Esileht Pereelu ja suhted Poolvõõraste inimeste puudutused

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )

Teema: Poolvõõraste inimeste puudutused

Postitas:

Nii huvitav, kuidas töökaaslase õlast puudutamine on kohutav ja võõras, samas pole probleemi võõraga seksida, isegi nime või tausta teadmata.

Huvitav, et sa ei suuda neil asjadel vahet teha!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 18:10; 14.12 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle küll meeldib kui inimesed, kes üksteist tunnevad ja on teineteise suhtes sõbralikult meelestatud, ka üksteist kergelt puudutavad, patsutavad-koputavad õlale või toksavad kergelt küünarnukiga teist, et millegi tähelepanu juhtida vms. Igati tore ja normaalne. Mina usaldan rohkem neid inimesi, kes puudutavad.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.12 09:15; 20.12 11:23; 23.12 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, sa ei ole ainuke, sa oled tavaline puunäoga eestlane, kes ei taha suhelda, on introvertne ja kellel on sada häda kogu aeg, sest ei oska olla, istuda, astuda ja suhelda ja kes arvab, et on hirmus eriline oma suhtlemispuudulikkuses ja introvertsuses. Tavaline eestlane oled ja sinusuguseid on ümberringi palju. Päästaks see, kui sa ütleksid kohe töökohta minnes, et sulle ei meeldi kallista, siis ei hakkaks keegi üritamagi ja parem kõigile!

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teaduslikult on tõestatud, et teise inimese puudutus (heatahtlik muidugi) on inimese tervisele kasulik ja vajalik. Näiteks imik, keda toidetakse ja mähitakse, aga ei puudutata-silitata-kallistata, sureb. Seetõttu on puudutamine inimkonnas loomulik ja mitte-puudutamine ebaloomulik inimkäitumine. Iseasi on see, kui palju ja kellelt täiskasvanuna inimene puudutusi vajab, vot seal tuleb vahe sisse, kõigil on omad limiidid. Ma ei usu, et need kes vihkavad kolleegide puudutusi, vihkaks puudutusi üldiselt. Oma lapsi ja pereliikmeid nad vast ikka puudutavad.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.12 09:15; 20.12 11:23; 23.12 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

keeran haardest lahti ja julgen öelda, et ei näpiks.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli Moderaator

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii huvitav, kuidas töökaaslase õlast puudutamine on kohutav ja võõras, samas pole probleemi võõraga seksida, isegi nime või tausta teadmata.

Huvitav, et sa ei suuda neil asjadel vahet teha!

Huvitav, mismoodi mina ei suuda neil asjadel vahet teha? Et siis seks võõraga on vastuvõetavam kui kolleegi õlapuudutus? Vahetegemisega on ikka mõnel teisel siin raskusi.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 13.12 22:31; 14.12 21:06; 20.12 14:05; 21.12 13:12; 21.12 16:11; 25.12 20:45; 25.12 20:52; 25.12 20:53; 27.12 17:04; 27.12 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle küll meeldib kui inimesed, kes üksteist tunnevad ja on teineteise suhtes sõbralikult meelestatud, ka üksteist kergelt puudutavad, patsutavad-koputavad õlale või toksavad kergelt küünarnukiga teist, et millegi tähelepanu juhtida vms. Igati tore ja normaalne. Mina usaldan rohkem neid inimesi, kes puudutavad.

Mul on jälle vastupidi – mind puudutada võivad inimesed, keda ma usaldan.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sellel teemal omaette juba ammu mõtisklenud, isegi lugenud erinevaid raamatuid ja vaadanud koolitajate videosid, et selgust saada. Olen aru saanud, et on puudutajad/kallistajad inimesed, kes teevad seda eneselegi märkamata ning on need, kes seda enamasti ei tee.

Minul tekkis see küsimus seetõttu, et ma ei ole väga palju puudutaja tüüüpi inimestega kokku juhtunud (kallistajatega küll, see oli nagu mingi moevool vahepeal) ja mõni aeg tagasi tekkis uus tuttav, meessoost, kes teeb samuti, nagu teemaalgatajal juhtub- enne rääkimist puudutab kergelt õlast, aga lisaks näiteks koos kõrvuti istudes jääb mitmel korral juhtumisi istuma nii, et tema jalg jääb vastu minu jalga, või vastakuti istudes põlv vastu minu põlve. Mida mina tegin? Esimesel korral võtsin jala eemale. Teisel korral ei teinud ma mitte midagi, sest see oli üllatav ja ootasin, sest tahtsin uudishimust näha, kas ta võtab ise jala eemale- no ei võtnud. Ma ei tea, kas on keegigi, kes usuks, et ta teeb seda eneselegi märkamata? Ma ei ole ka tähele pannud, kas ta teistega nii teeb, võib olla teeb. Mingeid muid “lähenemiskatseid” olnud ei ole ja mind ei huvitaks ka, aga inimese kehakeel on mulle alati huvi pakkunud ning see on minu jaoks midagi uut.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.12 09:09; 23.12 18:21; 26.12 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Võibolla kui sa natuke pingutaksid, siis saaksid aru, et äsja tutvunud jorsside m-e imevad ja seda tegevust eeldavad siiski need lauskallistajad ja -kabistajad – ja need, kes ei taha suvalist käperdamist, on ka need, kes kohe kõigiga kiimlema ei hakka.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.12 15:18; 21.12 09:32; 21.12 09:34; 26.12 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii huvitav, kuidas töökaaslase õlast puudutamine on kohutav ja võõras, samas pole probleemi võõraga seksida, isegi nime või tausta teadmata.

Huvitav, et sa ei suuda neil asjadel vahet teha!

Huvitav, mismoodi mina ei suuda neil asjadel vahet teha? Et siis seks võõraga on vastuvõetavam kui kolleegi õlapuudutus? Vahetegemisega on ikka mõnel teisel siin raskusi.

Sa ei suuda vahet teha, milline käitumine millisest isikuomadusest tuleb – ja sa ei suuda vahet teha, milline inimene millist käitumist harrastab. Ei ole huvitav, loogiline on. Sina imed ja kabistad, mõni teine ei ime ja ei taha ka puudutusi. Need on lihtsalt erinevad käod.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.12 15:18; 21.12 09:32; 21.12 09:34; 26.12 12:53;
To report this post you need to login first.

Käisin just suhtlemiskoolitusel, seal räägiti, et teistele meeldimiseks ja kontakti saavutamiseks tuleb suhtluskaaslast kergelt puudutada. Siinse teema põhjal tundub, et päris vale nõuanne eestlaste puhul.

uhh, neil suhtlemiskoolitustel vist õpetatakse ka seda, et tuleb hästi intiimselt ja usalduslikult, sina-vormis ja eesnimega suhelda kui tahad midagi pähe määrida. Enamik eestlasi jookseb paanikas ära…

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule jäi puudutamise komme külge Inglismaal elades. Elasin piirkonnas, kus välismaalasi tol ajal eriti ei olnudki. See oli inglaste hulgas väga tavaline komme, et koosviibimisel jm olengul, kui kellegagi juttu soovid alustada, siis pandi käsi korra õlale ( mehed rohkem nii) või käsivarrele, tuttavamad embasid rohkem. Seal kontekstis mõjus see väga koduselt ja soojalt, justnagu, et oled siin oodatud külaline.
Eestis olen püüdnud sellest võõrduda, sest inglane pöörab puudutust tundes rõõmsalt ringi, et oi, kes tahab minuga suhelda…. Eestlane aga on kohkunud ja kahtlustav- justnagu siin teemas eespool juttu on.
Tööl ikka vahel puudutan inimesi, kellega mul hea kontakt ja läbisaamine on ning ei paista, et nad seda pahaks paneksid, ikka naeratavad soojalt.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule jäi puudutamise komme külge Inglismaal elades. Elasin piirkonnas, kus välismaalasi tol ajal eriti ei olnudki. See oli inglaste hulgas väga tavaline komme, et koosviibimisel jm olengul, kui kellegagi juttu soovid alustada, siis pandi käsi korra õlale ( mehed rohkem nii) või käsivarrele, tuttavamad embasid rohkem. Seal kontekstis mõjus see väga koduselt ja soojalt, justnagu, et oled siin oodatud külaline.

Eestis olen püüdnud sellest võõrduda, sest inglane pöörab puudutust tundes rõõmsalt ringi, et oi, kes tahab minuga suhelda…. Eestlane aga on kohkunud ja kahtlustav- justnagu siin teemas eespool juttu on.

Tööl ikka vahel puudutan inimesi, kellega mul hea kontakt ja läbisaamine on ning ei paista, et nad seda pahaks paneksid, ikka naeratavad soojalt.

MIna olen eestlane, puudutan ise teisi ja mind puudutatakse ja ma pole iial selle peale tulnud, et see võib olla kohutav elamus kellelegi. Kavatsen oma stiili jätkata. KUni satun selle käo otsa, kes saab trauma ja mulle näkku paiskab, et see talle ei meeldi. Seni pole sattunud.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 13.12 22:31; 14.12 21:06; 20.12 14:05; 21.12 13:12; 21.12 16:11; 25.12 20:45; 25.12 20:52; 25.12 20:53; 27.12 17:04; 27.12 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

KUni satun selle käo otsa, kes saab trauma ja mulle näkku paiskab, et see talle ei meeldi.

Kehakeelt sa keeldud lugemast? Ainult trauma näkkupaiskamine on see, mida mõistad?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.12 22:40; 21.12 14:58; 21.12 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna olen eestlane, puudutan ise teisi ja mind puudutatakse ja ma pole iial selle peale tulnud, et see võib olla kohutav elamus kellelegi. Kavatsen oma stiili jätkata.

Veider reaktsioon sul. Saad teada, et miski on teisele ebameeldiv – ja jätkad kõhklematult.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.12 23:39; 14.12 18:28; 14.12 19:42; 14.12 22:36; 21.12 15:20; 23.12 01:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna olen eestlane, puudutan ise teisi ja mind puudutatakse ja ma pole iial selle peale tulnud, et see võib olla kohutav elamus kellelegi. Kavatsen oma stiili jätkata.

Veider reaktsioon sul. Saad teada, et miski on teisele ebameeldiv – ja jätkad kõhklematult.

See on nüüd see, mille kohta Kitah tabavalt ütles: keegi liidab kaks ja kaks ja saab viissada. Ma kirjutan selge sõnaga: pole iial selle peale tulnud, et see võib olla kohutav elamus.
Kägu loeb: saad teada, et miski on teisele ebameeldiv ja jätkad.
Mul tekib lausa antropoloogiline huvi, kuidas on võimalik lausest täiesti äraspidiselt aru saada, mismoodi selline aju töötab?

Kehakeelt sa keeldud lugemast? Ainult trauma näkkupaiskamine on see, mida mõistad?

Ei keeldu. Kust sa seda võtad? Võib-olla ma ei oska lugeda, aga nagu ma otsekoheste kägude käest olen teada saanud – kui ei meeldi, siis öeldakse.

Ja palun mitte lugeda jälle siit välja, et ma kedagi käperdan, haardesse võtan, pigistan ja aheldan. Ei, igaks juhuks ikka ütlen, et jutt on kergest hetkelisest õla- või küünarnukipuudutusest. Kolleege emmata mul kombeks pole.

Jään põnevusega ootama järgmisi fantastilisi mõttemänge.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 13.12 22:31; 14.12 21:06; 20.12 14:05; 21.12 13:12; 21.12 16:11; 25.12 20:45; 25.12 20:52; 25.12 20:53; 27.12 17:04; 27.12 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei keeldu. Kust sa seda võtad?

Sellest, et sa kavatsed seda teha, kuni keegi sulle oma trauma näkku paiskab. Mina sinu asemel sellise teema peale mõtleksin, et sain teada, et osadele inimestele puudutus ei meeldi, seega pean hoolikamalt kehakeelt jälgima, kui kedagi puudutan, et mitte puudutada seda inimest, kellele see ei sobi. Aga sina kavatsed jätkata, kuni keegi sulle näkku paiskab. Sa ju tead, et näkkupaiskamine tuleb alles siis, kui inimene on viimase piirini viidud. Enne ikka proovitakse kehakeelega märku anda ja tavaliselt ka seda mõistetakse. Sa isegi ei kaalu, et seda osa jälgida.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.12 22:40; 21.12 14:58; 21.12 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

naljakas lugu, et poolvõõra puudutus on häiriv, aga mingi alles tutvunud jorsi m-i imetakse küll meelsasti!

Võibolla kui sa natuke pingutaksid, siis saaksid aru, et äsja tutvunud jorsside m-e imevad ja seda tegevust eeldavad siiski need lauskallistajad ja -kabistajad – ja need, kes ei taha suvalist käperdamist, on ka need, kes kohe kõigiga kiimlema ei hakka.

Ei pruugi nii olla. Ka muidu puudutuste vihkaja võib mõne inimese puudutusi kohe esimesest hetkest nautida.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ei häiri, kui kedci paneb käe korraks õlale või puudutab küünarnukist vms, aga kohustuslik kallistamine on Eestis võõras ja vastik. Mujal, kus see vana norm, elan üle, aga lähedasemad tuttavad teavad ja aktsepteerivad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on õnneks tervenisti täitsa “haige” kollektiiv. Kallistame sünnipäevadel, enne ja pärast jõule, vanal ja uuel aastal, kui keegi läheb puhkusele või tuleb sealt jne. Masseerime teineteisel õlgu ja kaela, kui keegi kurdab, et valutab või väsimus. Kui rohkem rahvast peab väiksemale pinnale mahtuma, istume üksteisel süles.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aru ma ei saa, miks töökaaslane teist töökaaslast üldse puudutama peaks??

Vot mina ka ei saa aru, et MIKS peaks, aga ka mul on kolleeg, kes toetas ennast aeg-ajalt mu vastu, kui näiteks pastakat me töölaualt võttis. Või köögis kõrvuti kohvi juues naaldub teise inimese õla vastu. Ei hakka kõiki neid juhtumeid üles lugema, sest see joru on pikk.
Naissoost kolleeg on ja ta ei tee seda külgelöömise pärast, vaid ongi inimesel selline komme– ennast füüsiliselt teiste vastu toetada. Mind ta enam ei puutu, sest ütlesin talle, et mulle see ei istu, aga teistega teeb ta seda endiselt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi töötasin lühikest aega ühes väikeses kontoris kus omanik käis ja andis möödudes naistele laksu tagumikule kui nad juhuslikult näiteks faksi ees seisid vms. Oli selline grupp keskealisi naisi kes kohe kilkasid kui laksu kirja said. Ja klišee nagu peab siis sekretar oli veel armuke.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna olen eestlane, puudutan ise teisi ja mind puudutatakse ja ma pole iial selle peale tulnud, et see võib olla kohutav elamus kellelegi. Kavatsen oma stiili jätkata.

Veider reaktsioon sul. Saad teada, et miski on teisele ebameeldiv – ja jätkad kõhklematult.

See on nüüd see, mille kohta Kitah tabavalt ütles: keegi liidab kaks ja kaks ja saab viissada. Ma kirjutan selge sõnaga: pole iial selle peale tulnud, et see võib olla kohutav elamus.

Kägu loeb: saad teada, et miski on teisele ebameeldiv ja jätkad.

Mul tekib lausa antropoloogiline huvi, kuidas on võimalik lausest täiesti äraspidiselt aru saada, mismoodi selline aju töötab?

Ja minul on antropoloogiline huvi, kuidas on võimalik sinu öeldut kuidagi teisiti mõista kui nii, nagu mina seda tegin? Sa kirjutad, et sa pole iial selle peale tulnud, et selline puudutus võib olla kohutav elamus. Ja järgmises lauses kirjutad, et “kavatsen oma stiili jätkata”. Vabandust, aga mis stiilist sa veel räägid kui sellest, et puudutad teisi ka edaspidi, nüüd juba teades, et see võib kellegi jaoks kohutav elamus olla?
Näe niimoodi, loogika peal, mu aju töötabki. Nüüd selgita, mille peal sinu oma töötab? Mis aurude?

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.12 23:39; 14.12 18:28; 14.12 19:42; 14.12 22:36; 21.12 15:20; 23.12 01:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna olen eestlane, puudutan ise teisi ja mind puudutatakse ja ma pole iial selle peale tulnud, et see võib olla kohutav elamus kellelegi. Kavatsen oma stiili jätkata.

Veider reaktsioon sul. Saad teada, et miski on teisele ebameeldiv – ja jätkad kõhklematult.

See on nüüd see, mille kohta Kitah tabavalt ütles: keegi liidab kaks ja kaks ja saab viissada. Ma kirjutan selge sõnaga: pole iial selle peale tulnud, et see võib olla kohutav elamus.

Kägu loeb: saad teada, et miski on teisele ebameeldiv ja jätkad.

Mul tekib lausa antropoloogiline huvi, kuidas on võimalik lausest täiesti äraspidiselt aru saada, mismoodi selline aju töötab?

Ja minul on antropoloogiline huvi, kuidas on võimalik sinu öeldut kuidagi teisiti mõista kui nii, nagu mina seda tegin? Sa kirjutad, et sa pole iial selle peale tulnud, et selline puudutus võib olla kohutav elamus. Ja järgmises lauses kirjutad, et “kavatsen oma stiili jätkata”. Vabandust, aga mis stiilist sa veel räägid kui sellest, et puudutad teisi ka edaspidi, nüüd juba teades, et see võib kellegi jaoks kohutav elamus olla?

Näe niimoodi, loogika peal, mu aju töötabki. Nüüd selgita, mille peal sinu oma töötab? Mis aurude?

See, et mõni kerge puudutus on kellegi jaoks kohutav elamus, on väga suur erand. Puudutamine ON normaalne ja inimlik tegevus ja enamus inimesi on NORMAALSED INIMESED. Seega, lähtume enamusest! Foobikud vaadaku ise, kuidas oma hirmudega hakkama saavad, ei maksa igast pisiasjast nii suurt probleemi üles keerutada. Enamus inimesi käituvad nii, nagu inimesed ikka ja ei pea oma normaalset käitumist muutma, ühe foobiku pärast.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.12 09:15; 20.12 11:23; 23.12 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sellel teemal omaette juba ammu mõtisklenud, isegi lugenud erinevaid raamatuid ja vaadanud koolitajate videosid, et selgust saada. Olen aru saanud, et on puudutajad/kallistajad inimesed, kes teevad seda eneselegi märkamata ning on need, kes seda enamasti ei tee.

Minul tekkis see küsimus seetõttu, et ma ei ole väga palju puudutaja tüüüpi inimestega kokku juhtunud (kallistajatega küll, see oli nagu mingi moevool vahepeal) ja mõni aeg tagasi tekkis uus tuttav, meessoost, kes teeb samuti, nagu teemaalgatajal juhtub- enne rääkimist puudutab kergelt õlast, aga lisaks näiteks koos kõrvuti istudes jääb mitmel korral juhtumisi istuma nii, et tema jalg jääb vastu minu jalga, või vastakuti istudes põlv vastu minu põlve. Mida mina tegin? Esimesel korral võtsin jala eemale. Teisel korral ei teinud ma mitte midagi, sest see oli üllatav ja ootasin, sest tahtsin uudishimust näha, kas ta võtab ise jala eemale- no ei võtnud. Ma ei tea, kas on keegigi, kes usuks, et ta teeb seda eneselegi märkamata? Ma ei ole ka tähele pannud, kas ta teistega nii teeb, võib olla teeb. Mingeid muid “lähenemiskatseid” olnud ei ole ja mind ei huvitaks ka, aga inimese kehakeel on mulle alati huvi pakkunud ning see on minu jaoks midagi uut.

Ootaksin oma “olukorrale” ka vastuseid, kui keegi viitsib kaasa mõelda 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.12 09:09; 23.12 18:21; 26.12 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas on keegigi, kes usuks, et ta teeb seda eneselegi märkamata?

Kindlasti mitte ei tee ta seda endale märkamata. See on meelega. Ta tahab tunda kas sinu või ükskõik millise naisterahva puudutust. Kumb variant on, selle pead ise vaatluse teel selgeks tegema. Tõmba oma põlv korduvalt ära, kui puudutus sulle ei meeldi. Maniakk jätkab häirimatult, aga mõistlik mees saab vihjest aru. Lisan: saab vihjest aru ka siis, kui sa põlve ära ei tõmba. Nii et valik on sinu.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 13.12 22:31; 14.12 21:06; 20.12 14:05; 21.12 13:12; 21.12 16:11; 25.12 20:45; 25.12 20:52; 25.12 20:53; 27.12 17:04; 27.12 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

a minul on antropoloogiline huvi, kuidas on võimalik sinu öeldut kuidagi teisiti mõista kui nii, nagu mina seda tegin? Sa kirjutad, et sa pole iial selle peale tulnud, et selline puudutus võib olla kohutav elamus. Ja järgmises lauses kirjutad, et “kavatsen oma stiili jätkata”. Vabandust, aga mis stiilist sa veel räägid kui sellest, et puudutad teisi ka edaspidi, nüüd juba teades, et see võib kellegi jaoks kohutav elamus olla?
Näe niimoodi, loogika peal, mu aju töötabki. Nüüd selgita, mille peal sinu oma töötab? Mis aurude?

Aa, sa mõtlesid, et ma sain perekoolist teada, et teistele ei meeldi? Siis küll.
Mina mõtlesin, et inimene siis näitab välja, et talle ei meeldi.
Üldse, ära kujuta ette, et ma “naaldun kellegi najale”, pigistan õlast nagu tangidega ja et kontakt kestab üle sekundi. Mul on kombeks kergelt küünarnukist või õlast puudutada, kui ma tahan sõbralikkust üles näidata või rõhutada oma sõnade heatahtlikkust. Ei, ma ei käi ega käperda kõiki järjest ja pidevalt. Ükski pole veel elektriseerunud mu puudutusest, niisiis jätkan.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 13.12 22:31; 14.12 21:06; 20.12 14:05; 21.12 13:12; 21.12 16:11; 25.12 20:45; 25.12 20:52; 25.12 20:53; 27.12 17:04; 27.12 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et mõni kerge puudutus on kellegi jaoks kohutav elamus, on väga suur erand. Puudutamine ON normaalne ja inimlik tegevus ja enamus inimesi on NORMAALSED INIMESED. Seega, lähtume enamusest! Foobikud vaadaku ise, kuidas oma hirmudega hakkama saavad, ei maksa igast pisiasjast nii suurt probleemi üles keerutada. Enamus inimesi käituvad nii, nagu inimesed ikka ja ei pea oma normaalset käitumist muutma, ühe foobiku pärast.

Umbes nii jah.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 13.12 22:31; 14.12 21:06; 20.12 14:05; 21.12 13:12; 21.12 16:11; 25.12 20:45; 25.12 20:52; 25.12 20:53; 27.12 17:04; 27.12 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on kerge puudutus märk, et ma meeldin sellele inimesele. Nii et mulle see on sümpaatiaavaldus ja ei lase ennast sellest häirida, vaid võtan komplimendina. Ebameeldivat inimest ju puudutada ei taha. Ise seda poolvõõrastega ei tee, sest tunnen ka mitmeid puudutusfoobikuid ja ei taha riskida.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )


Esileht Pereelu ja suhted Poolvõõraste inimeste puudutused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.