Esileht Ajaviite- ja muud jutud Positiivne teema

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Positiivne teema

Postitas:
Kägu

Kuna negatiivset on niigi palju, siis mis on see, mis teid viimasel ajal kasvõi natukenegi rõõmustanud on?

Minu positiivne avastus on raadio Rock FM hommikuprogramm. Tõrv ja Kõrvits ajavad muhedat juttu!

Please wait...
Postitas:
kitah

kui leidub mõni moment, kus hetkel midagi ei valuta.
aga tegelikult muusika. jätkuvalt aina muusika.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Koerad, ikka koerad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muusika teeb alati tuju heaks.
Üks hommik ärkasin, ja justkui unes oleks kuulanud Maroon 5 – What Lovers Do.
Täna kuulasin oma 11-kuuse beebsuga Pavarotti-Nessun Dormat, Andrea Boticellit- Con Te Partiro ja Ludovico Einaudit – Ancora.
Annab kohe sellise hää buusti, just tugevad ja võimsad meeshääled.
Väga mõnus 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Koerad, ikka koerad.

Mul kass.

Please wait...
Postitas:
kitah

Täna kuulasin oma 11-kuuse beebsuga Pavarotti-Nessun Dormat, Andrea Boticellit- Con Te Partiro ja Ludovico Einaudit – Ancora.

Väga mõnus 🙂

Botticelli oli maalikunstnik 🙂
aga proovi Bocelli Una furtiva lagrima, see on lihtsalt niivõrd kaunis, et võtab silmad märjaks.
Kuigi konkurentsitult parim esitus oli Robert Davi oma sarjast “Wiseguy”, aga seda ei saa ilmselt kuskilt kätte; aga Bocelli oma on kohe kannul
https://www.youtube.com/watch?v=j0vFfemI4yg

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laps sai kooli kaks viit, kuna vahepeal kiskusid hinded allapoole – siis tegi meele heaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga mõnus 🙂

Botticelli oli maalikunstnik 🙂

aga proovi Bocelli Una furtiva lagrima, see on lihtsalt niivõrd kaunis, et võtab silmad märjaks.

Kuigi konkurentsitult parim esitus oli Robert Davi oma sarjast “Wiseguy”, aga seda ei saa ilmselt kuskilt kätte; aga Bocelli oma on kohe kannul

https://www.youtube.com/watch?v=j0vFfemI4yg

😀 no näed, polegi palju vaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Bee Gees – nights in broadway.

Please wait...
Postitas:
muumi_mamma

Minu lemmik aastaaeg ongi sügis. Eks igal aastaajal meie kliimas omad võlud ja ilud, aga ikkagi meeldib mulle sügis ja käin väga palju jalutamas. Eilegi lonkisin mööda toomemäge ja tegin ilusaid sügispilte.

Please wait...
Postitas:
Vana-Ann

Mul oli täna pask päev töö juures ja pask päev eraelus. Ōhtul läksin koera jalutama, sest see alati rahustab ja lōōgastab mind. Aga koeraraibe tegi teist koera nähes järsu liigutuse, mina libisesin muru peal ja kukkusin pikali. Positiivne asja juures oli see, et koer ehmatas ise ka ära nähes, kuidas ma seal maas vähkren, ja jättis rebimise järgi. Muidu oleks homme Märgatud Pärnus grupis olnud pilt, kuidas mutt kōhuli koera järel sōidab. Nii et vōib vist öelda, et läks hästi, kui asja sealtpoolt vaadata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pääsesin ühest üritusest, kuhu lolli peaga lubasin minna. Kohe selline kergendus!
Tänane päev oli üldse tore, kuidagi jäi aega ka pisiasju enda ümber märgata (kasvõi need super loodusevärvid).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen viimasel ajal palju ringi sõitnud ja loodus on lihtsalt nii ilus, silm kohe puhkab horisondile vaadates. Sajab küll vihma aga nendel hetkedel kui taevas liiguvad erinevates värvides võimsad pilved on ikka ilmatumalt hea tunne elus olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen viimasel ajal palju ringi sõitnud ja loodus on lihtsalt nii ilus, silm kohe puhkab horisondile vaadates. Sajab küll vihma aga nendel hetkedel kui taevas liiguvad erinevates värvides võimsad pilved on ikka ilmatumalt hea tunne elus olla.

Ja need pilved on vahel nii vinged, et uskumatu. Nagu kõige ägedamalt maalitud maal, eriti ilus siis, kui päike ka veel paistab. Muidu ma sügist ei salli, aga värviline sügis päikesega on tõesti imekaunis. Sõitsin esmaspäeval Tartust ja taevas oli nii huvitav, et hea, et vahtimisest avariid ei põhjustanud.

Please wait...
Postitas:
pritnispeeers

Ma avastasin uued toredad väljasõidukohad, millest ma enne midagi ei teadnud. Nüüd oleme tütrega nii põnevil, et saaks vaheajal minna ja need üles otsida. Ei midagi sellist suurt ja uhket, aga meie tagasihoidlike võimaluste juures mingit rõõmsat elevust üleval hoidev.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegi tuju heaks, kui Pokemon Go suurel raidil eile kohtusin samasuguste keskealiste kontorihiirtega, nagu ma ise. Särava Giratina sain ka pealekauba!
Üldiselt olen ma introvert, aga mängu teemadel suhtlemine võõraste inimestega on OK.

Please wait...
Postitas:
Kägu

trenniseminar tuleb, saab reede õhtust pühapäeva õhtuni trenni teha

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kass oli täna hommikul kohe eriti pehme ja sõbralik. Tavaliselt ta nii ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

positiivne on, et Kirt sai enne vigastust medalikatse kirja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nädalavahetusel oli üks väga tore pidu koos heade sõpradega.
Homme läheme mehega kahekesi välja sööma.
Paar nädalat tagasi leidsin poest veel soodushinnaga mulle ideaalselt sobiva seeliku, mis rõõmsa üllatusena sobib veel lisaks ka ühe jakiga, mida ma polegi saanud eriti kanda, kuna pole olnud sellega kokkusobivaid rõivaid. Kui homme välja läheme, panen selle seeliku ja jaki selga.
Hobis täitsin u kuu tagasi ühe olulise kvalifikatsiooni.
Muidu mulle ka pakub loodus väga palju rõõmu, aga nüüd on viimased paar nädalat olnud küll selline jube ilm, et rõõmu eriti polegi. Üksikuid päikesepiilumise päevi on vahele sattunud. Passin iga hommik ootusärevalt ilmateade.ee lehel, kas ometi juba paistab seda ilusat kuldset sügist ka kusagil?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on üheks ürituseks pidulikku pikka kleiti vaja. Käisin ühes butiigis proovimas ja veel ära ei ostnud. Nüüd leidsin täpselt sama kleidi ühest teisest Mustaka butiigist 70€ soodsamalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Positiivsemaid teemasid võikski rohkem olla, sealhulgas ka meedias. Kui meedia lahti lüüa, siis üks negatiivsus teise järel kargab näkku. Pole vist päevagi, kui keegi jälle kellegagi kohut ei käiks, mingeid kahjunõudeid ei nõuaks, või muututakse maruvihaseks juba seetõttu, et keegi ei oska ühissõidukis kaarti piiksutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Imeilus sügis
Armastuse periood elus
Auto sai korda
Kraanid said korda

Ükski neist asjust ei ole status quo, elu on pidevas muutumises, seega tunnen eriti rõõmu hetkest kui niisugusest…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen ka hakanud Rock fm’i hommikut kuulama, varem ei viitsinud üldse seda libisemist kuulata raadiost ja otsisin häid laule iga kord.

Positiivne on see, et suvi sai lõpuks läbi ja mõnus sügis tuli peale. Parim aeg aastas. Teen tööd mida ma armastan ja mul läheb seal ka hästi. Kolleegid on ka lahedad. Pere on ka lahe ja tore. Kõik on hästi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilus värviline sügis. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soe tuba, muusika, armastav abikaasa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hulk karikaid on minust see nädal mööda läinud: laps sai Kaitseväest vabastuse,
ûhistu remont minu korterit ei puuduta – seega säilib minu kallis remont,
ühe vastiku ja ebausaldusväärse äripartneriga tegin lõpparve ja uus diil on 3x parem,
ühed rahad, mille pärast muretsrsin, tulevad ilusti üle,
ühe närvihaige kliendi suutsin maha rahustada,
üks vastik projekt jookseb oktoobri lõpuks laiali: saan just oma arved sellega makstud ja edaspidi naudin vaba aega poolest päevast.
Perearstile sain homsest aja, kuigi tundus, et pean 2 nädalat veel ootama. Nüüd saan tõendi kätte ja paberitega on siis ka kõik ok.
Täna jäin rongist maha, sain järgmisega poolele teele ja siis avastasin, et 10 minuti pärast läheb buss sihtkohta.
Nüüd hakkangi selle hilisema rongi ja bussiga käima ja saan iga hommik 20 minutit rohkem magada.

Nii et täitsa hästi ja üle noatera on mu asjad laabunud. Igati positiivne värk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jaa!
-rock FM hommikuprogramm on nii mõnus, tõesti hea huumor nendel meestel!
-täna sõitsin mööda kaunist kodumaad ja imetlesin sügisvärve. Vapustav! Ja selles sombuses udus kuidagi eriti ilus.
-laps, kelle hinded algklassides kehvad olid, on hakanud 5.ndas klassis väga häid hindeid saama! Kui ennist sai imestatud 4 üle, siis nüüd on see tavaline, isegi 5 on tavaline. Mu laps on ikkagi täiesti tavaline laps!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd leidsin täpselt sama kleidi ühest teisest Mustaka butiigist 70€ soodsamalt.

kus mustakal butiigid asuvad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma sain eile suuseksi!

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Positiivne teema