Esileht Ilu Põsed vajuvad ära

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 152 )

Teema: Põsed vajuvad ära

Postitas:
Kägu

MK (45)on öelnud, et huuled ainus asi, mis tal süstimata ja tõepoolest, polegi ju vaja. Mõnel on geenidega lihtsalt rohkem vedanud kui teisel. Pole mõtet seepärast ironiseerima hakata. Olen MK-ga samas vanuses ja ei kavatse ka niipea huuli süstida, loodetavasti pole kunagi vaja. Volüüm on sama mis 20-selt.

Kunagi ta seda ütles jah, ei olnudki ehk vaja, aga nüüd on ta päris kindlasti sinna ka lasknud süstida. Lausa kuju on muutnud.

aga mingit vajadust küll selleks polnud, alati suurte täidlaste huultega olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka näitas ta mulle, et aasta-kahe pärast peaks lõikama ka alalauge.

Sassi läks. Ülalauge peab ikka varsti lõikama. Sest alalaud lõikame ju nüüd.

Aga minul ka opp kirjas augutsis. Kas on mõistlik teha või lükata sügisesse? Ikka selle haavade paranemise kartuses ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kade oled või?

Lolli, pimeda ja eitaja peale? Kindlasti mitte. Eelnev kommenteerija just ilusasti kirjutas, kuidas ennast kriitiliselt vaadata ei osata.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen MK-ga samas vanuses ja ei kavatse ka niipea huuli süstida, loodetavasti pole kunagi vaja. Volüüm on sama mis 20-selt.

No mul oli ka veel 45-selt pea sama. Oota veel mõni aasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen MK-ga samas vanuses ja ei kavatse ka niipea huuli süstida, loodetavasti pole kunagi vaja. Volüüm on sama mis 20-selt.

No mul oli ka veel 45-selt pea sama. Oota veel mõni aasta.

Huuled on küll kõige väiksem ja meigiga lihtsalt parandatav asi. Naised võiks üldse õppida meiki kasutama nii, et see neid ilusamaks teeb, mitte lihtsalt meik meigi pärast. Need on päris erinevad asjad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huuled on küll kõige väiksem ja meigiga lihtsalt parandatav asi. Naised võiks üldse õppida meiki kasutama nii, et see neid ilusamaks teeb, mitte lihtsalt meik meigi pärast. Need on päris erinevad asjad.

😀 Ülejoonistatud huuled on ilusad või? Maal võib-olla tõesti.

 

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huuled on küll kõige väiksem ja meigiga lihtsalt parandatav asi. Naised võiks üldse õppida meiki kasutama nii, et see neid ilusamaks teeb, mitte lihtsalt meik meigi pärast. Need on päris erinevad asjad.

Meik siin küll kahjuks ei aita, asi on värskuses ja volüümis. Ega asi pole selles, et huuled peavad tingimata suured olema. Kui inimesel on loomu poolest lopsakad huuled, siis ta võib-olla tõesti ei märka seda kahanemist (mis toimub kõigil), märkavad need, kellel noorena olid kitsad huuled, aga 50+ vajuvad täiesti kriipsuks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kade oled või?

Lolli, pimeda ja eitaja peale? Kindlasti mitte.

Ei, ikka sinust paremate geenidega naiste peale. Suures vihas ja kadeduses vōid ju neid lollideks ja pimedadeks nimetada ????.

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kade oled või?

Lolli, pimeda ja eitaja peale? Kindlasti mitte.

Ei, ikka sinust paremate geenidega naiste peale. Suures vihas ja kadeduses vōid ju neid lollideks ja pimedadeks nimetada ????.

Appi! Lõpetage juba ära!

Pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huuled on küll kõige väiksem ja meigiga lihtsalt parandatav asi. Naised võiks üldse õppida meiki kasutama nii, et see neid ilusamaks teeb, mitte lihtsalt meik meigi pärast. Need on päris erinevad asjad.

???? Ülejoonistatud huuled on ilusad või? Maal võib-olla tõesti.

Kui seda vulgaarselt teha, siis loomulikult mitte. Ma pean silmas oskuslikku meikimist eesmärgiga ennast kaunimaks muuta mitte lihtsalt “värvida”.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanuses 45 kanti on elementaarne lõigata nii ülemised-kui alumised laud.

See sõna “elementaarne” vajab siin küll korrigeerimist. Selles ringkonnas, kus mina elan, kannavad kõik naised oma vanusega muutuva välimuse väärikalt välja. Noh, ilmselt pole suuremal osal seda rahagi, millega ilukirurgile minna, aga teine asi on see, et väärtuseks on pigem eneseteostus tööl ja palju hobisid, head suhted ja tervislikud eluviisid, mitte iga hinna eest nooruslik välimus. Viie-kuuekümneselt ei eeldagi keegi enam nii siledat näolappi nagu kahe-kolmekümneselt, õigemini, inimene ise on ju ikka seesama tore sõber/kolleeg/pereliige – uue ülikoolist tulnud kolleegi jaoks oled nagunii vanake (kelle käest on palju õppida). Ma arvan, et kõiki kokku lugedes, kellega ma aeg-ajalt pisutki suhtlen, tuleb ikka üle 50 küpses vanuses naist (sugulased ka, nii et pigem ikka rohkem), ja keegi neist pole iial ilukirurgi juures käinud. Nii et sõna “elementaarne” kasuta edaspidi muus kontekstis (näiteks “minu jaoks oli elementaarne 45selt lasta lõigata nii ülemised kui alumised laud”).

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui seda vulgaarselt teha, siis loomulikult mitte. Ma pean silmas oskuslikku meikimist eesmärgiga ennast kaunimaks muuta mitte lihtsalt “värvida”.

Meigiga ei anna sa huultele mingit volüümi juurde.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ikka sinust paremate geenidega naiste peale. Suures vihas ja kadeduses vōid ju neid lollideks ja pimedadeks nimetada ????.

Kadedus on midagi sellist, mida ma vist kunagi tundnud ei ole. Ei ole põhjust-mul on kõik olemas nii välimuselt kui finantsiliselt. Ära ennast nii tähtsaks ka pea 😀 Nähtud neid “heade geenidega” suvakaid.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huuled on küll kõige väiksem ja meigiga lihtsalt parandatav asi. Naised võiks üldse õppida meiki kasutama nii, et see neid ilusamaks teeb, mitte lihtsalt meik meigi pärast. Need on päris erinevad asjad.

Meik siin küll kahjuks ei aita, asi on värskuses ja volüümis. Ega asi pole selles, et huuled peavad tingimata suured olema. Kui inimesel on loomu poolest lopsakad huuled, siis ta võib-olla tõesti ei märka seda kahanemist (mis toimub kõigil), märkavad need, kellel noorena olid kitsad huuled, aga 50+ vajuvad täiesti kriipsuks.

Siis ei ole ju probleem vananemises vaid taas sittades geenides. Ning meik aitab loomulikult, sa lihtsalt ei oska seda kasutada.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ikka sinust paremate geenidega naiste peale. Suures vihas ja kadeduses vōid ju neid lollideks ja pimedadeks nimetada ????.

Kadedus on midagi sellist, mida ma vist kunagi tundnud ei ole. Ei ole põhjust-mul on kõik olemas nii välimuselt kui finantsiliselt. Ära ennast nii tähtsaks ka pea ???? Nähtud neid “heade geenidega” suvakaid.

Tahad öelda, et sa pole näinud kunagi ühtegi endavanust naist, kes sinust parem välja näeks? Kes siin rääkis ebaadekvaatsest enesehinnangust? ????

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kadedus on midagi sellist, mida ma vist kunagi tundnud ei ole. Ei ole põhjust-mul on kõik olemas nii välimuselt kui finantsiliselt.

Miks siis nii hirmus tige ja sarkastiline oled endast kaunimate ja paremate geenidega naiste peale?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahad öelda, et sa pole näinud kunagi ühtegi endavanust naist, kes sinust parem välja näeks? Kes siin rääkis ebaadekvaatsest enesehinnangust? ????

Mõni kindlasti näeb, enamik mitte. Aga kuidas see kadedusega seotud on? Kui keegi näeb hea välja, ega ma siis kade ei ole. Mul on head geenid, annan aru, et kõigil nii hästi ei lähe ning paljud on ka käega löönud või ei ole piisavalt raha.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks siis nii hirmus tige ja sarkastiline oled endast kaunimate ja paremate geenidega naiste peale?

No ei ole neid kauneid ja säilinuid ju kusagilt võtta 😀 Ennast kohendanud kauneid küll.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning meik aitab loomulikult, sa lihtsalt ei oska seda kasutada.

Räägime vist erinevatest asjadest. Meigiga saad huuled teha suuremaks, aga volüümi ega värskust sa ei võta kuskilt, kui see on kadunud. Aga ilmselgelt sa ei saa aru, millest jutt on, mõtled, et teed mingi ringi ümber suu ja ongi korras. Huulte värvimine nüüd selline tuumateadus ka ei ole, nagu sina näid arvavat, aga kahjuks on sellel oma piirid, mis sellega teha saab ja mida mitte. Just eriti küljelt on näha, milline on vajunud huul, hägustunud piirjoont sa võid veel peita, aga seda mitte.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning meik aitab loomulikult, sa lihtsalt ei oska seda kasutada.

Räägime vist erinevatest asjadest. Meigiga saad huuled teha suuremaks, aga volüümi ega värskust sa ei võta kuskilt, kui see on kadunud. Aga ilmselgelt sa ei saa aru, millest jutt on, mõtled, et teed mingi ringi ümber suu ja ongi korras. Huulte värvimine nüüd selline tuumateadus ka ei ole, nagu sina näid arvavat, aga kahjuks on sellel oma piirid, mis sellega teha saab ja mida mitte. Just eriti küljelt on näha, milline on vajunud huul, hägustunud piirjoont sa võid veel peita, aga seda mitte.

Millest sa räägid? Pead vist harjutama meikimist veel. Kas see naine oleks sinu arvates mingi rulli süstitud huulega kaunim või? Minu meelest sai siin meigiga huultele piisavalt volüümi anda ja näeb väga kaunis ja loomulik välja.
https://www.youtube.com/watch?v=uMpHq2sbDrM

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest sa räägid? Pead vist harjutama meikimist veel. Kas see naine oleks sinu arvates mingi rulli süstitud huulega kaunim või? Minu meelest sai siin meigiga huultele piisavalt volüümi anda ja näeb väga kaunis ja loomulik välja. https://www.youtube.com/watch?v=uMpHq2sbDrM

Ta oleks tõesti palju kenam, kui huuled ei oleks nii kortsulised ja ka huulejoon oleks ühtlasem. Sinul jälle puudub arusaam, milline on kenasti süstitud huul, see ei ole rullis ega punnis nagu mõnel näha on.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsin veel öelda, et tal on ka üks suunurk allapoole, teine mitte niipalju, ka seda saaks süstimisega ühtlustada. Sa ei märkaks midagi, aga oleks ilusam.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest sa räägid? Pead vist harjutama meikimist veel. Kas see naine oleks sinu arvates mingi rulli süstitud huulega kaunim või? Minu meelest sai siin meigiga huultele piisavalt volüümi anda ja näeb väga kaunis ja loomulik välja. https://www.youtube.com/watch?v=uMpHq2sbDrM

Uhh, vaatasin ka ära-tühi ja kortsus huul. See on sinu arust kaunis? Meigiga oli samasugune tühi ja kortsus. Enamik päevast oled ju veel ilma meigita :O

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest sa räägid? Pead vist harjutama meikimist veel. Kas see naine oleks sinu arvates mingi rulli süstitud huulega kaunim või? Minu meelest sai siin meigiga huultele piisavalt volüümi anda ja näeb väga kaunis ja loomulik välja. https://www.youtube.com/watch?v=uMpHq2sbDrM

Taaskord tõestus, et see kõiketeadja siin on pigem halva nägemisega 😀 😀 😀

Kujutan juba ette neid “häid geene”, mida ta arvab endal olevat.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, siin lingil on täpselt olemas, mida saab meigiga teha. Saad panna värvi huulest väljapoole, et jääks mulje suurematest huultest. Aga see ei muuda tühja ja kortsus huult värskemaks, vaid ainult visuaalselt (kaugelt vaadates) suuremaks. Sinu arusaama järgi on mure ainult selles, et huuled on liiga väikesed, aga mitte sellest pole jutt. Vanusega muutuvadki huuled kortsuliseks ja vajuvad sisse. Seda meikimine kuidagi ei paranda.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest sa räägid? Pead vist harjutama meikimist veel. Kas see naine oleks sinu arvates mingi rulli süstitud huulega kaunim või? Minu meelest sai siin meigiga huultele piisavalt volüümi anda ja näeb väga kaunis ja loomulik välja. https://www.youtube.com/watch?v=uMpHq2sbDrM

Ta oleks tõesti palju kenam, kui huuled ei oleks nii kortsulised ja ka huulejoon oleks ühtlasem. Sinul jälle puudub arusaam, milline on kenasti süstitud huul, see ei ole rullis ega punnis nagu mõnel näha on.

Jah, siin lingil on täpselt olemas, mida saab meigiga teha. Saad panna värvi huulest väljapoole, et jääks mulje suurematest huultest. Aga see ei muuda tühja ja kortsus huult värskemaks, vaid ainult visuaalselt (kaugelt vaadates) suuremaks. Sinu arusaama järgi on mure ainult selles, et huuled on liiga väikesed, aga mitte sellest pole jutt. Vanusega muutuvadki huuled kortsuliseks ja vajuvad sisse. Seda meikimine kuidagi ei paranda.

Milliseks ta siis ennast muutma peaks? Tegemist on vanema naisega ja ta on oma loomulikus ilus ja vananemises täiesti kaunis selle meigiga. Peaks ikka iga hinna eest nägu kõrva taha kiskuma ja huuli punni süstima?

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest sa räägid? Pead vist harjutama meikimist veel. Kas see naine oleks sinu arvates mingi rulli süstitud huulega kaunim või? Minu meelest sai siin meigiga huultele piisavalt volüümi anda ja näeb väga kaunis ja loomulik välja. https://www.youtube.com/watch?v=uMpHq2sbDrM

Taaskord tõestus, et see kõiketeadja siin on pigem halva nägemisega ???? ???? ????

Kujutan juba ette neid “häid geene”, mida ta arvab endal olevat.

Mina ei ole oma geenidest siin veel midagi rääkinud, aga kui sind huvitab, siis need on üle keskmise head tõepoolest. Enamusele eesti naistele ei ole ilu ikka üldse antud, mingeid keskpäraseid nägusid peetakse kaunitarideks.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsin veel öelda, et tal on ka üks suunurk allapoole, teine mitte niipalju, ka seda saaks süstimisega ühtlustada. Sa ei märkaks midagi, aga oleks ilusam.

See viitab sul juba mingile haiglasele tähelepanule võimalikele defektidele. Inimese nägu ei ole kunagi sümmeetriline. Ja isegi kui sa endal mingi piirkonna megasirgeks ja sümmeetriliseks ehitad, siis üldmulje on siiski hoopis teine asi.
Sina vahid ilmselt ka enda näos peegli ees haige tähelepanelikkusega iga detaili ja kujutad endale ette, et oled maru ilus, kui mingi ühe kortsu kuskil sirgeks süstid (sest sa keskendud sellele ühele kohale seal peegli ees). Teised inimesed vaatavad üldmuljet, mis võib sellise siit-sealt sekkumisega hoopis kannatada, aga sellest kumminäod ise aru ei saa.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milliseks ta siis ennast muutma peaks? Tegemist on vanema naisega ja ta on oma loomulikus ilus ja vananemises täiesti kaunis selle meigiga. Peaks ikka iga hinna eest nägu kõrva taha kiskuma ja huuli punni süstima?

Ei pea ta midagi tegema, kui ei soovi, aga see inimene siin ütles, et meigiga saad huuled nooruslikuks. Ei saa. Ja isegi see meik ei ole sellel naisel ideaalne, niisugune väga matt huulepulk toob just kortsud huulel välja, võiks olla veidi midagi mahlakamat, oleks tulemus parem. Vaidlus käib siin selle üle, et mõne arvates süstitakse huuli ainult selleks, et suuremaks saada. Ei süstita, süstitakse selleks, et anda tagasi kadunud volüüm ja inimene näeks nooruslikum välja. Aga ilmselgelt pooled mahategijad ei tea süstidest kuigi palju, vaid vaatavad ainult neid ülepingutajaid ja mõtlevad, et süstitud huul tähendab mingit kumminuku tüüpi punnhuult.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole oma geenidest siin veel midagi rääkinud, aga kui sind huvitab, siis need on üle keskmise head tõepoolest. Enamusele eesti naistele ei ole ilu ikka üldse antud, mingeid keskpäraseid nägusid peetakse kaunitarideks.

Kui need geenid nii head on, kuidas sa sellist lollust siis toodad siin? Ilmselgelt maanaine, kes väga midagi glamuursest elust ei jaga. Ja las olla-sinusugused on kah omamoodi armsad oma tahumatuses ning maaläheduses.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 152 )


Esileht Ilu Põsed vajuvad ära