Esileht Ilu Põsed vajuvad ära

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 152 )

Teema: Põsed vajuvad ära

Postitas:
Kägu

Minul oli niitide panemine põrgulikult valus. Arst muudkui sûstis tuimestit juurde, aga ei midagi. Ühe niidi jättiski poole peale, sest ma ei suutnud seda valu rohkem taluda. Peale selle ei jaksanud arst nõela läbi põse sidekoe suruda sinna, kuhu soovis. Ja see täie jõuga surumine oli megavalus.
Veel hullemaks läks aga hiljem. Lõikavalt terav närvivalu lõi kinnituskohtadesse sisse iga kord, kui pisut rohkem suud avasin söömiseks või emotsionaalsemalt naersin. Laulda oli võimatu ( hobi). See läks üle kuskil 3-4 nädala pärast alles. Niite ei pane iialgi enam ????. Seda enam, et efekt küsitav.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi üks ilukirurg ütles, et ringlõikuse opil ollakse umbes 4 tundi narkoosis, on see tõsi?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan et 3 tundi ikka läheb. Kui nt silmad või otsmiku tōstmine vms lisaks, võib ka 4 tundi olla. Mul tehti nina 3 tundi ja polnud väga suur nina 😉

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on mul geneetiline, isal on ka vanusega lõuajoon alla vajunud. Olen 48 ja muidu pole näol viga midagi, laud pole vajunud, kortsegi on väga vähe vaid silmaümbruses, aga no need põsed! Teeb näost ju kohe mutiks, kui põsed allapoole vajuvad ja lõuajoon ebamääraseks muutub. Kuidas sellist asja korrigeeritakse? Kas tuleb ringlõikus teha või annab ka vaid näo alumist poolt kohendada? Kas kellelgi on siin taolise iluvea likvideerimisega isiklikku kogemust?

Tead, hakaksin tegema näojoogat ja ülla-ülla, päris hästi mõjub…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on mul geneetiline, isal on ka vanusega lõuajoon alla vajunud. Olen 48 ja muidu pole näol viga midagi, laud pole vajunud, kortsegi on väga vähe vaid silmaümbruses, aga no need põsed! Teeb näost ju kohe mutiks, kui põsed allapoole vajuvad ja lõuajoon ebamääraseks muutub. Kuidas sellist asja korrigeeritakse? Kas tuleb ringlõikus teha või annab ka vaid näo alumist poolt kohendada? Kas kellelgi on siin taolise iluvea likvideerimisega isiklikku kogemust?

Tead, hakaksin tegema näojoogat ja ülla-ülla, päris hästi mõjub…

Kas sul on mõni link konkreetsete harjutustega, mille järgi teed? Ole hea, jaga! Youtube’is on maru suur valik, raske on valida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on mul geneetiline, isal on ka vanusega lõuajoon alla vajunud. Olen 48 ja muidu pole näol viga midagi, laud pole vajunud, kortsegi on väga vähe vaid silmaümbruses, aga no need põsed! Teeb näost ju kohe mutiks, kui põsed allapoole vajuvad ja lõuajoon ebamääraseks muutub. Kuidas sellist asja korrigeeritakse?

2 ml kummassegi põske täitesüst, 1200 eur. Tõstab kõrgemale.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on mul geneetiline, isal on ka vanusega lõuajoon alla vajunud. Olen 48 ja muidu pole näol viga midagi, laud pole vajunud, kortsegi on väga vähe vaid silmaümbruses, aga no need põsed! Teeb näost ju kohe mutiks, kui põsed allapoole vajuvad ja lõuajoon ebamääraseks muutub. Kuidas sellist asja korrigeeritakse?

2 ml kummassegi põske täitesüst, 1200 eur. Tõstab kõrgemale.

Süstitud näod näevad paraku kõik ühesugused ja ebaloomulikud välja!

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2 ml kummassegi põske täitesüst, 1200 eur. Tõstab kõrgemale.

Sa ise ka aru saad, mida soovitad, tal on niigi nägu liiga lai ja ümar. Sa soovitad veel põsed punni süstida, et lõuajoonega tasa oleks 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ise ka aru saad, mida soovitad, tal on niigi nägu liiga lai ja ümar. Sa soovitad veel põsed punni süstida, et lõuajoonega tasa oleks ????

Põsed peavadki olema laiemad kui lõuajoon. Paarist ml ei lähe midagi kuskil punni 😀 😀 😀

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Süstitud näod näevad paraku kõik ühesugused ja ebaloomulikud välja!

Mutinäod samamoodi, ainult, et sellele lisaks näevad vanad ning väsinud välja.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin oma faceliftil ära. Tulemuse kohta veel vara öelda, olen alles väga paistes. Aga lõualotti enam kindlalt pole ja buldogipõski ka mitte. Nüüd tuleb veel kannatust varuda, et taastuda. Nädala pärast restosse minna küll ei saa.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi üks ilukirurg ütles, et ringlõikuse opil ollakse umbes 4 tundi narkoosis, on see tõsi?

Minu kirurg ütles, et 5 tundi. Op alles tulemas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sama probleem. Vanus veel vähem. Olen järjekorras ringlõikusele dr Tamme juurde. Eks annan teada, kuidas tulemus tuleb. Ise loodan muidugi parimat..

Mis seal Tamme juures see ringlõikus maksab ja kui pikk on opijãrjekord?

umbes 7000 ja paar kuud. Just käisin konsultatsioonil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

umbes 7000 ja paar kuud. Just käisin konsultatsioonil.

Issand kui kallis.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand kui kallis.

Sama kallis kui tissid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin oma faceliftil ära. Tulemuse kohta veel vara öelda, olen alles väga paistes. Aga lõualotti enam kindlalt pole ja buldogipõski ka mitte. Nüüd tuleb veel kannatust varuda, et taastuda. Nädala pärast restosse minna küll ei saa.

Paari kuu pärast kannatab enam-vähem ringi käia ning 6 kuu pärast ei ole enam ufo näoga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Buldogipõsk on nii seksikas, milleks seda iluopiga korrigeerida, aru ma ei saa?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama kallis kui tissid.

Mujal saab ikka tunduvalt odavamalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama kallis kui tissid.

Mujal saab ikka tunduvalt odavamalt.

Muidugi saab. Aga see on sinu NÄGU. Ma võin osta riideid second handist kuna mulle meeldib see konseptsioon, osta midagi mis on soodukaga müügis, aga oma NÄO usaldan siiski parima kirurgi kätte, isegi kui hind on mõne kohaga võrreldes suisa kahekordne, sest seal on hiljem korrigeerida midagi väga raske või võimatu.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin oma faceliftil ära. Tulemuse kohta veel vara öelda, olen alles väga paistes. Aga lõualotti enam kindlalt pole ja buldogipõski ka mitte. Nüüd tuleb veel kannatust varuda, et taastuda. Nädala pärast restosse minna küll ei saa.

Kelle juures käisid? Kui viitsid hoia meid oma progressiga kursis, väga huvitav on lugeda. Kas tegid ka lümfimassaaži? Kas lähed arme laseriga korrigeerima ja kui siis millal? Kaua side 24h ja kaua ainult öösel? Nii põnev ja huvitav!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi saab. Aga see on sinu NÄGU. Ma võin osta riideid second handist kuna mulle meeldib see konseptsioon, osta midagi mis on soodukaga müügis, aga oma NÄO usaldan siiski parima kirurgi kätte, isegi kui hind on mõne kohaga võrreldes suisa kahekordne, sest seal on hiljem korrigeerida midagi väga raske või võimatu.

*Kontseptsioon’ on see sõna.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi saab. Aga see on sinu NÄGU. Ma võin osta riideid second handist kuna mulle meeldib see konseptsioon, osta midagi mis on soodukaga müügis, aga oma NÄO usaldan siiski parima kirurgi kätte, isegi kui hind on mõne kohaga võrreldes suisa kahekordne, sest seal on hiljem korrigeerida midagi väga raske või võimatu.

No kuule, ei tee need teised ka mingisugust pahna, vaid korralikku tööd. Ei ole Eestis ainult üks kirurg, kes oskab facelifti teha. Kui sina arvad, et mida rohkem maksad, seda parema tulemuse saad, siis pead küll pettuma. Kõigi teiste kohta öelda mingi second hand, kes on samuti väga head tööd tegevad kirurgid, on ikka täielik ülbus. Paari tunni töö eest küsida 7000 eurot on minu jaoks küll liiga palju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kuule, ei tee need teised ka mingisugust pahna, vaid korralikku tööd. Ei ole Eestis ainult üks kirurg, kes oskab facelifti teha. Kui sina arvad, et mida rohkem maksad, seda parema tulemuse saad, siis pead küll pettuma. Kõigi teiste kohta öelda mingi second hand, kes on samuti väga head tööd tegevad kirurgid, on ikka täielik ülbus. Paari tunni töö eest küsida 7000 eurot on minu jaoks küll liiga palju.

Mujal algab ka 5 tuhandest. Nipet-näpet juurde ning ongi 7000.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vabandan kui tundus, et võrdlen teisi kirurge second handiga ja vabandan kirjavea pärast. Tõin selle näite siiralt kuna armastan second hand riidepoode  🙂  Lihtsalt töötan ka ise selle valdkonnaga seotult ja näen n.ö tagatuba ja see on kohati väga kole.

Pole niisama paar tundi tööd ka – operatsioon kestab 5 tundi. Anestesioloog maksab, õed maksavad, opituba maksab, taastumise tuba maksab. Pluss õde kes sind öösel valvab.

Seal ei lõigata lihtsalt nahka ja imeta rasva, vaid liigutatakse näo lihaseid ja närve, nii et ikka väga täppistöö.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõme on facelifti puhul see, et seda ikka varjata ei õnnestu, kuna taastumine on väga pikk 🙁 Ma ei tahaks kellelegi seda öelda peale oma perekonna, aga pole ju võimalik paariks kuuks ära kaduda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõme on facelifti puhul see, et seda ikka varjata ei õnnestu, kuna taastumine on väga pikk ???? Ma ei tahaks kellelegi seda öelda peale oma perekonna, aga pole ju võimalik paariks kuuks ära kaduda.

Lisaks oled näost võõras ja moondunud ca 6 kuud, enne kui kõik paika vajub.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näojooga lõuajoone jaoks: https://www.youtube.com/watch?v=OBT5QD5h76g

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin oma faceliftil ära. Tulemuse kohta veel vara öelda, olen alles väga paistes. Aga lõualotti enam kindlalt pole ja buldogipõski ka mitte. Nüüd tuleb veel kannatust varuda, et taastuda. Nädala pärast restosse minna küll ei saa.

Hei, olen ka varsti facelifti minemas. Kas sinuga ühendust saaks, heameelega jagaks mõtteid. Kas saaksid jätta oma meiliaadressi?

Minu oma on jasmine1976@online.ee

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näojooga lõuajoone jaoks: https://www.youtube.com/watch?v=OBT5QD5h76g

Mina jälle arvan, et mida vähem nägu liigutada, seda vähe kortse ja venimist näol tekib.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ikka saad aru, et näokuju püsimise aluseks on lihased? Õige imelik ettekujutus mõnel on kortsude tekkimise mehhanismist ja naha ehitusest, aga noh, siin ei imesta ammu enam millegi üle 🙂

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 152 )


Esileht Ilu Põsed vajuvad ära