Esileht Kodunurk potid rikutud

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: potid rikutud

Postitas:
Kägu

peale uue nõudepesumasina saamist olen tähele pannud et roostevabast terasest potid on rikutud. poti sees põhjal on palju väikseid täpikesi, nagu kiht oleks ära. mõnel juhul on kiht täitsa ära, siis paistab juba pruun laik. eelmise masinaga pestes pole sellist probleemi kunagi olnud. pesuvahendiks finish geelkapslid, sool masinasse lisatud, aga seadistatud kõige väiksemale tasemele. see ei oleks küll hea uudis kui pean hakkama potte seetõttu käsitsi pesema 🙁

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu käsitsi pestud potid kaotasid ka lõpuks oma roostevaba kihi. Kõik kulub, potid ei ole üleni roostevabast terasest vaid ainult kaetud selle kihiga.
Tõsi, need potid, mille põhjast mul hakkas kate kuluma, on mingid noname firmast ja  ca 15- aastased. Swissi ja Hackmani omad peavad hästi vastu.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on ca 20 aastat vanad OPA potid ja seda probleemi pole.

Pulbriga pesemine tekitas mingi valge kihi aga geeliga pestes on ilusad ja läikivad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu Hackmani potid on üle 30 aasta vanad, viimased 20 aastat masinas pestud ja midagi neil viga küll pole. Maksid muidugi pool varandust ka tollal…

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

poti sees põhjal on palju väikseid täpikesi, nagu kiht oleks ära.

Kui isiklikult teete toidu valmis, siis millal lisate potti soola? Need täpikesed tekivad põhja, kui ei oota keemisprotsessi ära.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei mingeid probleeme, samas pole mul ka mingeid noname potte-panne. Soola panen teinekord ka jahedasse vette ja ikka pottide põhjad puhtad. Viimastel aastatel kasutan nõudepesumasinas öko tablette ja kõik särab ja läigib.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui isiklikult teete toidu valmis, siis millal lisate potti soola? Need täpikesed tekivad põhja, kui ei oota keemisprotsessi ära.

Soolast tekivad valged täpid, mis tulevad pestes maha. Kui need ikka soolast on, aga räägitakse jah.
TA kirjeldab pruune täppe ja plekke, need on roostevaba kihi kulumisest.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitte mingeid täppe ei ole. Kasutan Finish kapsleid.

Kaks roostevaba potti on ja need on mingid suvakad. Aga mingit kulumist ei ole näha.

Ja pesen neid tihti, ikka üle päeva.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

see ei oleks küll hea uudis kui pean hakkama potte seetõttu käsitsi pesema 🙁

Vaeseke.  Mida siidikäppa :S

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

see ei oleks küll hea uudis kui pean hakkama potte seetõttu käsitsi pesema 🙁

Vaeseke. Mida siidikäppa :S

tead, kui masin on olemas, siis tundub tõesti mõttetu hakata potte käsitsi pesema. kui masinat ei oleks, küll siis saaks kõik käsitsi pestud.

kui poti põhi on selline läikiv, siis enamus täppidest on väikesed paari millimeetrised tuhmid laigukesed, lähemal uurimisel oleks nagu läikiv kiht maha tulnud

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on Hackmanni potid. Osad on juba ligi 25 aastat vanad ja pestud koguaeg masinaga. Mitte mingeid teemaalgatuses nimetatud probleeme ei esine. Olen kasutanud erinevaid pesuvahendeid.

+1
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Kodunurk potid rikutud