Esileht Kodunurk popcorn põletas mikrolaineahju…

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: popcorn põletas mikrolaineahju…

Postitas:

Laps unustas popcornikoti õigeaegselt välja võtta ja nüüd on valge mikrokas seest (hele)pruun ning haiseb. Proovisin puhastada sooda, äädika ja sidruniga – õige kergelt läks paremaks, aga mitte eriti. On mõtteid, kuidas puhastada või ongi nüüd täiesti rikutud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/tarbija/vaart-kooginipp-mikrolaineahi-sidruniga-puhtaks?id=61576958

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps unustas popcornikoti õigeaegselt välja võtta ja nüüd on valge mikrokas seest (hele)pruun ning haiseb.

Asi pole lapses ega popcornis, vaid selles, et sinu mikroka toomisel on kasutatud odavaid materjale.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ole mureta, kui lähed uut mikrokat ostma, avastad, et enamus neist on seest tumehalliks värvitud.

mind see täiega häirib, mu vana mikrokas on seest valge, ma NÄEN, kas ta on puhas või mitte. tumehalli puhul vajaks asi uurimist, vanadusega on silmad kehvaks jäänud.
tahaks uut mikrot küll, aga kuna mul on ka muud soovid (elektroonilise tablooga ja ilma grillita, heleda esiküljega), siis tundub, et siit Eestist ma seda ei leia.
just see, et nad seest tumehallid on, ajab mind närvi. oleme mingi mõttetu Ida-Euroopa pommiauk, kuhu odavalt toodetud kraami müüa. Helsingis Tokmannis (ja see on väga odav pood, umbes nagu meil oli Hinnapomm) on mikrod seest valged, aga meie oleme Ida-Euroopa.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil juhtus sama asi. Hais lõpuks kadus aga helepruun on senini, mitu aastat hiljem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole mingite vahenditega puhtaks saanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tänapäeval on mikrokad, mille lihtsalt lülitad sisse ja ta ei lõpetagi kuumutamist? Kuidas unustamine mõjutab üldse?
Mul 18 aastat vana mikrokas, popcorni jaoks vajutan pealülitit 3 korda (iga vajutus 1 minut lisaks), seda teavad ka lapsed.
Tavaliselt saab mais valmis 2,5 minutiga (kuulame popsumist), aga kui laps unustab, siis need 30 sekundit lisaks kõrvetavad ära mõned maisiterad, aga mitte ahju ometi.
Kui kauaks te siis ahju sisse panete, et see ka ära kõrbeb?
Meil pole 18 aastaga midagi niisugust juhtunud. Lapsi ja popcorni ikka palju läbi käinud.
Ahju sisu tumesinine metall.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk popcorn põletas mikrolaineahju…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.