Esileht Koroonaviirus COVID-19 Positiivne, aga ei vasta kõnele

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Positiivne, aga ei vasta kõnele

Postitas:
Kägu

Mis juhtub, kui oled covid positiivne ning Terviseamet peaks helistama, aga sa ei vasta sellele? Telefoni ekraan on tuksis ning ei saa kõnedele vastata, olen oma lähikontaktidele teada juba andnud, aga ei viitsi selle teemaga jaurama hakata  kõigest Terviseameti kõne pärast.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hmm, kas meili ei saa kirjutada neile kuidagi?

Hoia oma tervist. Õhtuks kanasupp. Kui on võta vitamiin C, D suplemente, tsinki. Kui vaporiseerija kodus olemas, saab seda nina ja neelu rahustamiseks kasutada. Hoian pöialt.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et see telefoni ekraan võibki muidu tuksi jääda, aga ainult Terviseameti pärast “jauraks” sellega?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

midagi ei juhtu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et see telefoni ekraan võibki muidu tuksi jääda, aga ainult Terviseameti pärast “jauraks” sellega?

Ma saan aru, et tal ei ole seda võimalik praegu parandada juba ajaliselt enne seda kõnet ja covidiga pole eriti mõttekas füüsiliselt poodi uut ostma ka minna (tellimine võtab aega). Samuti ei ole kõik inimesed sellised, kes enda pärast mobiiltelefoni vajavad, mul on seal ainult paar kontakti, kellega saan suhelda ka teiste kanalite või rakenduste kaudu. Räägin telefoniga harvemini kui kord kuus, lihtsalt pole vaja.

Kui on elukaaslane või hea sõber, kellega koos elad, siis võib tema mobiili oma sim kaardi panna, eriti hea, kui tal on dual sim. Kui see kõne tuleb näiteks tänase või homse õhtu jooksul. Võib paluda sõbral või elukaaslasel osta endale uus telefon. Kui olla üksi, siis minu meelest pole küll mõttekas koroonahaigena shoppama minna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samuti ei ole kõik inimesed sellised, kes enda pärast mobiiltelefoni vajavad, mul on seal ainult paar kontakti, kellega saan suhelda ka teiste kanalite või rakenduste kaudu. Räägin telefoniga harvemini kui kord kuus, lihtsalt pole vaja.

Sellised inimesed ei anna ju riigile enda kontaktandmetena mobiiltelefoni numbrit. Või sa andsid?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Positiivne, aga ei vasta kõnele