Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Praak rasedustest?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Praak rasedustest?

Postitas:

Ma ei oska siia pilte kahjuks lisada, aga lugu selline, et eile sain õrna, aga siiski selgelt positiivse rasedustesti. Täna tegin uuesti, et näha, kas joon tumeneb ja sain sellise testi, et kogu see ala, kus joon peaks tulema, on nagu roosat värvi täis valgunud ja selgelt eristatavat triipu ei olegi, pigem see koht, kus peaks teine triip olema, on heledam ja tühjem. Jumalast jama, et ma ei oska foto lisada, aga see tänane test näeb umbes sellime välja:

https://www.netmums.com/coffeehouse/becoming-mum-ttc-64/am-i-pregnant-874/1487848-void-test-half-window-stayed-pink.html

tegu on clear choice testiga coopist.

kas kellelgi on veel nii olnud? Mul on kolm last ja ma olen nii pos kui neg teste näinud omajagu, aga selline asi on esimest korda.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 23:17; 07.06 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suure tõenäosusega on liiga palju uriini testile saanud. Mõned siiski kuivavad valgeks tagasi, aga poigem kasutaja viga kui praak.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei tea siis ka, sama test nagu laupäeval, samamoodi panin pipetist kolm tilka, nagu õpetuses kirjas.

täna tegin taas sama testi ja palju tugevam triip kui üleeile, seega mingi jama selle eilsega oli ja unetu mures öö ta mulle tekitas. aga no vahet pole enam, rohkem ei testi, panen arsti aja.

 

keegi saab aru, mis point neil miinustajatel on? mille eest mulle miinus?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 23:17; 07.06 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei tea siis ka, sama test nagu laupäeval, samamoodi panin pipetist kolm tilka, nagu õpetuses kirjas.

täna tegin taas sama testi ja palju tugevam triip kui üleeile, seega mingi jama selle eilsega oli ja unetu mures öö ta mulle tekitas. aga no vahet pole enam, rohkem ei testi, panen arsti aja.

keegi saab aru, mis point neil miinustajatel on? mille eest mulle miinus?

 

Ilmselt keegi kurb hing, kes otsib, et saaks miinuseid loopida.
Ära pane tähele 😉

Btw minu ka olnud suht sama praak test. Pakis oli 2 tk, üks näitas ilusti tulemust, teine jäi sama nagu sinu pildil.

 

Aga edu ja palju õnne!:)

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 11:45; 08.06 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga edu ja palju õnne!:)

Palju õnne praaktesti puhul või?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugeda ei oska?

Teemaalgataja kirjutas: ”Ma ei oska siia pilte kahjuks lisada, aga lugu selline, et eile sain õrna, aga siiski selgelt positiivse rasedustesti. ”

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 11:45; 08.06 10:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Praak rasedustest?