Esileht Väikelaps Popi1 vs Lenne talvepüksid

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Popi1 vs Lenne talvepüksid

Postitas:

kas mulle ainult tundub pildi pealt või ongi Popi pükste keskkoht kitsam kui ntx Lennedel? Mahub sinna ikka kampsun alla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.01 12:39; 27.01 14:28; 27.01 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Popiga on see hea asi, et saad laste vastavalt enda soovile, kas kitsamaid, laiemaid riideid teha. Minu laps väga kõhn, ja lasin jope seega veidi väiksema.
Aga usun et mahub vabalt sinna kampsun alla 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda küll, aga enne tulekski välja selgitada, kas on ikka vaja laiemat vöökohta:) St võrrelda millegagi, mis juba proovitud (meil siis Lenne).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.01 12:39; 27.01 14:28; 27.01 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas selle Popiga on ikka soe (nt. praegu) ja veekindel, nt. kevadel väga märgade ilmadega?

olen kodulehte vaadanud, aga pole julgenu´d veel osta….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

k/s jope kannatab ilusti paduvihma. soe ja paks on talveriie küll, olen komisjonis näppinud. samas, tal on kangad iga aasta vist erinevast kohast tellitud, nii et tänavuste riiete kohta ei oska kosta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.01 12:39; 27.01 14:28; 27.01 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me käisime kaks kevad/sügis hooaega ühtede riietega, ja kõlbaksid veel kanda, on vee/tuulekindlad siiani 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piltide järgi tundub, nagu püksid oleksid lapsele liiga kitsad ja ebamugavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse popi talvepüksid oled kevadeks täiesti rääbakad. Lennedega sellist asja pole veel juhtunud. Aga kitsad küll ei olnud.
Muidu riided on ilusate armsate värvidega aga jah, enam tellida pole küll julgenud. Samas talvejope pidas väga hästi vastu, nii et ei tea, mis jama nende pükstega oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tellige siis Meistrisalongist, kui tahate natuke odavamalt kui need lenned ja huppad. samamoodi kodumaine tootja, õmbluskvaliteet väga ok. Olen tellinud nii popist kui salongist ja mõlemaga rahule jäänud. Meistrisalongis veel jaanuari lõpuni talveasjadele ale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 19:27; 27.01 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps püherdas popi talvekomplektiga lörtsises liivakastis, jalutas tunnikese päris kõva vihma käes ja ei lekkinud kuskilt midagi. Soe ja kuiv oli koju jõudes.
Ja vabalt mahub kampsun või paksem fliis sinna alla. Laps on muidugi selline sale ka.

No ja seda tahaks ka mainida, et ntx eelmise aasta Lenne talvekombele piisas ühest kukkumisest, et põlved karvaseks ja koledaks läksid, aga popi kasutatud materjal peab väga kenasti vastu. Nii k/s komplekt kui ka talve oma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 19:43; 28.01 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 19.33, sa vist ei ole nendelt nn koduõmblejatelt tellinud, et niimoodi küsid. Loomulikult ei saa vabrikutööd ja salongitööd (eraõmbleja) võrrelda. Sest viimane on palju omapärasem ja kvaliteetsem. Pole näinud, et presidendi vastuvõtu kleidid mõnelt suurtootjalt pärit oleks, ikka eraõmblejate käe alt 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 19:27; 27.01 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, võib-olla on tal erinevatel aastatel erinevad materjalid, aga selle aasta materjalid tal pükste jaoks on küll super – hästi tugev materjal on ning väga hästi kannatab trööpamist (tunduvalt parem materjal kui selle aasta Lenne, mis on ju nagu kile), vett peab ka sama hästi kui Lenned jms. Külma üle pole ka mu 3,5-aastane laps veel kurtnud. Mina küll ei kahetse, et sel aastal Popilt tellisin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil läbi aastate mõned popi valmistetud riided on olnud ja üldjoontes olen rahule jäänud. Pole küll kordagi otse tellinud, vaid olen ostnud teise ringi riideid. Näiteks k/s komplekti ostsin kasutatult, ja nüüdseks kandnud neid pükse minu 2 last. Niiet kokkuvõttes 3 last sai neid pükse kanda. Püksid siiani terved, aga nüüd on kulumisjäljed peal. Rahul aga ei olnud jopega, väga imeliku lõikega oli.
Hetkel kasutuses talvekomplekt(samuti kasutatult ostetud) ja sellega olen väga väga rahul. Jope istub ilusti seljas, püksid jalas mugavad. On meil lasteaias igapäevaselt kasutuses ja siiani kulumisjälgi pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis kohe huvi, et kus kohast te neid PoPi riideid tellite? Ma siiani ikka poest ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul tekkis kohe huvi, et kus kohast te neid PoPi riideid tellite? Ma siiani ikka poest ostnud.[/tsitaat]

Jutt ei ole loomulikult Polarn O. Pyret riietest. Me räägime siin sellest http://www.popi.ee/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 19:43; 28.01 12:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Väikelaps Popi1 vs Lenne talvepüksid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.