tea üldse. ei näe põhjust, miks nad peaks omavahel suhtlema. õed-vennad on ikka need, kes koos kasvavad.
oma koju mehe esimest last ei taha[/tsitaat]

Sama siin ja oman sama arvamust. Pool-õde on sama nagu pool-sõber ehk siis tegelikult pole mitte keegi. Seda enam et tegemist on hoopis teistsuguste inimestega, keda minu lapsed igapäevaselt harjunud nägema on.
Paljud päris-õed ja -vennad isegi ei suhtle eriti omavahel, kuna lihtsalt on nii erinevad. Mille poolest need poolikud siis kellegi ellu puutuma peaksid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastega on nii,ex1 lubab suhelda lastel nii minuga kui poolõdede-vendadega igal ajal.Ex2 lubab lastel omavahel suhelda,kuid lastel minuga suhtlemist üritab piirata kõikvõimalikul moel.Ex3 jälle ei soovi,et tema lapsed poolõdede-vendadegaa suhtleksid,minuga suhtlemisele takistusi ei tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu lastega on nii,ex1 lubab suhelda lastel nii minuga kui poolõdede-vendadega igal ajal.Ex2 lubab lastel omavahel suhelda,kuid lastel minuga suhtlemist üritab piirata kõikvõimalikul moel.Ex3 jälle ei soovi,et tema lapsed poolõdede-vendadegaa suhtleksid,minuga suhtlemisele takistusi ei tee.[/tsitaat]

Kus sa oled ikka elu omale ehitanud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Poolõed- vennad ja nende suhtlemine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.