Esileht Lapse ootamine Positiivne tulemus, mis edasi

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Positiivne tulemus, mis edasi

Postitas:
Kägu

Kui olen saanud positiivse tulemuse testil, siis kelle juurde pean esimesena pöörduma. Kas ükskõik millise naistearsti juurde või kohe ämmaemanda juurde?

Kas hiljem, kui rasedus on kinnitatud arsti poolt, saan hakata mõtlema, kelle juures edaspidi kontrollis hakkan käima või peaks kohe minema selle arsti juurde, kes terve raseduse aja minu arstiks on?

Mis vahe on käia naistearsti või ämmaemanda juures visiitidele?

olen esimest korsa rase ja üsna ootamatult ning kogu see asi lõi nagunii pildi mustaks ning väga midagi sellest teemast ei tea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ämmaemand jälgib normaalselt kulgevat rasedust, st tema juures toimuvad igakuised visiidid. Vajadusel suunab ämmaemand naistearsti vastuvõtule.

Esimene visiit võib olla nii ämmaemanda kui ka naistearsti juurde, kuidas ise soovid. Liiga vara pole mõtet ka minna, siis ei pruugi ultrahelis midagi näha veel olla.

Ämmaemanda saab ise ka valida endale olenevalt haiglast. Mina käisin selle ämmaemanda vastuvõtul, kuhu naistearst suunas (esimene külastus oli mul naistearsti juures).

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma helistasin haiglasse, selgitasin lühidalt, kutsuti ämmaemanda vastuvõtule. Käisin kogu raseduse sama ämmaemanda juures, kes siis tegi kiired uuringud, kirjutas uriiniproove. Kuna mul midagi häda ei olnud, siis naistearsti ega midagi muud asjasse ei segatud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma helistasin haiglasse, selgitasin lühidalt, kutsuti ämmaemanda vastuvõtule. Käisin kogu raseduse sama ämmaemanda juures, kes siis tegi kiired uuringud, kirjutas uriiniproove. Kuna mul midagi häda ei olnud, siis naistearsti ega midagi muud asjasse ei segatud.

No veidi ikka segati, sest Ocari testi ja 2. trimestri ultrahelis uuringut teostab ikkagi arst. 🙂
Enne 7. nädalat pole väga mõtet minna ämmaka juurde. Ajad end lihtsalt rohkem närvi, sest varem ei pruugi südametöö  UH (ultraheliga) näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan kohe valida ämmaemand, kelle juures käima hakata. Jah, vahetada saab, aga see on segasem. Ei pea mingit nn Eesti parimat otsima hakkama, aga kui aega broneerid, võid lasta nimed korra googlest (Tervisetrendist) läbi, saad mingi hullema sõimuri või keeleoskamatu välistada, kui mõni olema peaks. Ise olen mõlemal korral kohe vabade aegade hulgast sobiva püsiämmaemanda leidnud, aga kasutasin ka just seda kiirgoogeldamist, et asi kindel oleks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on hetkel rasedust 31 nädalat ja alustasin enda teed naistearsti juurest.
Esimene rasedus mul katkes 7 nädalal ja tol ajal olin samuti naistearsti jälgimise all.
Nüüd selle rasedusega esimesed paar visiiti olidki mul naistearsti juurde ja pärast arst ise küsis, et kas soovin ka ämmakat. Olin loomulikult nõus ja kuna ma nimeliselt ei teadnud kes hea lasin arstil ise valida. Suunas mind väga meeldiva ämmaka juurde. Ütleme nii, et ma käin siiani mõlema vastuvõtul, nii naistearsti, kui ka ämmaka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma helistasin haiglasse, selgitasin lühidalt, kutsuti ämmaemanda vastuvõtule. Käisin kogu raseduse sama ämmaemanda juures, kes siis tegi kiired uuringud, kirjutas uriiniproove. Kuna mul midagi häda ei olnud, siis naistearsti ega midagi muud asjasse ei segatud.

No veidi ikka segati, sest Ocari testi ja 2. trimestri ultrahelis uuringut teostab ikkagi arst. ????

Enne 7. nädalat pole väga mõtet minna ämmaka juurde. Ajad end lihtsalt rohkem närvi, sest varem ei pruugi südametöö UH (ultraheliga) näha.

Seda küll, aga kuna need asusid kõik seal samas osakonnas, siis nagu ei märka. Kõik asjad sain samas majas tehtud, mugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll on ikka õudne sõna see “ämmakas” 🙁

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/image/14317876/20220712_102611.jpg

Kas ainult mulle tunub et nagu lubaks 2 triipu ka ?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/image/14317876/20220712_102611.jpg

Kas ainult mulle tunub et nagu lubaks 2 triipu ka ?

Tee paari päeva pärast uus test.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/image/14317876/20220712_102611.jpg

Kas ainult mulle tunub et nagu lubaks 2 triipu ka ?

Mitmendal tsükli päeval tehtud?

Ma sain sama õrna 21. päeval ja tegin kohe sel päeval mitu vwel ja kõik olid samad. 24. pärval sain kinnitust veretestiga. Mina ütleks, et suht positiivne sul, aga samas olen saanud ka valepositiivseid. Mina teeks veel teste, aga mina küll miy päeva ei suutnud oodata 😀 Sam apäeva õhtune test oli isegi tumedam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Triip mis triip olemas. Aga miski kahtluse uss närib ikka sees

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Lapse ootamine Positiivne tulemus, mis edasi