Esileht Ilu ja tervis Põskkoopapõletik

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Põskkoopapõletik

Postitas:

Ammu pole seda põdenud. Ja nüüd keset suve käes. Millega ravida, et AB-d ei peaks võtma? Soojendan nõuka aegse sinise lambiga, see võtab küll kenasti asja sees liikuma, aga tööjuures ju seda ei tee. Mis käsimüügi ravimid seda jama seal vedeldaks kõige effektiivsemalt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 10:15; 23.07 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle asja puhul ma laseksin küll AB kirjutada. Parem karta, kui pärast kahetseda.
Meil peres oli ka alles põskkoopapõletik.

Muidu saab veel soolaga soojendada ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega vist ilma ei pääse, mul oli eelmisel suvel, sain ka suure loputamise, aurude ja punktmassaaziga lahti, ning kahe nädala pärast oli uuesti platsis, siis läksid ikka ab-d.
Üldiselt loputa palju saad, ninatilke kasuta ka, peaasi, et saaks õhu liikuma. Mul aitas hästi nohupunktide vajutamine nina ümber, lõi nagu korraks lahti, siis sai aurude abiga nuusata.
Soojendamisega on nii ja naa, kui põletik on juba kaugemale läinud siis ei soovitata, sest võimendab põletiku kulgu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käsimüügist saab osta Sudafedi või Actifedi. Sudafedi juurde võiks veel mingit allergiaravimit lisaks võtta, Actifedis on see juba sees.
Perearst saab kirjutada Cirrust, mis toimib ka Sudafedile sarnaselt, aga on palju efektiivsem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinupret on ka hea. Soojendada enam tänapäeval ei soovitata (minul hakkas sellest veel rohkem valutama). Ära karda AB-d, karda seda, et ei saa ka AB-ga jagu ja tuleb minna põskkoopaloputusele.Räägin omast kogemusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin apteekri soovitusel Gelo Myrtoli, pidi olema sama toimeaine kui Sinupretil. Eks näis, kas aitab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 10:15; 23.07 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea käsimüügiravim on NasoDren! See on looduslik, alpikanniekstrakt jms.Pakendis on pudel vedelikuga ja teine pulbriga…need tuleb omavahel kokku segada ja saab sellise ninasprei, mida tuleb 1x päevas ninna pihustada. selle tagajärjel puhastuvad põskkoopad kõigest jamast, mis seal sees on…Hind on aint ainus halb asi sellejuures . Maksab umb 20¤ Kasutada aint põskkoopapõletiku korral mitte tavalise nohu korral.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 17:17; 24.07 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No röövlid, mis muud! Aga rohi on oma hinda väärt! Ma kirjutasin sellise hinna, millisega olen ma müügil näinud….ei hakanud statistikat tegema. Tore, kui õnnestub saada 14¤, super!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 17:17; 24.07 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

põskkoopapõletikuga vana aja inimesed pesid kummargil põrandat või tegid muud selle asendi tööd. minu vanaemal kippus krooniliseks ja alati aitas küürutamine, mis mädakolde lahti liigutas ja siis ninast välja jooksis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Põskkoopapõletik

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.