Esileht Ilu ja tervis Põse lihase tõmblemine

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Põse lihase tõmblemine

Postitas:
Kägu

Tere,

6 päeva juba põselihas tõmbleb mingite vahedega. väga ebameeldiv, magneesiumi tarbin.

On veel kelleil näotõmblused pikemalt kestnud kui paar päeva, hetkel ei tahaks selle probleemiga arsti külastada. Liiga tühine probleem võibolla.

Ehk kellegil mingeid soovitusi selle peatamiseks ?

 

Päikest! 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Apteegis on Korvalool tilgad.Rahustab sind kenasti maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli möödunud suvel mitu nädalat midagi sarnast. Põse ülaserv või silmaalune tõmbles. Läks ise üle mingi hetk. Lisaks Mg puudusele on harilikud põhjused magamatus ja stress.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Apteegis on Korvalool tilgad.Rahustab sind kenasti maha.

 

Selge, uurin neid. Tänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli möödunud suvel mitu nädalat midagi sarnast. Põse ülaserv või silmaalune tõmbles. Läks ise üle mingi hetk. Lisaks Mg puudusele on harilikud põhjused magamatus ja stress.

Muidu poleks üldse hullu aga tüütu ja ebamugav juba. Esimest korda ka nii kaua, ehk läheb kiirelt üle või tõepoolest miskit proovima mis sisikonna maha rahustaks 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Stress, ärevus, D-vitamiini puudus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Stress, ärevus, D-vitamiini puudus.

Loeksin nagu oma perearsti soovitust pooltele probleemidele, millega kunagi tema poole pöördusin 😀 Sorry, aga naljakalt tuli meelde. Tema soovitas veel “toitu tervislikumalt” ka 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Stress, ärevus, D-vitamiini puudus.

Loeksin nagu oma perearsti soovitust pooltele probleemidele, millega kunagi tema poole pöördusin ???? Sorry, aga naljakalt tuli meelde. Tema soovitas veel “toitu tervislikumalt” ka ????

Ära unusta värskes õhus jalutamist 😉

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul kunagi on kulm peaaegu kuu aega vahelduva eduga tõmmelnud. Paar päeva juttu, siis päevake vahet ja siis uuesti.

Ebamugav oli tõesti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Stress, ärevus, D-vitamiini puudus.

Loeksin nagu oma perearsti soovitust pooltele probleemidele, millega kunagi tema poole pöördusin ???? Sorry, aga naljakalt tuli meelde. Tema soovitas veel “toitu tervislikumalt” ka ????

Siis on ALS.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Stress, ärevus, D-vitamiini puudus.

Loeksin nagu oma perearsti soovitust pooltele probleemidele, millega kunagi tema poole pöördusin ???? Sorry, aga naljakalt tuli meelde. Tema soovitas veel “toitu tervislikumalt” ka ????

Siis on ALS.

Teemaalgataja

Amüotroofiline lateraalskleroosil on ikka teised sümptomid suuremal kujul enne. Lihtsalt ühe lihase tõmblus veel seda diagnoosi ei pane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Stress, ärevus, D-vitamiini puudus.

Loeksin nagu oma perearsti soovitust pooltele probleemidele, millega kunagi tema poole pöördusin ???? Sorry, aga naljakalt tuli meelde. Tema soovitas veel “toitu tervislikumalt” ka ????

Siis on ALS.

Teemaalgataja

Amüotroofiline lateraalskleroosil on ikka teised sümptomid suuremal kujul enne. Lihtsalt ühe lihase tõmblus veel seda diagnoosi ei pane. Aga päris humoorikad muidu, päev kohe palju lõbusam 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Amüotroofiline lateraalskleroosil on ikka teised sümptomid suuremal kujul enne. Lihtsalt ühe lihase tõmblus veel seda diagnoosi ei pane. Aga päris humoorikad muidu, päev kohe palju lõbusam ????

No ma mõnitasin sind nagu sina mind. Loodan, et tõmbleb veel kaua.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

PS Pöördu arsti, mitte perekooli poole, kui nii tark oled. Ja kindlasti vaheta perearsti, kui see sind ei rahulda. Kui oled aga nooremat sorti, siis pole imestada, miks sind edasi eriarstile ei suunata. Oled ju terve.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul kunagi on kulm peaaegu kuu aega vahelduva eduga tõmmelnud. Paar päeva juttu, siis päevake vahet ja siis uuesti.

Ebamugav oli tõesti.

Hetkel ongi siiamaani umbes nii olnud. Üks päev ainult paar korda tekitab spasme aga teisel päeval laseb korralikult, isegi peeglist näha. Väga vastik tunne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Amüotroofiline lateraalskleroosil on ikka teised sümptomid suuremal kujul enne. Lihtsalt ühe lihase tõmblus veel seda diagnoosi ei pane. Aga päris humoorikad muidu, päev kohe palju lõbusam ????

No ma mõnitasin sind nagu sina mind. Loodan, et tõmbleb veel kaua.

Ma Alles nüüd vastasin sulle esimest korda. Oled millegagi siin puusse pannud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Amüotroofiline lateraalskleroosil on ikka teised sümptomid suuremal kujul enne. Lihtsalt ühe lihase tõmblus veel seda diagnoosi ei pane. Aga päris humoorikad muidu, päev kohe palju lõbusam ????

No ma mõnitasin sind nagu sina mind. Loodan, et tõmbleb veel kaua.

Ma Alles nüüd vastasin sulle esimest korda. Oled millegagi siin puusse pannud.

Stress
Ärevus
D-vitamiin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

PS Pöördu arsti, mitte perekooli poole, kui nii tark oled. Ja kindlasti vaheta perearsti, kui see sind ei rahulda. Kui oled aga nooremat sorti, siis pole imestada, miks sind edasi eriarstile ei suunata. Oled ju terve.

 

Minu tarkusest pole siin juttugi, tänapäeval näeb googlest vabalt ära mis asi on  ALS. Käid alati kõiki perearatile suunamas? Ütlesin täpselt, et ei ole pöördunud ning ei näe vajadust. Lihtsalt küsisin, et kas kellegi on veel nii olnud ning mis aidanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on fokaalne düstoonia. Pöördu arstile ja küsi, kui kangesti häirib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tarkusest pole siin juttugi, tänapäeval näeb googlest vabalt ära mis asi on  ALS. Käid alati kõiki perearatile suunamas? Ütlesin täpselt, et ei ole pöördunud ning ei näe vajadust. Lihtsalt küsisin, et kas kellegi on veel nii olnud ning mis aidanud.

Aga kui Google on nii tark, miks sa siis siia teema teed?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Amüotroofiline lateraalskleroosil on ikka teised sümptomid suuremal kujul enne. Lihtsalt ühe lihase tõmblus veel seda diagnoosi ei pane. Aga päris humoorikad muidu, päev kohe palju lõbusam ????

No ma mõnitasin sind nagu sina mind. Loodan, et tõmbleb veel kaua.

Ma Alles nüüd vastasin sulle esimest korda. Oled millegagi siin puusse pannud.

Stress

Ärevus

D-vitamiin

Olen teemaalgataja ning minu kommentaariga tegu pole.

PS Pöördu arsti, mitte perekooli poole, kui nii tark oled. Ja kindlasti vaheta perearsti, kui see sind ei rahulda. Kui oled aga nooremat sorti, siis pole imestada, miks sind edasi eriarstile ei suunata. Oled ju terve.

 

Minu tarkusest pole siin juttugi, tänapäeval näeb googlest vabalt ära mis asi on  ALS. Käid alati kõiki perearatile suunamas? Ütlesin täpselt, et ei ole pöördunud ning ei näe vajadust. Lihtsalt küsisin, et kas kellegi on veel nii olnud ning mis aidanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võimalik, aga enne mind vist pakuti juba ärevust ja stressi. Sinna küll nii ei vastatud. Õudne!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul põhjustas sarnaseid probleeme aneemia poole kaldumine (hemoglobiini tase oli piiripealne). Lisaks näo tõmblustele olid nõrgad peavalud kuklas, eriti peale päevi (kui oli olnud verekaotus), mis päeva jooksul tekkisid ja kadusid, magamisega tavaliselt kadusid, aga järgmise päeva jooksul võisid jälle tekkida.

Kuna lugesin kuskilt, et peavalu pärast (mitte enne) päevi võib viidata liiga madalale rauatasemele, hakkasin hästiimenduvat rauda juurde võtma. Peale seda pole enam kimbutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

guugelda Hemifacial spasm (näo hemispasm)
kui ikka kestab pikemat aega, siis neuroloogi vastuvõtule (ei ole tühine asi)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pole võibolla nii levinud põhjus, aga mul olid need tõmblused näos päris pikalt, kui üks ülemine purihammas juureravi vajas. Hammas ise ei andnud üldse tunda ja röntgenis tuli pooljuhuslikult välja, et on vaja korduv juureravi, peale seda tõmblused kadusid. Nii et kui muud põhjust ei leia ja mure püsib, tasub igaks juhuks ka hambad üle vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Ilu ja tervis Põse lihase tõmblemine