Esileht Väikelaps Potil käimine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Potil käimine

Postitas:

kui vanalt hakkasid teie pisikesed potil käima. Mul poiss ei taha üldse potil olla, olen proovind teda suurele potile kah aga ei kõlba. Pisike pott seisab nurgas ja siis kui lasen mähkuta olla siiis läheb ja istub potil aga häda ei tee. Ta võib siis pikalt olla mähkuta aga pissit potti ei tee…On kellegil mingit nippi, kuidas potile saada last..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väike premeerimine?
Minu 1,9 aastasel oli siin üle nädala potistreik (muidu kakad tegi aastaselt ja pissid nii 1,5 aastaselt enamvähem kõik). Otsustasin seekord, et premeerin, ehk hakkab huvi tundma. Kartsin küll, et kasutab hullult ära ja hakkab nt aint maiust nõudma. Kuid seda oli 1 päev. Nüüd käib jälle potil ja küpsist andma ei pea.
Või siis leida muu moodus kuidas see huvitavaks teha või ta aru saab kui tubli ta on kui potti teeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2a1k üleöö mähkmevaba, pott seisis nurgas peaaegu aasta enne seda. Paar korda näitasin, kuidas seal käima peaks, vägisi ei surunud ja üldiselt ei viitsinud koolitada, mõtlesin, et võtan kevadel asja plaani, aga sai ise ilusti hakkama:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain niimoodi lapse (poiss muide) asjast aru saama, et igal hommikul panin teda poti peale alates sellest ajast, kui ta istuma hakkas. Mõni aeg tegigi siis hommikused hädad potti. Pärast haiguste perioodi jäi see soiku, kuid lõppkokkuvõttes hakkas poeg potil käima (päevane mähe jäi ära) umbes 1a 7 kuuselt. Viimane \”tõuge\” oli see, kui lasin tal olla aluspükste väel olla päev läbi. Esimesel päeval läks kogu püksitagavara pessu, teisel päeval oli asi juba parem ja kui ma ei eksi, siis kolmandal päeval jäid püksid kuivaks. Õnnetusi ikka juhtus ja alguses pidin teda ise potile suunama (ütles väikese hilinemisega, tilk jõudis ikka püksi tulla). Nüüd juhtub õnnetusi harva, ka päevaune ajal ei pane enam mähet alla. Õue talvel veel ei julge ilma mähkmeta igaks juhuks minna, kuigi see enamasti kuiv.

Kogu selel potinduse juurde käis pidev kiitmine ja plaksutamine, kui midagi õnnestus. Kiida ka siis, kui poti peale istub niisama. Vaadake potil (temaatilist) raamatut, võta ta aegajalt koos väikese potiga wc-sse kaasa, kui ise lähed.

Eks see vajab vanemate poolt järjekindlust, ja lapsed on erinevad… mõned hakkavad varem potil käima, mõned hiljem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu öeldakse, siis iga asi omal ajal!
Kui ei taha, siis pole järelikult valmis.

Kui laps sai aastaseks, hakkasin teda potile harjutama. Ta nagu meelega oleks hakanud iga 5 minuti järel sirtsutama igale poole ja jätsin asja katki.

Kui ta sai 1a5k vanuseks, proovisin uuesti ja tegelikult oli harjutamine suht edukas, kuid siis jäi ta haigeks ja ma ei hakanud teda potile panema.

Kuna lapse vanaisa jäi ühel päeval lapsega oludesunnil koju, pani vanaisa kogemata valed mähkmed lapsele alla, mis tekitasid kohutava lööbe pepule ja pepu vahele. Seega õhtul pidime lapse peput tuulutama/õhku laskma. Olgu öeldud, et pott on alati lapsele nähtavas kohas olnud.

1a7k vanusena tegi ta vabatahtlikult esimese pissi ise potti. Kuna tuulutamise käigus polnud tal mitte midagi jalas, läks ja istus ise potile ja tuli plaksutades teise tuppa minu juurde. Võttis käesr ja vedas oma tuppa – ja oh seda rõõmu 🙂

Sellest ajast on laps mähkmevaba ainult päevasel ajal. Öise mähkmevabadusega läheb veel aega, sest 1 piss tuleb öösel või siis varahommikul ja olen väga laisk olnud, et öösel spets sellepärast ärgata, et teda potile panna. Kusjuures nädal tagasi saime alles lutipudelist lahti – seegi on olnud põhjus, miks ta öösel pissib.

Ja hetkel polegi mul selle öise mähkme vastu mitte midagi..

Seega potil hakkas käima 1a7k vanusena ja hetkel on tal vanust 1a11k

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovige poissi püsti pissitada,nii nagu mehed seda teevad.Minu poiss sai kohe selgeks ja oli jube uhke

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Potil käimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.