Esileht Kodunurk Poroloon. Kust saab?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Poroloon. Kust saab?

Postitas:

Kas kuskilt on võimalik osta porolooni, just nii suurt tükki, kui vaja. Mööbi ja vineerikombinaadi poest vanasti vist sai, aga see nüüd kinni. Või kus müüakse kõige odavamaid poroloonmadratseid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tallinna maanteel on hea une (või oli see unevõlu) pood, seal peaks olema porolooni igas mõõdus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin Alpek oü-st.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koduextrast ostsin kunagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Käbbi kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas kuskilt on võimalik osta porolooni, just nii suurt tükki, kui vaja. Mööbi ja vineerikombinaadi poest vanasti vist sai, aga see nüüd kinni. Või kus müüakse kõige odavamaid poroloonmadratseid?[/tsitaat]

kas tõesti kinni, käisin ise 6kuud tagasi sealt ostmas ja sain ja oli avatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peterburi teel, enne silda, bensuka taga Sotka juures on mööblipood kes müüb vastavalt tellimusele. Poroloonitehas on sealsamas sotka taga. Aga nemad eraisikutele ei müü. Saab selle poe kaudu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seal Sotka taga lausa neil tehas. ja mina olen eraisikuna sealt tellinud küll. ja väga nobedalt teevad asja ära. nad vahetasid nime mõned aastad tagasi…oot vaatan kas saan isa kätte, tema ehk teab…ei tule meelde…aga mine sinna, seal uksel sildidka olemas, madal valge kontorohoome, kohe sotka taga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kulbinka kirjutas:[/small]
[tsitaat]seal Sotka taga lausa neil tehas. ja mina olen eraisikuna sealt tellinud küll. ja väga nobedalt teevad asja ära. nad vahetasid nime mõned aastad tagasi…oot vaatan kas saan isa kätte, tema ehk teab…ei tule meelde…aga mine sinna, seal uksel sildidka olemas, madal valge kontorohoome, kohe sotka taga[/tsitaat]

univa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Poroloon. Kust saab?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.