Esileht Ajaviite- ja muud jutud Portaali “Objektiiv” fenomen

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Portaali “Objektiiv” fenomen

Postitas:
Kägu

Selleks, et mõista Objektiivi fenomeni, tuleb vaadata meie elu viimase kahekümne aasta jooksul. Peale iseseisvuse väljakuulutamist algas ka traditsioonilise elulaadi kiire lagunemine ja lammutamine. Pereelu laguneb, kõikvõimalikud perverssused on kuulutatud kaitset vajavaks vähemuseks, traditsiooniline maaelu on kadumas, lastekaitse on hakanud jõuliselt vähendama vanemate õigusi oma lapsi kasvatada, vohab vabakasvatus ja kasvatamatus, süütuna abiellumine on muutunud pigem mingiks haruldaseks erandiks kui reegliks, levivad idamaadest pärit väärõpetused nagu jooga, tantra ja gurundus, meie meedias on võtnud võimu nõiad ja sensitiivid, mitte keegi isegi ei ürita peatada selliseid vaimseid võõr ja värdvorme nagu veganlus, hipsterlus, punkarid, gootid, emod jne.

Sellises olukorras oleks ju imekspandav, kui Objektiivi taolist saiti ei oleks. Sest paljud inimesed tahavad elada normaalses kindlate reeglitega maailmas, kus kõiki ülalloetletud nähtusi ei oleks. Inimesed vajavad rangeid raame, korda, norme, selgeid moraalseid põhimõtteid, kus täpselt oleks iga tegevuse kohta öeldud, kas see on õige või väär. Inimesed on väsinud muutustest, sellest et erinevus rikastab, sellest, et sa ei saa iial enam olla kindel, et sinu naaber on nagu sina, mõtleb sinuga sama moodi jne. See tekitab tohutu turvatunde puuduse.

Kui me lisame siia veel peavoolumeediast tuleva lakkamatu ajupesu, mis suuanb kõiki inimesi just nende ülalloetletud pahede suunas ning neid sallima ja aksepteerima, siis näemegi, et Objektiiv, mitte pole ainult vajalik, vaid peaks kümneid ja kümneid kordi laienema, et tuua nii moraaliväärtused, kristlik maailmavaade, kui ka alternatiiv tänasele ohjeldamatult liberaalsele maailmavaatele iga inimeseni.

Me vajaks kümneid selliseid saite, nagu Objektiiv, me vajaks, et vähemalt üks eesti päevalehtedest oleks sama konservatiivne, nagu Objektiiv. Me vajame moraalset majakat, mis näiteks teed tänases kõlvatuse ja rüveduse maailmas.

Aamen! Väga selgelt lahti kirjutatud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei tea küll kedagi, kes Objektiivi loeks-jälgiks.

Usun. Aga ega see ei muuda asjaolu, et Objektiiv on olemas ja tal on oma jälgijaskond.

Leidsin mingi arvu: 17 383 meeldimist. Nende hulgas mitukümmend inimest minu sõbralistist. Ülemises paremas nurgas kirjas. Võid ka kontrollida ja äkki üllatud.

mina ei üllatunud, aga sinu kohta tuletaks ütlust meelde. “Ütle, kes on su sõbrad ja ma ütlen, kes oled sa ise…”

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Usun. Aga ega see ei muuda asjaolu, et Objektiiv on olemas ja tal on oma jälgijaskond.

Leidsin mingi arvu: 17 383 meeldimist. Nende hulgas mitukümmend inimest minu sõbralistist. Ülemises paremas nurgas kirjas. Võid ka kontrollida ja äkki üllatud.

mina ei üllatunud, aga sinu kohta tuletaks ütlust meelde. “Ütle, kes on su sõbrad ja ma ütlen, kes oled sa ise…”

Jah. Muidugi. Mul pole oma sõpradest mingit probleemi, nad loevad Objektiivi nagu ma isegi. Mida sa sellega veel öelda tahtsid?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah. Muidugi. Mul pole oma sõpradest mingit probleemi, nad loevad Objektiivi nagu ma isegi. Mida sa sellega veel öelda tahtsid?

pole ime, et sa aru ei saanud, sest sa ju…loed objektiivi 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

pole ime, et sa aru ei saanud, sest sa ju…loed objektiivi 😀

Sa jätad neist Objektiivi mittelugejaist küll viletsa mulje. Mitte et see mind üllataks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Me vajame moraalset majakat, mis näiteks teed tänases kõlvatuse ja rüveduse maailmas.

Kuule, kas Sa oled ikka ise Objektiivi lugenud? Tänase seisuga esilehelt loetavaid pealkirju: “Miks Eesti ühiskond p…s on?”, “Trump kahtlustab, et Epsteini “enesetapu” taga võivad olla Clintonid”, “Matti Maasikas ehk süvariigi korinad”, “Salvini soovitas Richard Gere’il immigrandid oma eralennukiga Hollywoodi lennutada”. Kuhu see tee viima peaks, mida sellise “vaimuvaraga” juhatakse?

Lihtsalt soovitusi vaba aja sisustamiseks:
https://www.tallinnajaani.ee/vaimuelu/heliarhiiv/saatesari-leeritund.html
ylikool.ee
http://www.vabaakadeemia.ee/loengud/toimunud-loengud
https://www.us.ut.ee/et/sisseastumine/oppejoud-usuteadusest-religioonist

Näiteks. Kõntsa juurdeloopimise teel ei ole võimalik kedagi kõntsa seest välja aidata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selleks, et mõista Objektiivi fenomeni, tuleb vaadata meie elu viimase kahekümne aasta jooksul. Peale iseseisvuse väljakuulutamist algas ka traditsioonilise elulaadi kiire lagunemine ja lammutamine.

Defineeri traditsiooniline eluviis.

On see elu maal mehega, kes teenijatüdrukut lakas külastab, viis last, neli lehma, üks hobune, kukk ja kanad, mõned lambad ja mõni vakka künnimaad? Kannad kirikus triibuseelikud ja salaja käid kaduneljapäeval allikavette hõbevalget kraapimas, et su poeg jumala eest seda sauniku Liisut ära ei kosiks? Teada ju, et poeg ära kaetatud.

Või räägid kuldsest keskuskülast, kuhu noor spetsialist kolmeks aastaks õpetajaks suunati ja kus sügisesel sohvoosi lõikuspeol traktorist kallega leivad ühte kappi pandi.

Linnas on ju alati patuelu keerelnud.

Ja eeldatavasti elad ise ikka eeskujulikult traditsioonide järgi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selleks, et mõista Objektiivi fenomeni, tuleb vaadata meie elu viimase kahekümne aasta jooksul. Peale iseseisvuse väljakuulutamist algas ka traditsioonilise elulaadi kiire lagunemine ja lammutamine.

On see elu maal mehega, kes teenijatüdrukut lakas külastab, viis last, neli lehma, üks hobune, kukk ja kanad, mõned lambad ja mõni vakka künnimaad? Kannad kirikus triibuseelikud ja salaja käid kaduneljapäeval allikavette hõbevalget kraapimas, et su poeg jumala eest seda sauniku Liisut ära ei kosiks? Teada ju, et poeg ära kaetatud.

Või räägid kuldsest keskuskülast, kuhu noor spetsialist kolmeks aastaks õpetajaks suunati ja kus sügisesel sohvoosi lõikuspeol traktorist kallega leivad ühte kappi pandi.

Traditsioonilist eluviisi kirjeldab väga hästi traditsiooniline perekond: mehe ja naise vaheline elukestev truu abielu ja nende abielusse sündinud omavahelised lapsed. Mis siin nii keerulist mõista on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Heh, loe nagu neomarksistist politruki propat mullu ja muiste.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja millest sina räägid? 35-aastaselt lõpuks oma baka kätte saanud “spetsialistist”, kes kas ei leia üldse tööd või paremal juhul sokutub kuhugi mingiks nõunikuks – see viimane on juba väga hea partii, ainult et ühiskonna seisukohalt kasutu. Traktorist Kallet ei pruugi see baka üldse leidagi, aga tal on võimalus ehk mõne Kallega laps teha, pärast seda veel Antsuga ja siis veel homost Reinuga kunstliku viljastamise teel üks, lahutada, ning lõpuks ahastuses mõne Üllega lesbitsema hakata. See on traditsioon ja jätkusuutlik areng!
Lõpuks teenid leiba Päevalehes naiste allasurutuse teemal määgides. On vast perspektiiv.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja millest sina räägid? 35-aastaselt lõpuks oma baka kätte saanud “spetsialistist”, kes kas ei leia üldse tööd või paremal juhul sokutub kuhugi mingiks nõunikuks – see viimane on juba väga hea partii, ainult et ühiskonna seisukohalt kasutu. Traktorist Kallet ei pruugi see baka üldse leidagi, aga tal on võimalus ehk mõne Kallega laps teha, pärast seda veel Antsuga ja siis veel homost Reinuga kunstliku viljastamise teel üks, lahutada, ning lõpuks ahastuses mõne Üllega lesbitsema hakata. See on traditsioon ja jätkusuutlik areng!

Lõpuks teenid leiba Päevalehes naiste allasurutuse teemal määgides. On vast perspektiiv.

Jube õieti ütled. Eestis väidetakse olevat tööjõupuudus, aga meie tööjõud laiskleb lihtsalt nõunike, nõustajate, konsultantide ja paberimäärijate koha peal, et ei peaks oma pehmeid ja peeneid linnainimese käsi jumala eest ära määrima. Parasiitide armee on muutunud nii suureks, et iga reaalset füüsilist tootvat tööd tegeva inimese kohta tuleb juba mitu parasiiti, kes pole iial mingit tegelikku kasu toovat tööd teinud. Ja ma ei räägi siin õpetajatest ega arstidest, vaid nõunikest, konsultantidest, ärikatest, vahendajatest, ametnikest, inspektoritest, mtüde asjapulkadest jne.

Kõik need inimesed vaatavad tööinimesele põlgusega ülalt alla, kõik nad on kõrgid, upsakad ja eelkõige pole nad enam õiged eestlased, vaid on rahvuseta globalistid ja parasiidid. Siis meie kõige suurem viga, mis pole viga mitte ainult meie riigis, vaid läänes veel enam liiga palju kõrgharidust. Meil on vaja töötajaid, töölisi ja lihtinimesi. Muuseas, lihtinimesed on ka palju moraalsemad. Pedetsemine mingis maakohas ei lähe läbi, sellised pannakse kohe paika. Just linnas parasiteerivate üleharitud ametnike, nõunike ja khunztiinimeste seas on ka pedede hulk röögatu.

Siit on ju selge, mis on traditsiooniline elu. See on elukestev mehe ja naise abielu lastega, oma põlistalus, kus tehakse traditsioonilist talutööd. Muuseas, ma vaatan kurbusega seda, kuidas linnainimesed tulevad maale ja hakkavad taludes oma linnainimese elu elama. See pole enam traditsiooniline maaelu. Kui elate maal, siis kasvatage vilja, lehmi, lambaid, tehke seda, mida tegid talunikud sajand tagasi.

Üldse võiks see XX-XXI sajand paljude asjade poolest olemata olla. Suur hulk maailmast läks nässu I maailmasõjaga ja mis veel püsis, selle purustas II maailmasõda ning nüüd on kõik puha p..sses.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lisaks veel, et mina tahaks elada maailmas, kus kõlblus, moraal ja seksuaalne puhtus oleks absoluutsete reeglitega. Kus kehtiks karske seadus, kus inimesed ei tegeleks naudingute otsimisega, vaid võtaks elu sellena, mida ta tegelikult on: raske kohustusena, mida tuleb vankumatult ja ilma mingi virisemiseta täitma.

Eestlastele pole see paljude lääne tilulilukultuuride kerglane meelelahutuslikkus omane. Me olemegi traditsiooniliselt tõsised ja isegi sünged. Seda enam peaks me rõhuma kõlblusele, laitmatusele, lakkamatule pingutusele. Einar Laigna on rääkinud, kuidas eelmistel sajanditel olid mehed ja naised TERASEST, kuidas ei lubatud endale mingeid naudinguid ega nõrkusi, kuidas inimeste elu oli üksainus kohuse täitmine ja oma risti kandmine. See on meie tee, mitte see madal, odav ja primitiivne lõbusus ja meelelahutus, mida tänapäeva loll-inimesed otsivad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lisaks veel, et mina tahaks elada maailmas, kus kõlblus, moraal ja seksuaalne puhtus oleks absoluutsete reeglitega. Kus kehtiks karske seadus, kus inimesed ei tegeleks naudingute otsimisega, vaid võtaks elu sellena, mida ta tegelikult on: raske kohustusena, mida tuleb vankumatult ja ilma mingi virisemiseta täitma.

Eestlastele pole see paljude lääne tilulilukultuuride kerglane meelelahutuslikkus omane. Me olemegi traditsiooniliselt tõsised ja isegi sünged. Seda enam peaks me rõhuma kõlblusele, laitmatusele, lakkamatule pingutusele. Einar Laigna on rääkinud, kuidas eelmistel sajanditel olid mehed ja naised TERASEST, kuidas ei lubatud endale mingeid naudinguid ega nõrkusi, kuidas inimeste elu oli üksainus kohuse täitmine ja oma risti kandmine. See on meie tee, mitte see madal, odav ja primitiivne lõbusus ja meelelahutus, mida tänapäeva loll-inimesed otsivad.

Mind üldiselt ei huvita kägude reaalne olemus ega isik käo taga, aga sinu puhul tahaksin siiralt teada, kas sa etendad mingit rolli või ongi kõik su kirjutatu su täielik veendumus. See pole küsimus sulle, sest ma ei pea vastust uskuma, kui sa vastadki, et loomulikult oled sa siiras. Kui see aga ongi nii, siis oled sa ülihuvitav tegelane. Milline näeb küll välja sinu ja su pere argipäev ja elu üldse. 🙂

Lihtsalt remargiks, et Jumal ei ole siiski loonud meid siia ilma kannatama. Sel juhul oleks Jumal sadist, aga ta ei ole, ta on armastus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind üldiselt ei huvita kägude reaalne olemus ega isik käo taga, aga sinu puhul tahaksin siiralt teada, kas sa etendad mingit rolli või ongi kõik su kirjutatu su täielik veendumus. See pole küsimus sulle, sest ma ei pea vastust uskuma, kui sa vastadki, et loomulikult oled sa siiras. Kui see aga ongi nii, siis oled sa ülihuvitav tegelane. Milline näeb küll välja sinu ja su pere argipäev ja elu üldse. 🙂

Lihtsalt remargiks, et Jumal ei ole siiski loonud meid siia ilma kannatama. Sel juhul oleks Jumal sadist, aga ta ei ole, ta on armastus.

Kas isa, kes NÕUAB oma pojalt koolis maksimaalseid tulemusi ja karistab teda, kui ta õpib alla oma võimete, on sadist? Kas ema, kes keeldub suhtlemast oma tütre või poja armukese või ka uue abikaasaga on sadist?

Kas me mitte liiga kergelt ei anna alla? Tänapäeval on hakanud levima lodev ja lõtv kristlus, mis pakub inimestele odavat armu. “Oi, vaeseke, sul on nii raske oma jalgu koos hoida, sest sul sügeleb seal nii kõvasti ja sa vaevled kiima käes, eks sa siis lituta veidike, jumal annab andeks”. KAs see on teie meelest armastus ning igasugune nõuete esitamine ja käskudele allumise nõudmine on kohe sadism?

Toon ära Piiblitsitaadi: “Minge sisse kitsast väravast, sest lai on värav ja avar on tee, mis viib hukatusse, ja palju on neid, kes astuvad sealt sisse. Kuid kitsas on värav ja ahtake on tee, mis viib ellu, ja pisut on neid, kes selle leiavad.”

Siin ütlebki Jeesus ise, keda ometi ei saa sadismis süüdistada, et neid, kes pääsevad on õige vähe, sest enamus inimesi valivad mõnu ja kerge elu ning saavad ka karistada. Ja see pole sadism, see on Jumala Täius, kes ei talu enda kõrval mitte midagi, mis poleks täiuslik. See on inimese probleem, et ta pole täiuslik. Järelikult ei pinguta piisavalt. Jumal on armastus, ta tahab tõesti kõiki päästa, aga vaid neid, kes ise on piisavalt pingutanud ja on piisavalt täiuslikud.

Tänapäeva inimene peab sadistiks juba oma lapsi rangelt karistavaid lapsevanemaid, mis siis veel Jumalast rääkida. Te ei oskagi enam ei alistuda, korrale ja seadustele vastuvaidlemata alluda ning end sundida! Elu ei pea olema mõnus. Elu on eelkõige korrale allumine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugege seda artiklit, mis pole küll Objektiivist, aga näitab ära, et me oleme sõjas, mis on halastamatu ja mis lõpeb ühe osapoole võidu ja teise allaandmisega. Ja hoidku Jumal selle eest, kui võidavad liberaalid ja hoorajad.

https://uueduudised.ee/arvamus/erinevate-kallaste-valjakuulutatud-soda-on-reaalsus-ilma-voitluseta-enam-kristliku-euroopa-vaartusi-ei-paasta/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lisaks veel, et mina tahaks elada maailmas, kus kõlblus, moraal ja seksuaalne puhtus oleks absoluutsete reeglitega.

Mina sinu maailmas elada ei taha. Piiratud, ahistav, reglementeeritud. Ei mingit lõbu, naudingut, ahaa-elamusi, spontaansust, loomingulist. Pime ja õudne maailm on see. Jube.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas isa, kes NÕUAB oma pojalt koolis maksimaalseid tulemusi ja karistab teda, kui ta õpib alla oma võimete, on sadist? Kas ema, kes keeldub suhtlemast oma tütre või poja armukese või ka uue abikaasaga on sadist?

Kas me mitte liiga kergelt ei anna alla? Tänapäeval on hakanud levima lodev ja lõtv kristlus, mis pakub inimestele odavat armu. “Oi, vaeseke, sul on nii raske oma jalgu koos hoida, sest sul sügeleb seal nii kõvasti ja sa vaevled kiima käes, eks sa siis lituta veidike, jumal annab andeks”. KAs see on teie meelest armastus ning igasugune nõuete esitamine ja käskudele allumise nõudmine on kohe sadism?

Toon ära Piiblitsitaadi: “Minge sisse kitsast väravast, sest lai on värav ja avar on tee, mis viib hukatusse, ja palju on neid, kes astuvad sealt sisse. Kuid kitsas on värav ja ahtake on tee, mis viib ellu, ja pisut on neid, kes selle leiavad.”

Siin ütlebki Jeesus ise, keda ometi ei saa sadismis süüdistada, et neid, kes pääsevad on õige vähe, sest enamus inimesi valivad mõnu ja kerge elu ning saavad ka karistada. Ja see pole sadism, see on Jumala Täius, kes ei talu enda kõrval mitte midagi, mis poleks täiuslik. See on inimese probleem, et ta pole täiuslik. Järelikult ei pinguta piisavalt. Jumal on armastus, ta tahab tõesti kõiki päästa, aga vaid neid, kes ise on piisavalt pingutanud ja on piisavalt täiuslikud.

Tänapäeva inimene peab sadistiks juba oma lapsi rangelt karistavaid lapsevanemaid, mis siis veel Jumalast rääkida. Te ei oskagi enam ei alistuda, korrale ja seadustele vastuvaidlemata alluda ning end sundida! Elu ei pea olema mõnus. Elu on eelkõige korrale allumine.

No sa paned üle võlli. Mina tahan ka elada maailmas, kus kõlblus on kõrge ja moraal puhas, altruistlik, jumalakartlik.
Jumal ei nõua meilt üle võimete, vaid soovib, et me oleksime õnnelikud. Lodevus, ülbus, isekus ja võimetus armastada teeb õnnetuks. See ongi kitsas tee, kui püüame olla mitte lodevad, mitte isekad ja mitte ülbed. Enamik ei saagi sellega hakkama, sest juba see rumaluhkus ei luba.
Ja ma arvan, et sinul tuleks avastada võime armastada ja halastada, mis sinus kindlasti olemas on ja ka avalduks, kui sa ei kujutleks Jumalat eelkõige karistava isana, mitte armastava isana. Armastav isa annab palju andeks.
Usk avaldub küll tegudes, kuid teod ei tee õndsaks, vaid usk. Primitiivkristlusega maailma ei päästa.

Please wait...
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Portaali “Objektiiv” fenomen