Esileht Ajaviite- ja muud jutud Portaali “Objektiiv” fenomen

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Portaali “Objektiiv” fenomen

Postitas:
Kägu

Milles see fenomen teie meelest seisneb?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Just nimelt, milles sinu arust see fenomen seisneb? Pole nagu mingit fenomeni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just nimelt, milles sinu arust see fenomen seisneb? Pole nagu mingit fenomeni.

Fenomen ju siiski on, sest portaalil on suur jälgijaskond.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Räägivad sellest, millest peavoolumeedia ei räägi. Piisab juba sellestki. Saad mingeid teistmoodi uudiseid, kogu lugu. Mina isiklikult jälgin samuti neid, seal on palju asju, mille peale ise mõtled, ja hea on lugeda midagi, mis endalegi oluline on. See ei tähenda, et ma olen lõpuni nende mõttekaaslane, aga kuskilt peab oma mõtetele toetust saama ka inimene, kes pole jäägitult nõus kõigega, mida peavoolumeedia sulle künasse kallab.
Kellele piisab Delfist, see ju ei pea Objektiivi lugema. Mind isiklikult huvitab ka teistsugune mõtteviis ja see, mida mõne asja kohta kirjutatakse ka kusagil mujal, teisest vaatevinklist. Mul pole nimelt üht ja ainsat tõde vaja, vaid ülevaadet sellest, mis toimub. Võimalikult mitmekesist. Täit ülevaadet ei saa kusagilt, aga mitme kanali peale kokku on vähemalt pilt tasakaalus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Seisneb selles, et seal kajastatakse nende inimeste seisukohti, kelle huvide eest peavoolumeedia seista ei taha. Ja neid inimesi on üsna palju.
Mina jälgin ka Objektiivi pisteliselt. Kõigega, mida nad räägivad, ei ole nõus, samuti annan endale aru, et ei ole head ega halba poliitikut, nagu ei ole ka head ega halba politseinikku ja ka Objektiiv teenib kallutatult kellegi isiklikke huve.
Ma olen siiski rahul, et ka Objektiiv EV meediamaastikul on.
Nt Inno ja Irja blogi jälgin samuti pisteliselt, kuid seal kirjutatuga ma enamasti nõus ei ole. Nt üks viimastest lugudest, kus Irja kirjutab, et pidi SMS-laenu võtma, et oma lastele süüa osta. Samas pool aastat mööda Euroopat tuuritada jaksab küll. Selliste mõtetega kommentaari I & I oma blogis ei avaldanud.

Nii et alati seisavad kõik eelkõige enda huvide eest ja igaühel on just tema vajadustest lähtuv tõde, seda ei maksa kunagi unustada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seal pole mingit suurt kasutajaskonda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellised teemad, mis reklaami teevad. Nii et miks tegid teema, saad teada, mis on fenomen.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Osalt ilmselt sellepärast, et seal ei saa kommenteerida. Kommentaarid, nii nõmedad kui need enamasti ka on, lisavad portaalile siiski mingit elu. See jääb neil puudu. Kuiv uudisteportaal, aga videod ja audiod annavad emotsiooni juurde. Vaatan-kuulan neid enamasti alati.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Osalt ilmselt sellepärast, et seal ei saa kommenteerida. Kommentaarid, nii nõmedad kui need enamasti ka on, lisavad portaalile siiski mingit elu. See jääb neil puudu. Kuiv uudisteportaal, aga videod ja audiod annavad emotsiooni juurde. Vaatan-kuulan neid enamasti alati.

Ei, ma ei tee selle Objektiivi portaali sisu maha – ma lihtsalt ütlen, et seal pole mingit arvetatavat külastajaskonda, võrreldes kasvõi ilm.ee, iha.ee või okidokiga :-), Delfist, Postimehest ja Õhtulehe veebist rääkimata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, ma ei tee selle Objektiivi portaali sisu maha – ma lihtsalt ütlen, et seal pole mingit arvetatavat külastajaskonda, võrreldes kasvõi ilm.ee, iha.ee või okidokiga :-), Delfist, Postimehest ja Õhtulehe veebist rääkimata.

Ma ei ole tegelikult üldse kursis, kui palju seda külastajaskonda on. Kas see on kuskil näha?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea küll kedagi, kes Objektiivi loeks-jälgiks. Seega jutt mingit fenomenist on jabur. Tundub et keegi teeb reklaami.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei tea küll kedagi, kes Objektiivi loeks-jälgiks.

Usun. Aga ega see ei muuda asjaolu, et Objektiiv on olemas ja tal on oma jälgijaskond.
Leidsin mingi arvu: 17 383 meeldimist. Nende hulgas mitukümmend inimest minu sõbralistist. Ülemises paremas nurgas kirjas. Võid ka kontrollida ja äkki üllatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Armastan Objektiivi. Seisavad aegumatute väärtuste eest: kristlus, abielu, perekond, lapsed. Tänu Jumalale selle eest, mida nad teevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei ole tegelikult üldse kursis, kui palju seda külastajaskonda on. Kas see on kuskil näha?

Minu teada seda ei ole avalikult näha. Pole muidugi enne viimast tundi ka kunagi neist mõelnud ega lugenud. Metrix igatahes neid ei mõõda, aga seal pole ka suurimaid, sest PM või Defi piirid on hägusad. Tegelikult sa ei saa aru, kustkohast D algab või kus lõppeb, seega neid seal pole. Kui leian O kohta statsi, annnan teada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No väga lihtne ju minna ja vaadata palju on Youtube’is laike v vaatamises v kui palju FB jälgijaid, kommenteerijaid, kaasaelajaid jne. Asi toimib ju annetuste najal, st toetajaskond peab suur olema. Samutika nt see, et Tarandi jaoks koguti annetajatelt raha loetud hetkedega kokku. Jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No väga lihtne ju minna ja vaadata palju on Youtube’is laike v vaatamises v kui palju FB jälgijaid, kommenteerijaid, kaasaelajaid jne. Asi toimib ju annetuste najal, st toetajaskond peab suur olema. Samutika nt see, et Tarandi jaoks koguti annetajatelt raha loetud hetkedega kokku. Jne.

Jah, see et nad annetustest ära elavad ja riigi nisa otsas ei pea rippuma, kõneleb küll väga selget keelt. Järelikult on austajaid tõesti palju. Kui mõelda, et jõuavad veel Tarandigi kaks korda kinni maksta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Usun. Aga ega see ei muuda asjaolu, et Objektiiv on olemas ja tal on oma jälgijaskond.

Leidsin mingi arvu: 17 383 meeldimist. Nende hulgas mitukümmend inimest minu sõbralistist. Ülemises paremas nurgas kirjas. Võid ka kontrollida ja äkki üllatud.

Üleval paremal nurgas on mingi raha küsimise link hoopis, aga sa vist mõtlesid, et FB – seal on tõesti naabrimees kirjas, see algharidusega ekre-fänn. Tema üle ei üllatu .

Please wait...
Postitas:
kirilind2

Aga milles üldse asjade fenomen seisneb? FB? Insta? ÕL?Perekool…. jne. jne.
Iga ühele midagi. Ja nii lihtne see ongi. Sina leidsind objektiivi-ju sa leiad, et seal on teemad, mis sind kõnetavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

FB meeldimiste arv nüüd küll mingit jälgijaskonna suurust või tegeliku meeldimiste arvu ei näita ja 17 000 on isegi Eesti mastaabis olematu number.
Kontrolli oma sõbralistis olijate käest, palju neist tegelikult neid uudiseid jälgib ja võid üllatuda 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selleks, et mõista Objektiivi fenomeni, tuleb vaadata meie elu viimase kahekümne aasta jooksul. Peale iseseisvuse väljakuulutamist algas ka traditsioonilise elulaadi kiire lagunemine ja lammutamine. Pereelu laguneb, kõikvõimalikud perverssused on kuulutatud kaitset vajavaks vähemuseks, traditsiooniline maaelu on kadumas, lastekaitse on hakanud jõuliselt vähendama vanemate õigusi oma lapsi kasvatada, vohab vabakasvatus ja kasvatamatus, süütuna abiellumine on muutunud pigem mingiks haruldaseks erandiks kui reegliks, levivad idamaadest pärit väärõpetused nagu jooga, tantra ja gurundus, meie meedias on võtnud võimu nõiad ja sensitiivid, mitte keegi isegi ei ürita peatada selliseid vaimseid võõr ja värdvorme nagu veganlus, hipsterlus, punkarid, gootid, emod jne.

Sellises olukorras oleks ju imekspandav, kui Objektiivi taolist saiti ei oleks. Sest paljud inimesed tahavad elada normaalses kindlate reeglitega maailmas, kus kõiki ülalloetletud nähtusi ei oleks. Inimesed vajavad rangeid raame, korda, norme, selgeid moraalseid põhimõtteid, kus täpselt oleks iga tegevuse kohta öeldud, kas see on õige või väär. Inimesed on väsinud muutustest, sellest et erinevus rikastab, sellest, et sa ei saa iial enam olla kindel, et sinu naaber on nagu sina, mõtleb sinuga sama moodi jne. See tekitab tohutu turvatunde puuduse.

Kui me lisame siia veel peavoolumeediast tuleva lakkamatu ajupesu, mis suuanb kõiki inimesi just nende ülalloetletud pahede suunas ning neid sallima ja aksepteerima, siis näemegi, et Objektiiv, mitte pole ainult vajalik, vaid peaks kümneid ja kümneid kordi laienema, et tuua nii moraaliväärtused, kristlik maailmavaade, kui ka alternatiiv tänasele ohjeldamatult liberaalsele maailmavaatele iga inimeseni.

Me vajaks kümneid selliseid saite, nagu Objektiiv, me vajaks, et vähemalt üks eesti päevalehtedest oleks sama konservatiivne, nagu Objektiiv. Me vajame moraalset majakat, mis näiteks teed tänases kõlvatuse ja rüveduse maailmas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle Objektiiv meeldib, seal ei ole seda tunnet, et keegi manipuleeriks sinuga või ajusid peseks. Lugejatesse on austav suhtumine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, Objektiiv on reaktsioon, nagu ekregi on reaktsioon. Te võite siin sappi pritsida ja lõputult kedrata mingitest poetagustest, aga ju siis need poetagused on targemad kui teie. Objektiivi tegijate IQ on päevselgelt kümme korda kõrgem kui neil, kes neid suures kaares põlastavad. Poetagused näevad selle ära, aga TÜ haridusega “hobusevargad” mitte 🙂

Please wait...
Postitas:
Milvi Kiisu

Eelkõige aususes. Asjadest räägitakse nii, nagu nad on päriselt. Lugejale ei valetata. Sisu on huvitav ja hariv, sageli unustan ennast lugema tundideks. Eesti ajakirjandusest loen veel Uusi Uudiseid, Õhtulehte ja Kroonikat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eelkõige aususes. Asjadest räägitakse nii, nagu nad on päriselt. Lugejale ei valetata. Sisu on huvitav ja hariv, sageli unustan ennast lugema tundideks. Eesti ajakirjandusest loen veel Uusi Uudiseid, Õhtulehte ja Kroonikat.

Mine loe parem Skeptikut, Milvi. Seal on selline kõrgseltskond, sobib su haridustasemega paremini.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, Objektiiv on reaktsioon, nagu ekregi on reaktsioon. Te võite siin sappi pritsida ja lõputult kedrata mingitest poetagustest, aga ju siis need poetagused on targemad kui teie. Objektiivi tegijate IQ on päevselgelt kümme korda kõrgem kui neil, kes neid suures kaares põlastavad. Poetagused näevad selle ära, aga TÜ haridusega “hobusevargad” mitte 🙂

Väga sarnane käitumine, kui vaielda ei osata, siis hakatakse sõimama jne. IQ’st ei ole küll mõtet siin kohal rääkida, sellest “hobusevaraste” koolist on tulnud mitmeid mainekaid inimesi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga sarnane käitumine, kui vaielda ei osata, siis hakatakse sõimama jne. IQ’st ei ole küll mõtet siin kohal rääkida, sellest “hobusevaraste” koolist on tulnud mitmeid mainekaid inimesi.

Oskan küll vaielda. Mis sõimamine? Mis tonti te näete kogu aeg? Minu meelest on sedapidi, et kui vaielda ei oska, siis sõima sõimajaks. Ma ütlesin, et Objektiiv on reaktsioon millelegi. Ja et selle tegijad on väga kõva hariduse ning kõrge laubaga. Reeglina palju kõrgemaga kui nende lolliks sõimajad.
Ja selle peale tuled sina ütlema, et mina sõiman! Aga midagi vastu ka öelda on või? Vaidle siis, kes keelab. Kas ma eitasin kuskil, et TlÜ-st on tulnud “mainekaid” inimesi? Ei. Ma ütlesin, et need TlÜ-st, kellest on tulnud hobusevargad, peavad Objektiivi omi lolliks.

Oled ka muidu Tallinna Ülikoolist või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oskan küll vaielda. Mis sõimamine? Mis tonti te näete kogu aeg? Minu meelest on sedapidi, et kui vaielda ei oska, siis sõima sõimajaks. Ma ütlesin, et Objektiiv on reaktsioon millelegi. Ja et selle tegijad on väga kõva hariduse ning kõrge laubaga. Reeglina palju kõrgemaga kui nende lolliks sõimajad.

Ja selle peale tuled sina ütlema, et mina sõiman! Aga midagi vastu ka öelda on või? Vaidle siis, kes keelab. Kas ma eitasin kuskil, et TlÜ-st on tulnud “mainekaid” inimesi? Ei. Ma ütlesin, et need TlÜ-st, kellest on tulnud hobusevargad, peavad Objektiivi omi lolliks.

Oled ka muidu Tallinna Ülikoolist või?

Oo, tuli ära – kõrge laup. Palun nimeta nimeliselt, kes on need oluliselt kõrgema laubalised, kellele sa viitad.
Ja keegi ei ole enne sind siin ka kedagi lolliks sõimanud, seati kahtluse alla, et Objektiivi puhul saab rääkida mingist femomenist ehk siis maakeeli nähtusest. Sõimama hakkasid sina – et poetagused on targemad, hobusevargad jne. Loe ikka läbi, mida sa siia kirja oled pannud.
NB – ma olen lõpetanud Tartu Ülikooli, aga ma ei enda paremaks nendest, kes on TÜ lõpetanud. Mõni näiteks ei suuda isegi seda teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole mingit fenomeni tal, 17 000 on suht olematu number fänne ja lugeda pole sealt mitte midagi, isegi kõige parema tahtmise juures, kui just mõne uue vandenõutooriaga tutvuda ei taha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oo, tuli ära – kõrge laup. Palun nimeta nimeliselt, kes on need oluliselt kõrgema laubalised, kellele sa viitad.
Ja keegi ei ole enne sind siin ka kedagi lolliks sõimanud,

Reageerisin sellele:

Üleval paremal nurgas on mingi raha küsimise link hoopis, aga sa vist mõtlesid, et FB – seal on tõesti naabrimees kirjas, see algharidusega ekre-fänn. Tema üle ei üllatu .

Kusjuures mina ei öelnud, et fb-jälgijate arv on mingi kindel statistika. Aga see oli ainus statistika, mis saada oli. Kägu teatas selle peale, et seal on tema algharidusega naabrimees.

Nii et tema algharidusega naabrimees oskab hinnata Vooglaidu, Järvit, Roland Tõnissoni, Jaak Valget, Endel Oja ja teisi. Aga kägu ise peab neid … kelleks, ehk ütled?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole mingit fenomeni tal, 17 000 on suht olematu number fänne ja lugeda pole sealt mitte midagi, isegi kõige parema tahtmise juures, kui just mõne uue vandenõutooriaga tutvuda ei taha.

Nojah, ega olegi ju kohustuslik. Loe Delfit ja Päevalehte. Igaühele peab midagi olema.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Portaali “Objektiiv” fenomen