Esileht Väikelaps Poroloonmadrats 90x200cm -kui paks madrats olema peab?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Poroloonmadrats 90x200cm -kui paks madrats olema peab?

Postitas:

Väikelapse voodisse otsin madratsit, ka ise pikutan lapsel tihti kõrval(kaalun 62kg) ja ka issi on pojaga koos uinakuid teinud(kaalub 110kg) Madrats aga ei talu sellist kaalu ju? Kuna voodi tuleb eritellimusel, siis arvestame poroloonmadratsiga,mille summa võiks max 60eur olla. Kas oskate soovitada? Ja just ,et kui paks madrats olema peaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun nüüd vabandust, ei ole mõttes kuidagi solvata või õelutseda, aga minumeelest madrats on nii tähtis (lapsele seda enam), et enne ostaks kallima kvaliteetsema madratsi, mis teeniks aastaid (seda enam, et suures voodis magab laps kaua), voodi võtaks pigem odavama, kui muudmoodi rahaliselt välja ei tule.
Meil on laste vooditeks lapsepõlve voodid, millele uus elu nö anti (pisut lihvi ja peitsi), aga madratsid võtsime uued ja korralikud. Vahel kui laps palavikus, magab öösel minuga, siis mees mahub lapse voodisse magama. Väga praktiline muide.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel on 10cm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on 8cm, täiesti piisab. 50 kilo all ei vaju madrats oluliselt.
Madrats talub ülekaalu küll, lihtsalt magada on 100kilosel ebamugavam/kõvem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poroloonmadratsi puhul võiks jägida ka materjali tihedust. Porolooni võib olla väga erinevat. Mõnest vajud kohe läbi (näiteks pesushvamm) ja teise peal võib 200-kilone ka trampida ja midagi pole häda.

Tihedust märgitakse kg/m3 kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just- ma olen ka seda meelt, et lapse madratsi pealt ei saa küll kuidagimoodi kokku hoida. Ja no ma enam ei taha rääkida teemal, kui hirmsad asjad need poroloonmadratsid on…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 16:40; 06.03 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Palun nüüd vabandust, ei ole mõttes kuidagi solvata või õelutseda, aga minumeelest madrats on nii tähtis (lapsele seda enam), et enne ostaks kallima kvaliteetsema madratsi, mis teeniks aastaid (seda enam, et suures voodis magab laps kaua), voodi võtaks pigem odavama, kui muudmoodi rahaliselt välja ei tule. [/tsitaat]Mina soovitaks vastupidi: vastupidav voodi ja odavam madrats. Kallis madrats ei pruugi kaua teenida, väikelapsel võib veel juhtuda öiseid pissiõnnetusi.
Kaldun arvama, et porolooni hirmus halvaks pidajad ei ole ise tänapäevasel poroloonmadratsil maganud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Odav madrats kasvavale väikesele lapsele? Lapse uni ja tervis siis ei maksa sinu jaoks midagi? Kiida siis palun neid tänapäevaseid poroloonmadratseid, elenna?!
Lisan veel selle, et dormeol on hästi hea õhuke kattemadrats, mis hingab ja samas ei lase pissil madratsini jõuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 16:40; 06.03 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Odav madrats kasvavale väikesele lapsele? Lapse uni ja tervis siis ei maksa sinu jaoks midagi? Kiida siis palun neid tänapäevaseid poroloonmadratseid, elenna?!
Lisan veel selle, et dormeol on hästi hea õhuke kattemadrats, mis hingab ja samas ei lase pissil madratsini jõuda.[/tsitaat]

Meil on täiesti korralikud vedrumadratsid ja peal Dormeo veekindel mardatsikate. Me oleme väga rahul. Ei kujuta ette, mismoodi porolon higistama ei aja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina magasin lapsena vedrumadratsil. Poroloni polnud meil majapidamises üldse kuskil kasutuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Odav madrats kasvavale väikesele lapsele? Lapse uni ja tervis siis ei maksa sinu jaoks midagi? Kiida siis palun neid tänapäevaseid poroloonmadratseid, elenna?!
[/tsitaat]Odav madrats ei tähenda automaatselt halba madratsit. Mina tõesti kiidan. Kolm last magavad poroloonil, ükski ei higista, uneprobleeme pole. Olen ka ise laste voodis maganud ja tunnen end seal suurepäraselt. Samuti pole neil madratsitel tolmulõhna, mis minu uuele vedrumadratsile kipub tulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Poroloonmadrats 90x200cm -kui paks madrats olema peab?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.