Esileht Ajaviite- ja muud jutud Postikulu kauba tagastamisel

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Postikulu kauba tagastamisel

Postitas:
Kägu

Toon kaks näidet, mõlemad kogemused Eesti e-poodidega.
Tellisin jalatsid, mis erinevad e-poes olnud jalatsite pildist- kinga detailid on hoopis teist värvi. Ja tegu ei ole väikese toonivahega, mis võib tuleneda foto kvaliteedist, vaid pildil olid mustad kingad punaste detailidega, mina aga sain mustad kingad kollaste detailidega.
Teine näide- tellisin pidulikud kingad, mis olid silmnähtavalt praak. Nahast sisetald kortsus ja kõva liimiga koos, jalas seetõttu väga ebamugav. Talda ära võtta polnud võimalik, see oleks tähendanud kinga lammutamist.
Mõlemal juhul võtavad e-poed kauba tagasi, kuid ei tagasta saatmiskulu. Kas mul oleks mõtet nõuda, et ka saatmiskulu tagastataks (kingakarpide tõttu ei ole tegemist XS suuruses pakiga), kuna ma ei soovi kaupa tagastada põhjusel “lihtsalt ei meeldi”, vaid olen saanud vale või praak toote? Kogemusi?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Juhul, kui sa ostad tavapoest praaktoote, et tagastata ka ju bussipileti või bensiini peale kulunud raha.

+2
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kehv pood siis lihtsalt. Olen tellinud välismaalt tootja lehelt asju ja seal saab tasuta tagastada ükskõik mis põhjusel. Ka siia saatmine on tasuta.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Juhul, kui sa ostad tavapoest praaktoote, et tagastata ka ju bussipileti või bensiini peale kulunud raha.

tegelikult peavad tagastama ka ümbervahetamise või tagastamise või remondiga seotud kõrvalkulud, kui neid nõuda

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõlema otsa saatekulud (ehk siis antud juhul kokku neli) tuleb sulle tagastada. Küsi üle.

Mina pidin ka ühe korra eraldi küsima, et sain vale toote, palun mulle tagastada ka tagasisaatmise kulu.

0
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Postikulu kauba tagastamisel