Esileht Ilu Põsed vajuvad ära

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 152 )

Teema: Põsed vajuvad ära

Postitas:
Kägu

Näojooga võib tõesti aidata lihaste kuju säilimisele, aga usun samuti, et miimikakortse tekib siis veelgi rohkem. Ei tundu loogiline, et jooga kortsud ära võtab või neid ära hoiab, kortsud just miimikast tekivadki.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ikka saad aru, et näokuju püsimise aluseks on lihased? Õige imelik ettekujutus mõnel on kortsude tekkimise mehhanismist ja naha ehitusest, aga noh, siin ei imesta ammu enam millegi üle ????

Millest siis miimikakortsud tekivad? Ikka miimika liikumisest. Pigem on imelik arvata, et kui suud väänutad ja nägu krimpsutad, siis kortsud ei teki.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ikka saad aru, et näokuju püsimise aluseks on lihased? Õige imelik ettekujutus mõnel on kortsude tekkimise mehhanismist ja naha ehitusest, aga noh, siin ei imesta ammu enam millegi üle ????

Millest siis miimikakortsud tekivad? Ikka miimika liikumisest. Pigem on imelik arvata, et kui suud vä…änutad ja nägu krimpsutad, siis kortsud ei teki.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miimikakortsud tekivad pidevatest korduvatest näogrimassidest (silmade kissitamine, lauba kortsutamine), mitte näolihaseharjutustest.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miimikakortsud tekivad pidevatest korduvatest näogrimassidest (silmade kissitamine, lauba kortsutamine), mitte näolihaseharjutustest.

Nasolabiaalkortsud tekivad naeratades ja selline naeratuseharjutus on näojoogas ka olemas, eelpool toodud lingilgi. Naeratamine mõjutab ka silmaûmbrust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kägu, kes käis faceliftil. Mul umbes 10 päeva möödas. Ilma mütsi või kapuutsita ikka ei saaks käia. Välimus üsna paistes. Olen käinud paar korda lümfimassaazis ja see aitab küll. Enne oppi tegin ikka põhjaliku kodutöö. Lugesin läbi kõik artilid, mis Simmo, Sellend ja Tamme on kirjutanud. Kohtusin Sellendiga ja veel ühe kirurgiga. Simmo on kirjutanud, et Eesti kirurgid ei saa piisavalt facelifti-praktikat, kuna pole sellist tööd piisavalt. Iseenesest dr Sellend oli ka sümpaatne, aga ma usun, et kõige kogenum ja uuemeelsem on ikka dr Tamme. Eks ma annan teada, millal kõlbab restosse või seltskonda minna. Praegu küll ei saa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kägu, kes käis faceliftil. Mul umbes 10 päeva möödas. Ilma mütsi või kapuutsita ikka ei saaks käia. Välimus üsna paistes. Olen käinud paar korda lümfimassaazis ja see aitab küll. Enne oppi tegin ikka põhjaliku kodutöö. Lugesin läbi kõik artilid, mis Simmo, Sellend ja Tamme on kirjutanud. Kohtusin Sellendiga ja veel ühe kirurgiga. Simmo on kirjutanud, et Eesti kirurgid ei saa piisavalt facelifti-praktikat, kuna pole sellist tööd piisavalt. Iseenesest dr Sellend oli ka sümpaatne, aga ma usun, et kõige kogenum ja uuemeelsem on ikka dr Tamme. Eks ma annan teada, millal kõlbab restosse või seltskonda minna. Praegu küll ei saa.

Kas ja millal plaanid armidele laserit teha, mis arst soovitas?

Kui kaua narkoosis olid?

Kas alguses oli väga valus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te pole ise võimelmist proovinudki, aga teate täpselt, kuidas ja mis ja ikka jah, näojooga tekitab kortse 🙂 Eks see ole kehaga samamoodi- kes dieeditab ja võimleb ja saab ilusa keha, teine ei viitsi ja läheb teeb rasvaimu, kannatab valu ja saab ka tulemuse (aga mitte samaväärse trenniga).

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te pole ise võimelmist proovinudki, aga teate täpselt, kuidas ja mis ja ikka jah, näojooga tekitab kortse ???? Eks see ole kehaga samamoodi- kes dieeditab ja võimleb ja saab ilusa keha, teine ei viitsi ja läheb teeb rasvaimu, kannatab valu ja saab ka tulemuse (aga mitte samaväärse trenniga)

Mina seda ka ei usu, et näojooga kortse tekitab. Miimika tekitab küll, aga mitte kohe, selleks pead aastaid nahka samast kohast kortsutama ja kohe kui lihased ära halvad, kortsud pehmenevad. Näojoogat sa teed kümme minutit päevas. Massaaž ja näojooga aitavad küll nägu paremaks teha ja on pikemas perspektiivis muidugi palju kasulikum, sest olen näiteks lugenud, et kui botoxi tagajärjel lihas ei liigu, siis seal verevarustus halveneb ja naha kvaliteet halveneb. Ja kuna kortsud pole iseenesest ju ainuke asi, mis vanust reedab, siis tegelikult näeb nägu pigem vanem välja. Kui sul on nägu toonuses, põsed ei ripu, nägu pole nagu kuumaastik, on särav nahk, siis selline nägu näeb ka kortsudega noorem välja kui kortsudeta, aga rippuva näoovaali ja halva jumega nägu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ma annan teada, millal kõlbab restosse või seltskonda minna. Praegu küll ei saa.

Mis on parem. Kas käid buldogipõsega restoranis söömas või istud paistes näoga kodus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis on parem. Kas käid buldogipõsega restoranis söömas või istud paistes näoga kodus?

Ega ta sinna koju eluajaks istuma ei jää. Varsti on nägu ilus ja buldogipõsk ka läinud, siis saab sileda lõuajoonega restoranis istuda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kardan selle faceliftiga seda, et äkki teeb näo hoopis teistsuguseks. Gwen Stefani oli Met Galal täiesti teistsugust nägu, ei tunne ära, et sama inimene. Ma arvan küll, et ta oleks kergelt kortsus näoga kenam kui nüüd sellise imeliku näoga. Ashley Judd ilmus ka kunagi välja täiesti kummalise näoga, siis vaatasin ka, et kas tõesti on selline imelik nägu siis parem kui mõne vananemismärgiga nägu. Aga kui ikka vahid neid buldogipõski peeglist, siis tulebki meeleheide peale ja teed mida iganes. Ilmselt on staarid välimuse suhtes veel palju suurema surve all ja siis juhtubki nii.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel, et temal on vist ka facelift täiesti metsa läinud: https://www.pinterest.com/pin/39265827992950719/

Või see läheb hiljem paremaks? Ikka midagi hirmsat on ju juhtunud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüdseks ka minul dr Tamme juures konsultatsioonil käidud. Läksi sooviga teha facelifti, sest minu mureks olid need vastikud kotid mitte silmade all, vaid pigem põsesarnadel.

Ja mis siis selgus! Doktor ütles, et facelifti pole selleks vaja. Seda saab korrigeerida elustiili muutusega – toidus soola vähendamine, õhtuti pigem vähene vee joomine, mitte kõhuli magamine ja loomulikult sinna juurde lümfiteraapiat ning külmapatju.

Tema aga nägi, et mulle peaks hoopis tegema silmalaugude plastikat. Ok, olin ka ise arvamisel, et naeratamisel ikka tekivad “mõnusad” paksud kotid alalaugude alla, aga kuna niisama neid seal pole, siis arvasin, et selle lõikusega veel aega. Ka näitas ta mulle, et aasta-kahe pärast peaks lõikama ka alalauge. Korraga mõlemat laugu ta ei lõika, sest sellest taastumine on piin.

Minu rõõmuks aga näitas ta, et kui alalaugudele teha korrektsioon, siis pisut tõmbab tagasi ka see põsesarnal olev kotike.

Lõikust saab teha juba suve keskel ning hinnaks koos anesteesiaga (tema teeb vaid üldanesteesias) ning palatiga on 1500 €.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel, et temal on vist ka facelift täiesti metsa läinud: https://www.pinterest.com/pin/39265827992950719/

Või see läheb hiljem paremaks? Ikka midagi hirmsat on ju juhtunud.

Temal on vähemalt 20 operatsiooni selja taga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel, et temal on vist ka facelift täiesti metsa läinud: https://www.pinterest.com/pin/39265827992950719/

Või see läheb hiljem paremaks? Ikka midagi hirmsat on ju juhtunud.

Temal on täitesüstid, mitte facelift. Ei soovita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sain laugude operatsiooni aja augustisse. Olen kuulnud aga, er augustis pole moistlik oppe teha, et aemid paranevad raskelt. Kas peaksin äkki sugisesse lükkama ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Temal on täitesüstid, mitte facelift. Ei soovita.

Ära seleta, sellist assja täitesüstidega küll ei saavuta. Inimesel on suu ja põskede piirkond täiesti sassis, midagi kisub seal. Nüüd hiljem on natuke läinud paremaks, nii hull ta enam pole, aga ilmselgelt oli talle siis tehtud facelift ja väga halvasti.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahet polegi! Koledad yhtemoodi need systitud. Nii tekibki kysimus- milleks?!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahet polegi! Koledad yhtemoodi need systitud. Nii tekibki kysimus- milleks?!

Sina ei tee kindlasti mingit vahet, millised on need hästi süstitud inimesed, milleks siis sõna võtta. Ühtki staari pole sellist, kes poleks süstinud, neid imetled küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka näitas ta mulle, et aasta-kahe pärast peaks lõikama ka alalauge. Korraga mõlemat laugu ta ei lõika, sest sellest taastumine on piin.

Pole mingit piina, 7 päeva pärast lõikust inimeste sekka ning pole vaja isegi meiki kasutada.

Vanuses 45 kanti on elementaarne lõigata nii ülemised-kui alumised laud.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina ei tee kindlasti mingit vahet, millised on need hästi süstitud inimesed, milleks siis sõna võtta. Ühtki staari pole sellist, kes poleks süstinud, neid imetled küll.

Siin on mingi 50+.a. naine, kel huuled sama täidlased kui teismelise-eas(ema on tal 75 ja ka veel teismelise hultega) ning kortse veel pole jne. Ei. viitsi sellist jama kuulata. Mingu silmaopile parem.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanuses 45 kanti on elementaarne lõigata nii ülemised-kui alumised laud.

Oleneb ikka inimesest. Ma olen 50 ja ikka veel ei taheta ülemisi lauge lõigata, sest pole ära vajunud. Alumised seevastu lõikasin juba 39 aastaselt, sest olid jubedad kotid silmade all.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel, et tegelikult eraldi lõigates siiski saab tavaliselt parema tulemuse, sest näed, kuidas eelmine lõikus on silma mõjutanud ja saad sättida teise selle järgi. Mõnel läheb juba lõikuse ajal silm jubedalt paiste, siis on väga raske seda teist poolt ka hästi lõigata. Selles mõttes ma saan aru kirurgidest, kes tahaks siiski eraldi lõigata, kuigi saab ka korraga. Mina näiteks olen käinud huuli süstimas ja iga kord on jama, et ei ole sümmeetriliselt tehtud. Aga asi on selles, et mul läheb kohe hirmsasti paiste huul ja siis kui kaua seal jokutad, ongi huul erinevalt paistes ja katsu siis ette ennustada, kuidas pärast jääb. Nüüd süstija hakkas ette joonistama, kuidas peab süstima ja on korras lõpuks. Aga inimesed tihti mõtlevad, et kuidas arst midagi nii viltu lõikas või süstis, et kas siis mingit silmamõõtu siis ei ole, aga lõikuse ajal võib piirkond nii paiste minna, et moonutab ja siis juhtubki nii.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on mingi 50+.a. naine, kel huuled sama täidlased kui teismelise-eas(ema on tal 75 ja ka veel teismelise hultega) ning kortse veel pole jne. Ei. viitsi sellist jama kuulata. Mingu silmaopile parem.

Inimesed harjuvad oma välimusega ära ja ei pane muutusi tähele, see on väga inimlik. Ja suurem osa arvab ka, et kõik teised vananevad ja on koledad, aga minu kohta see ei kehti, mina näen ju oma vanusest palju noorem välja. Just käisin kosmeetiku juures, kes on 50+ ja tema ütles, et tema õnneks 50 välja ei näe. No tegelikult näeb ikka küll, kõik tüüpilised vananemismärgid (silmad ära vajunud, lõuajoon ebamäärane, laup kortsus, kurjusekorts, huuled volüümi kaotanud, rasva kogunemine kõhule jne on kõik olemas) kuigi ta kreemitab ja hoolitseb, aga looduse vastu ei saa keegi. Muidugi ei paista inimene nüüd 20, kui ta kõik need märgid ära kaotab, aga värskem ja noorem paistab siiski küll. Pole nendel staaridel kellelgi lõualotti, silmakortse vms, aga loomulikult pole seda võimalik saavutada.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina ei tee kindlasti mingit vahet, millised on need hästi süstitud inimesed, milleks siis sõna võtta. Ühtki staari pole sellist, kes poleks süstinud, neid imetled küll.

Siin on mingi 50+.a. naine, kel huuled sama täidlased kui teismelise-eas(ema on tal 75 ja ka veel teismelise hultega) ning kortse veel pole jne. Ei. viitsi sellist jama kuulata. Mingu silmaopile parem.

Kade oled või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka näitas ta mulle, et aasta-kahe pärast peaks lõikama ka alalauge. Korraga mõlemat laugu ta ei lõika, sest sellest taastumine on piin.

Pole mingit piina, 7 päeva pärast lõikust inimeste sekka ning pole vaja isegi meiki kasutada.

Vanuses 45 kanti on elementaarne lõigata nii ülemised-kui alumised laud.

Mis ma neist lõigun, kui vajadust pole?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

MK (45)on öelnud, et huuled ainus asi, mis tal süstimata ja tõepoolest, polegi ju vaja. Mõnel on geenidega lihtsalt rohkem vedanud kui teisel. Pole mõtet seepärast ironiseerima hakata. Olen MK-ga samas vanuses ja ei kavatse ka niipea huuli süstida, loodetavasti pole kunagi vaja. Volüüm on sama mis 20-selt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

MK (45)on öelnud, et huuled ainus asi, mis tal süstimata ja tõepoolest, polegi ju vaja. Mõnel on geenidega lihtsalt rohkem vedanud kui teisel. Pole mõtet seepärast ironiseerima hakata. Olen MK-ga samas vanuses ja ei kavatse ka niipea huuli süstida, loodetavasti pole kunagi vaja. Volüüm on sama mis 20-selt.

Kunagi ta seda ütles jah, ei olnudki ehk vaja, aga nüüd on ta päris kindlasti sinna ka lasknud süstida. Lausa kuju on muutnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka näitas ta mulle, et aasta-kahe pärast peaks lõikama ka alalauge. Korraga mõlemat laugu ta ei lõika, sest sellest taastumine on piin.

Pole mingit piina, 7 päeva pärast lõikust inimeste sekka ning pole vaja isegi meiki kasutada.

Vanuses 45 kanti on elementaarne lõigata nii ülemised-kui alumised laud.

Elementaarne? Räägi oma sittade geenide eest, eksole, mitte kõigi eest.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 152 )


Esileht Ilu Põsed vajuvad ära