Esileht Koroonaviirus COVID-19 Pos PCR või perearsti diagnoos?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Pos PCR või perearsti diagnoos?

Postitas:
Kägu

Kas keegi on kursis, mis nõuded on praegu põdemise fakti fikseerimiseks? Kas piisab, kui mul on positiivne testitulemus olemas või peaks “põdemine” kindlasti perearsti juures ka vormistatud olema?

Üritan end kindlustada tulevikus tekkida võivate olukordade puhuks, kui hakatakse äkki siin või seal passi nõudma. Või uut vaktsineerimist.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et vahet pole. Digiloos peab olema sissekanne ja selle saab perearst ka teha.  Kuigi ilma testita on võimalus, et patsient valetab, suurem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perearst teeb sissekande aga see ei anna sulle covidi põdemise tõendit.

Kui tahad ikka seda tõendit, siis tasuline pcr kahjuks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu küsimus oligi ju selle kohta,  kas pos PCR on piisav. Kevadel oli jutt, et tehakse mingi liidest selleks, et perearstide kiirtesti ja sümptomite põhjal pandud diagnoosidest kunagi edaspidi tõendeid saaks genereerida, aga kui mul perearsti kannet haigusloo kohta ei ole, siis ma jään sellest potentsiaalsest tõendist ju ilma.

Sed ma tean, et perearsti diagnoos ilma pos testita tõendit ei anna.

Mul on haigus juba põetud, aga andsin pärast igaks juhuks testi ikkagi ka. Nüüd mõtlen, kas peaksin ikkagi ka perearstile teada andma, et haige olin. Mul selline õnnetu keskus, kellega väga keeruline kontakti saada, muidu ju helistaks ja küsiks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui PCR on tehtud, siis perearsti kanne küll midagi juurde ei anna.

 

Vastupidi võib mõnes olukorras olla, et perearsti kanne ilma PCR-ita ei pruugi igal pool tõenduseks kehtida.

 

Perearst

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh, perearst!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Pos PCR või perearsti diagnoos?