Esileht Ilu Põsed vajuvad ära

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 152 )

Teema: Põsed vajuvad ära

Postitas:
Kägu

Peaks ikka iga hinna eest nägu kõrva taha kiskuma ja huuli punni süstima?

Mida juttu.

Ja selline annab veel mingit nõu.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole oma geenidest siin veel midagi rääkinud, aga kui sind huvitab, siis need on üle keskmise head tõepoolest. Enamusele eesti naistele ei ole ilu ikka üldse antud, mingeid keskpäraseid nägusid peetakse kaunitarideks.

Kui need geenid nii head on, kuidas sa sellist lollust siis toodad siin? Ilmselgelt maanaine, kes väga midagi glamuursest elust ei jaga. Ja las olla-sinusugused on kah omamoodi armsad oma tahumatuses ning maaläheduses.

Glamuursus? Ära aja naerma 😀

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Glamuursus? Ära aja naerma ????

No just. Vahest pealinnas ka käid? Rikaste ja ilusate kallites kohtades?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No just. Vahest pealinnas ka käid? Rikaste ja ilusate kallites kohtades?

Mina olen igati iluprotseduuride poolt, aga mis glamuursusest ja rikastest ja ilusatest sa kogu aeg räägid? Mina olen töötanud ilukliinikus, suurem osa kliente on täiesti tavalised inimesed, kellest keegi ei kahtlusta, et nad mingeid protseduure teevad. See ongi tänapäeval täiesti tavaline asi, mitte ainult mingite rikaste ja ilusate teema. Aastas korra või paar mõned süstid teha, et mitte enneaegu vananeda, on kõigile jõukohane, kes soovivad.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Glamuursus? Ära aja naerma ????

No just. Vahest pealinnas ka käid? Rikaste ja ilusate kallites kohtades?

Kullake, selliseid “rkkaid ja ilusaid glamuuritare” jagub igasse tutvusringkonda. Ise kujutavad endale ette, et panid hiljemalt 40 aja seisma, teised kõrval vaatavad murelikult seda “igavest noorust”.

Kas te, glamuuritarid, muidu oma keha noorena hoidmise eest sama aktiivselt võitlete? Või arvate, et piisab, kui huul on pruntis ja laud ei ripu, siis las taguots ja käsivarred lötendavad?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kullake, selliseid “rkkaid ja ilusaid glamuuritare” jagub igasse tutvusringkonda. Ise kujutavad endale ette, et panid hiljemalt 40 aja seisma, teised kõrval vaatavad murelikult seda “igavest noorust”.

Sinu omasse küll mitte. Sinna kuuluvad inimesed, nagu jumal nad loonud on. Kasvõi surevad koledana, aga jumala eest mitte mingeid lisasid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te, glamuuritarid, muidu oma keha noorena hoidmise eest sama aktiivselt võitlete? Või arvate, et piisab, kui huul on pruntis ja laud ei ripu, siis las taguots ja käsivarred lötendavad?

Elu on näidanud, et mida tuunitum välimus, seda treenitum keha. Ei tule ette, et mõni paks oleks endale rinnad pannud, lauge lõiganud, näo ringlõikust teinud ning huuli täitnud. Üldiselt kui on kehaga juba minna lastud, lastakse muuga samuti.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tule ette, et mõni paks oleks endale rinnad pannud, lauge lõiganud, näo ringlõikust teinud ning huuli täitnud.

Kuidas palun? Mina töötasin ilukliinikus, lauge lõikasid, huuli täitsid ja ringlõikust tegid küll igasuguse kehakaaluga inimesed. Rindu nad tõesti eriti ei pannud, sest kui oled kopsakam, on rinnad niigi päris suured.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole oma geenidest siin veel midagi rääkinud, aga kui sind huvitab, siis need on üle keskmise head tõepoolest. Enamusele eesti naistele ei ole ilu ikka üldse antud, mingeid keskpäraseid nägusid peetakse kaunitarideks.

Kui need geenid nii head on, kuidas sa sellist lollust siis toodad siin? Ilmselgelt maanaine, kes väga midagi glamuursest elust ei jaga. Ja las olla-sinusugused on kah omamoodi armsad oma tahumatuses ning maaläheduses.

Sa oled siin igas teemas oma maakatega, mis häda sul täpsemalt nendega on? Tulid ise viis aastat tagasi Puhjast Tallinnasse elama ja oled nüüd uhke linnapreili valmis.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen igati iluprotseduuride poolt, aga mis glamuursusest ja rikastest ja ilusatest sa kogu aeg räägid? Mina olen töötanud ilukliinikus, suurem osa kliente on täiesti tavalised inimesed, kellest keegi ei kahtlusta, et nad mingeid protseduure teevad. See ongi tänapäeval täiesti tavaline asi, mitte ainult mingite rikaste ja ilusate teema. Aastas korra või paar mõned süstid teha, et mitte enneaegu vananeda, on kõigile jõukohane, kes soovivad.

Eestis ei jaksa veerand täiskasvanutest isegi oma hambaravi maksta. Prillidest vabanemine maksab 2500, laugude lõikus 3000, rinnad 7000, näo ringlõikus 7000, ilusüstid aastas 250-2000. Keskmine inimene, kel laenud ka veel kaelas, ei jaksa seda väga endale lubada.

 

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled siin igas teemas oma maakatega, mis häda sul täpsemalt nendega on? Tulid ise viis aastat tagasi Puhjast Tallinnasse elama ja oled nüüd uhke linnapreili valmis.

Mina pole mujal maakatest kirjutanud. Eluaeg uhke linnapreili olnud.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tore huumorisait see Perekool.

Tädid arutavad  kortsude ja joonte yle näos. Igav elu?

Minge reisima ja ei huvita kedagi teie joonekesed. Huvitab teie iseloom ja avatus elu suhtes.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minge reisima ja ei huvita kedagi teie joonekesed. Huvitab teie iseloom ja avatus elu suhtes.

Ma olengi hetkel Vahemere ääres 5 tärni hotellis. Elementaarne ju aastas 3-4 korda reisida.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minge reisima ja ei huvita kedagi teie joonekesed. Huvitab teie iseloom ja avatus elu suhtes.

Ma olengi hetkel Vahemere ääres 5 tärni hotellis. Elementaarne ju aastas 3-4 korda reisida.

OMG, ja seal istud perekoolis? Lahe puhkus 😀

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

OMG, ja seal istud perekoolis? Lahe puhkus ????

Seal vaadatakse teda nagu maakat, siis on vaja tasakaaluks kedagi teist sõimata.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minge reisima ja ei huvita kedagi teie joonekesed. Huvitab teie iseloom ja avatus elu suhtes.

Ma olengi hetkel Vahemere ääres 5 tärni hotellis. Elementaarne ju aastas 3-4 korda reisida.

OMG, ja seal istud perekoolis? Lahe puhkus ????

Puhkus on norm jaa. Miks netis ei või vahepeal olla? Kodus ju ka olen, pole välisriigis olemine midagi erilist ju. Aa, sinu jaoks on???? Tunnen kaasa.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No just. Vahest pealinnas ka käid? Rikaste ja ilusate kallites kohtades?

Vabandust, VAHEST võiksid eesti keelt õppida?

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, VAHEST võiksid eesti keelt õppida?

Mine tagasi sinna Puhja, kust tulid, lollike.

• Kas „vahest juhtub asju“ või „vahel juhtub asju“?<br style=”font-family: Verdana, Tahoma; font-size: 12px;” />Mõlemad on võimalikud, aga nende tähendus erinev. Vahest juhtub asju tähendab, et võib-olla juhtub, aga kindel see pole. Vahel juhtub asju tähendab, et mõnikord, vahetevahel kindlasti juhtub.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seal vaadatakse teda nagu maakat, siis on vaja tasakaaluks kedagi teist sõimata.

Siin algab nädala hind 2000 eurost. Inimesed on normaalsed, mitte sinusugused töllid. Nagu S.K. ütleski-70% eesti rahvast on purulollid, seega annan sulle andeks.

+1
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vabandust, VAHEST võiksid eesti keelt õppida?

Mine tagasi sinna Puhja, kust tulid, lollike.

• Kas „vahest juhtub asju“ või „vahel juhtub asju“?<br style=”font-family: Verdana, Tahoma; font-size: 12px;” />Mõlemad on võimalikud, aga nende tähendus erinev. Vahest juhtub asju tähendab, et võib-olla juhtub, aga kindel see pole. Vahel juhtub asju tähendab, et mõnikord, vahetevahel kindlasti juhtub.

Siin ju kasutati valesti. Mõeldi tähendust vahel, aga kasutati vale sõna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, VAHEST võiksid eesti keelt õppida?

Mine tagasi sinna Puhja, kust tulid, lollike.

• Kas „vahest juhtub asju“ või „vahel juhtub asju“?<br style=”font-family: Verdana, Tahoma; font-size: 12px;” />Mõlemad on võimalikud, aga nende tähendus erinev. Vahest juhtub asju tähendab, et võib-olla juhtub, aga kindel see pole. Vahel juhtub asju tähendab, et mõnikord, vahetevahel kindlasti juhtub.

Glamuuritar pani nüüd lingi, millega veelkord kinnitas enda kirjaoskamatust.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mode võiks selle teemasolkimise siit ära kustutada

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin FB iluoperatsioonide gruppi ja seal oli Gerli Padar oma piltidega, kes pani niidid. Pildi peal oli tõesti vahe tunda, nagu silmaopi oleks teinud ja lõuajoon tunduvalt parem. Täitsa kahe vahel olen nüüd, kas teha täitesüstidega facelift või niite proovida. Täitesüste olen varem teinud, abi ikka oli, aga nüüd on just põsepiirkond vajunud, eelmisel aastal seda probleemi niiväga ei olnud. Osa jälle siin teeb niite väga maha. Tegija ise ütles, et aasta püsivad, aga siin väidetakse, et paar kuudki mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin FB iluoperatsioonide gruppi ja seal oli Gerli Padar oma piltidega, kes pani niidid. Pildi peal oli tõesti vahe tunda, nagu silmaopi oleks teinud ja lõuajoon tunduvalt parem. Täitsa kahe vahel olen nüüd, kas teha täitesüstidega facelift või niite proovida. Täitesüste olen varem teinud, abi ikka oli, aga nüüd on just põsepiirkond vajunud, eelmisel aastal seda probleemi niiväga ei olnud. Osa jälle siin teeb niite väga maha. Tegija ise ütles, et aasta püsivad, aga siin väidetakse, et paar kuudki mitte.

Kas sa mõtled ilukirurgia gruppi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa mõtled ilukirurgia gruppi?

Jah, aga ta enda FB kontol on ka need pildid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa mõtled ilukirurgia gruppi?

Jah, aga ta enda FB kontol on ka need pildid.

Ilukirurgia grupp on kinnine. Gerli enda FB lehelt ma küll neid fotosid ei leia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leidsin need fotod hoopis Gonsiori ilukliiniku FB lehelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilukirurgia grupp on kinnine. Gerli enda FB lehelt ma küll neid fotosid ei leia.

On olemas küll, aga Gerli Padaril on mitu kontot, äkki vaatasid mõnda teist. Ja need pildid pole kohe alguses, vaid natuke allapoole kerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kägu, kes käis faceliftil. Mul umbes 10 päeva möödas. Ilma mütsi või kapuutsita ikka ei saaks käia. Välimus üsna paistes. Olen käinud paar korda lümfimassaazis ja see aitab küll. Enne oppi tegin ikka põhjaliku kodutöö. Lugesin läbi kõik artilid, mis Simmo, Sellend ja Tamme on kirjutanud. Kohtusin Sellendiga ja veel ühe kirurgiga. Simmo on kirjutanud, et Eesti kirurgid ei saa piisavalt facelifti-praktikat, kuna pole sellist tööd piisavalt. Iseenesest dr Sellend oli ka sümpaatne, aga ma usun, et kõige kogenum ja uuemeelsem on ikka dr Tamme. Eks ma annan teada, millal kõlbab restosse või seltskonda minna. Praegu küll ei saa.

Kus dr Tamme lõikus toimub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kägu, kes käis faceliftil. Mul umbes 10 päeva möödas. Ilma mütsi või kapuutsita ikka ei saaks käia. Välimus üsna paistes. Olen käinud paar korda lümfimassaazis ja see aitab küll. Enne oppi tegin ikka põhjaliku kodutöö. Lugesin läbi kõik artilid, mis Simmo, Sellend ja Tamme on kirjutanud. Kohtusin Sellendiga ja veel ühe kirurgiga. Simmo on kirjutanud, et Eesti kirurgid ei saa piisavalt facelifti-praktikat, kuna pole sellist tööd piisavalt. Iseenesest dr Sellend oli ka sümpaatne, aga ma usun, et kõige kogenum ja uuemeelsem on ikka dr Tamme. Eks ma annan teada, millal kõlbab restosse või seltskonda minna. Praegu küll ei saa.

Kus dr Tamme lõikus toimub?

Vilmsi 41

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 152 )


Esileht Ilu Põsed vajuvad ära