Esileht Ilu Põsed vajuvad ära

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 152 )

Teema: Põsed vajuvad ära

Postitas:
Kägu

See on mul geneetiline, isal on ka vanusega lõuajoon alla vajunud. Olen 48 ja muidu pole näol viga midagi, laud pole vajunud, kortsegi on väga vähe vaid silmaümbruses, aga no need põsed! Teeb näost ju kohe mutiks, kui põsed allapoole vajuvad ja lõuajoon ebamääraseks muutub. Kuidas sellist asja korrigeeritakse? Kas tuleb ringlõikus teha või annab ka vaid näo alumist poolt kohendada? Kas kellelgi on siin taolise iluvea likvideerimisega isiklikku kogemust?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Süstid, niidid või ringlõikus, oleneb kui hull on. Mul esialgu süstiti augud nö täis, aga kõigile ei sobi, sest siis läheb lõuaosa nagu suuremaks ja mehelikumaks. Kui süstida põsesarnadesse, siis see natuke tõstab lõua vajumist ülespoole. Nüüd 50 ja lähen niitidega korrigeerima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sama probleem. Vanus veel vähem. Olen järjekorras ringlõikusele dr Tamme juurde. Eks annan teada, kuidas tulemus tuleb. Ise loodan muidugi parimat..

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ringlõikus. Muu on raha raiskamine, sest tulemus kaheldav ja lühiajaline.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd 50 ja lähen niitidega korrigeerima. Rate this item:Submit Rating00

Niidid kestavad 3-6 kuud, mõttetu rahakulutus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niidid kestavad 3-6 kuud, mõttetu rahakulutus.

Sõbrannal oli mitu aastat ilus, niite on ka erinevaid. Mul on nii vähe ära vajunud, et ei soovi veel ringlõikust teha. Ega seda ringlõikust lõputud arvud kordi elu jooksul teha ei saa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbrannal oli mitu aastat ilus, niite on ka erinevaid.

Seda ütles mulle tegija ise, et kuni 6 kuud. Ometigi on ta kodulehel 2 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ütles mulle tegija ise, et kuni 6 kuud. Ometigi on ta kodulehel 2 aastat.

Minu tegija kodulehel on 5 aastat, seega paar aastat tundub reaalne ja on ka sõbranna kogemus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tegija kodulehel on 5 aastat, seega paar aastat tundub reaalne ja on ka sõbranna kogemus.

Mis niitide nimi on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tegija kodulehel on 5 aastat, seega paar aastat tundub reaalne ja on ka sõbranna kogemus.

Aa, leidsin.

Need maksavad 2800.- (Silhouetet).

Täiesti mõttetu kulutus, arvestades ajutist iseloomu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti mõttetu kulutus, arvestades ajutist iseloomu.

2800 maksab terve nägu, põskedele pole vaja nii palju neid panna ja ei maksa palju. Aga miks sa vaidled kogu aeg, sina tee, mis sina tahad. Minule öeldi, et nii väikese muutuse korral ei ole ringlõikus mõttekas, seega veidi veel ootan sellega. Kui oleks märgatavalt ära vajunud, siis küll. Igaühel on ju erinev olukord, seega sina ei saa öelda, mis kulutus on mõttekas ja milline mitte.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2800 maksab terve nägu, põskedele pole vaja nii palju neid panna ja ei maksa palju. Aga miks sa vaidled kogu aeg, sina tee, mis sina tahad. Minule öeldi, et nii väikese muutuse korral ei ole ringlõikus mõttekas, seega veidi veel ootan sellega. Kui oleks märgatavalt ära vajunud, siis küll. Igaühel on ju erinev olukord, seega sina ei saa öelda, mis kulutus on mõttekas ja milline mitte.

Iga-aastane pinguldamine tuhat eurot lisaks.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega seda ringlõikust lõputud arvud kordi elu jooksul teha ei saa.

Kardashiani Mama on 3 korda teinud ning superkaunis.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kardashiani Mama on 3 korda teinud ning superkaunis.

Meil nii head kirurgid pole, mulle öeldi, et üle kahe korra väga soovitada ei saa. Kui tahaks 80 aastani ilus olla nagu Jane Fonda, siis tuleb vist 5-6 korda lõpuks ära.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sama probleem. Vanus veel vähem. Olen järjekorras ringlõikusele dr Tamme juurde. Eks annan teada, kuidas tulemus tuleb. Ise loodan muidugi parimat..

Mis seal Tamme juures see ringlõikus maksab ja kui pikk on opijãrjekord?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi oma kogemusest kirjeldaks pisut ringlõikust: kuhu need lõikusearmid jäävad? Kas juukseid pärast hobusesabas sab kanda või näiteks poisipea lõigata? Ja kuidas põskede kohalt lõigatakse, et armid näha ei jää?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle pandi need niidid, 5 mõlemale näopoolele, tulemus kestis 3 kuud. Tegija kohta ei ütle midagi halba, kogenud arst. Ilmselt mulle ei sobinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ka huvitaks Tamme järjekord ja ringlõikuse hind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle pandi need niidid, 5 mõlemale näopoolele, tulemus kestis 3 kuud. Tegija kohta ei ütle midagi halba, kogenud arst. Ilmselt mulle ei sobinud.

See ongi tavaline, 3-6 kuud max.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutasin esmaspäeval soovist tulla konsultatsioonile, täna sain aja 23. aprilliks (see oli esimene pakutav aeg, järgmine oli 7. mail alles). Seda ma muidugi veel ei tea,  kui pikk on opijärjekord. Konsultatsioon maksab 50 €

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sain aja 11. aprilliks, aga sain aru, et aprillis opile veel ei pääse, järjekord. Samas ma algselt sain ka konsultatsiooni ajaaprilli lõppu, aga palusin ennast ootele panna kui midagi varem vabaneb ja vabanes. Eks oppidega võib sama lugu olla – inimesed ju ikka haigestuvad enne operatsioone või on PCR positiivne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle pandi need niidid, 5 mõlemale näopoolele, tulemus kestis 3 kuud. Tegija kohta ei ütle midagi halba, kogenud arst. Ilmselt mulle ei sobinud.

Kui palju sul need maksma läksid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle pandi need niidid, 5 mõlemale näopoolele, tulemus kestis 3 kuud. Tegija kohta ei ütle midagi halba, kogenud arst. Ilmselt mulle ei sobinud.

Kui palju sul need maksma läksid?

Kuna olen ise ka meedik ja tema on minu kolleeg, siis hinnaks tuli 400. Tegelikult on need niidid kallimad aga kui palju täpselt, ei oska öelda.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle pandi need niidid, 5 mõlemale näopoolele, tulemus kestis 3 kuud. Tegija kohta ei ütle midagi halba, kogenud arst. Ilmselt mulle ei sobinud.

Suht parem kaup kui koroonavaktsiin siis 😀

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suht parem kaup kui koroonavaktsiin siis ????

Et mõni ka jaksab igas jumala teemas oma vaktsiinist jaurata. Saa üle juba.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suht parem kaup kui koroonavaktsiin siis ????

Maksid vaktsiini eest sama palju?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii jube, vaatasin pilte neist niitidest ja igal juhul pigem loppis nägu kui et need nõelad ja traadid naha alt läbi aetakse.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii jube, vaatasin pilte neist niitidest ja igal juhul pigem loppis nägu kui et need nõelad ja traadid naha alt läbi aetakse.

Jubedat pole seal midagi, pole eriti valus ja ega sa ise seda ei pea vahtima, mis seal tehakse. Kui aga efekti pole, siis see on ikka palju hullem lugu. Maksad suure raha ja tolku ei ole mitte midagi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii jube, vaatasin pilte neist niitidest ja igal juhul pigem loppis nägu kui et need nõelad ja traadid naha alt läbi aetakse.

Käisin ka pilte vaatamas, et kui hull see ikka olla saab. Oh sa jeerum, mul läks süda pahaks. Ma laseks sellist asja ainult üldnarkoosis teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii jube, vaatasin pilte neist niitidest ja igal juhul pigem loppis nägu kui et need nõelad ja traadid naha alt läbi aetakse.

Jubedat pole seal midagi, pole eriti valus ja ega sa ise seda ei pea vahtima, mis seal tehakse. Kui aga efekti pole, siis see on ikka palju hullem lugu. Maksad suure raha ja tolku ei ole mitte midagi.

Jah, seda ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 152 )


Esileht Ilu Põsed vajuvad ära