Esileht Imetamine põsekoopapõletik ja antibiootikum Rovamycine

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: põsekoopapõletik ja antibiootikum Rovamycine

Postitas:

Olen juba kolm nädalat haige olnud ja suure nohu/köha käes vaevelnud, nüüd konsulteerisisn arstiga, et haigus ikka looduslike asjadega ei taandu ja aina tuleb uusi hädasid juurde et ravime siis antibiootikumidega. Nüüd aga loen, et Rovamycine ravimit ei tohigi rinnaga toitmisel kasutada. Kas keegi on seda kasutanud rinnaga toitmisel?
Laps on mul 9 kuune ja perearst teab, et imetan ja rääkisime sellest. Ta ütles, et raseduse ajal võib kasutada ja laps saab nagunii juba lisatoitu ka…
Proovisin niiväga terveks saada looduslike asjadega, aga ei saa, asi juba läinud põsekoopapõletikuni ja enesetunne väga halb, halb ka see et laps magab halvasti ja olen ise suht kurnatud, seega vastuvõtlik igasugu tõvedele ka… Aga olen nüüd segaduses, kas võtta seda või mitte?
kirjutage palun kellel kogemusi on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ma just lugesin kuskilt uurimisest, milles tõestati, et antibiootikumide võtmine ei kiirenda põskkoopapõletikust paranemist, siis ilmselt ise ei võtaks. Aga ma olen üsna AB-vastane niikuinii, seega enda järgi joonduda ma soovitada ei saa.

Teine aspekt on see, et lugesin raviminfo.ee lehelt selle rohu infolehte. Infolehel on kirjas, et toimeaine on spiramütsiin. Lisaks on kirjas raseduse ja imetamise kohta:

\”Kliinilise kogemuse järgi on kahjustav toime rasedusele, lootele ja vastsündinule väike. (Tõlge: korralikke uuringuid pole tehtud, aga siiani pole enamasti midagi halba juhtunud).
Kuna spiramütsiin eraldub rinnapiima, peab ravi ajaks Rovamycine’ga rinnaga toitmise katkestama.\”

Seega ma isiklikult ei võtaks ilmselt seda AB-d või kui oleks tõesti vaja, siis peaks laps saama selle aja rpa-d.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kahtlustasin rasedana endal põskkoopa põletikku ja lugesin kõik teemad siin perekoolis sellest läbi. Ma muidugi vaatasin raseda nurga pealt, mitte imetava ema aga ehk on ikka samad ABd (ei tea). Igatahes kasuta otsingut, rasedatele oli küll mingi AB, mis siin jutust palju läbi jooksis ja lubatud oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Imetamine põsekoopapõletik ja antibiootikum Rovamycine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.