Esileht Beebi ja mitmikud Põsed punased

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Põsed punased

Postitas:
Kägu

Lapsel põsed-lõug täitsa punased ja ma ei saa aru kas on õues käimisest või pesupulbrist millega pesu pestud (pesumajas pestud). Kuidas aru saada? Millega määrida?
Ma määrin küll Essex Plusiga ja Bebantheniga, hanerasvaga aga nagu ei lähe paremaks (mitu korda päevas).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Põsed punased

Kas on karedad ka? Kui jah, siis mõtle läbi, mida oled lapsele süüa andnud. eriti tektivad sellist asja piimatooted. Minu pojal läks keefirist põsed punaseks ja karedaks.

Please wait...
Postitas:
Beginner 26

Kas kasutad õues käies külmakreemi ka?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Määrisin ka Hipp külmakreemiga aga see ka nagu ei mõikand.
Söögi asja ei oska kahtlustada, seni süütid asju saanud ja RPA-d sai juba tükk aega enne kui punetama hakkas.

Please wait...
Postitas:
Yes

Mu omal ka põsed punetavad. Ootan head nõu, millega määrida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil täpselt sama mure ja sama vana laps, perearstile olen mitu kuud juba öelnud, aga ta ütleb, et kui mujal pole, siis pole nii hull asi, et kasutage Mini Riski pesupulbrit ja Essex Plussi ja külmakreemi. Mulle endale tundub ikkagi mingi söögiallergia, aga eks peab selle pesupulbri ka ära proovima.

Please wait...
Postitas:
kati7

meil ka põsed punased ja seda õues käimisest. Juba 5 kraadise külmaga läksid põsed punaseks, rääkimata külmemast ilmast. Väga hästi aitab meil vaseliiniga määrimine, juba paari tunni pärast parem ja hommikuks peaaegu kadunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas teil ka kellel sama mure, laps lutti ei võta ehk et tatt voolab? Ma mõelnud et lõug kindlasti sellest on punane et tatiseks saab õues ja vahel hõõrub põse peale ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil 6 kuune, põsed ja lõug punane. Sööb ainult rp, õues pole käinud, pesupulber Mini Risk? Ei tea millest? 2 hammast lõikunud, rohkem tulemas pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil läksid põsed punaseks ja karedaks sellest Hipp külmakreemist. Algul ka aru ei saanud, et millest. Arvasin ka et toidust aga kui selle kreemi ära jätsin, siis oli kohe selge pilt. Sellel kreemil ka väga kange lõhn. Ei saagi aru, et miks lastetooted sellise hirmsa lõhnaga on. Nüüd ostsin Avent külmakreemi apteegist ja see hoopis parem. Oli muidugi kallis aga arvan, et tasub ära.

Please wait...
Postitas:
Beginner 26

Vaadake oma külmakreemide koostist. Nendes EI TOHI olla vett, ometi mõnedes on :S Kindlasti tean, et weleda kreemis ei ole vett.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sain törtsu seda Weledat proovida, igal juhul leevendas ta põsepuna meil, peame omale ka ostma, isegi kui on allergia 🙂 Tänan soovituse eest!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas Weledalt mõtlete seda kreemi?
>http://theorganicbodycareshop.com/product-details.asp?SID=9&PID=254&Brand=Weleda&Product=Skin_Food<

Please wait...
Postitas:
Beginner 26

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas Weledalt mõtlete seda kreemi?
>http://theorganicbodycareshop.com/product-details.asp?SID=9&PID=254&Brand=Weleda&Product=Skin_Food<%5B/tsitaat%5D

Ei, seda- http://www.looduskosmeetika.ee/products/Saialille-tuule%252d-ja-k%C3%BClmakaitsekreem.html
Saialille tuule- ja külmakaitsekreem.

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Beebi ja mitmikud Põsed punased

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.