Esileht Kodunurk praeahi

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: praeahi

Postitas:

Kas teie praeahi läigib seest ja on rasvapritsmetest vaba? Kas puhastate seda igakord peale kasutamist või kui tihti?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult. Kui igakord ei puhastas siis muutub nii sitaseks, et enam käetugevusega ei jōuagi puhtaks teha. Mida kauem edasi lükata puhastamist seda tugevamalt rasva ja toidujäätmed sisu külge kinni küpsevad.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 19:55; 27.11 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui igakord ei puhastas siis muutub nii sitaseks

Siin tekib küsimus, et kas su mees sinuga seksima on veel nõus?
Sest iga päev käid ju sital ja see on päris jube…

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 22:50; 27.11 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on praeahi nagu praeahju puhastusvahendite reklaamides näidatakse, st et nii rokane, et võib olla täiesti arusaamatu, kuidas selline asi üldse võimalik on 😀 Puhastan küll ahju, miks ei puhasta, aga mitte iga kord. Pigem teen seda kord kvartalis. Lasen aga Mr Muscle vahuga üle ja lasen seista, siis tõmban lapiga puhtaks, mingit füüsilist jõudu küll vaja ei lähe. Kuna ahjus toidud valmivad kõrgel temperatuuril, siis ma ei arva, et seal mingi hirmus terviserisk oleks, pigem on tegemist esteetilise probleemiga.

Pealmist pliiti puhastan korra nädalas, kui vaatepilt hakkab hulluks muutuma. Kui sooviks näha ideaalset puhtust, siis peaks tõesti pliiti puhastama iga kord, kui selle peal on midagi tehtud. Aga mul on gaasipliit ja ma ei viitsi iga kord kõiki neid reste ka katteid ära kiskuda. Kui tõesti midagi väga hullusti üle on keenud, ainult siis teen kohe puhtaks, muul sodil ja pudil lasen koguneda, kuni häirima (loe: minu silma riivama) hakkab.

varsti peaks uue pliidi ostma, siis võtan mingi sellise, millel vähemalt praeahi end ise puhastab (on vist mingid aurumudelid sellised, millel puhastusrežiim sisse programmeeritud)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on praeahi nagu praeahju puhastusvahendite reklaamides näidatakse, st et nii rokane, et võib olla täiesti arusaamatu, kuidas selline asi üldse võimalik on ???? Puhastan küll ahju, miks ei puhasta, aga mitte iga kord. Pigem teen seda kord kvartalis. Lasen aga Mr Muscle vahuga üle ja lasen seista, siis tõmban lapiga puhtaks, mingit füüsilist jõudu küll vaja ei lähe. Kuna ahjus toidud valmivad kõrgel temperatuuril, siis ma ei arva, et seal mingi hirmus terviserisk oleks, pigem on tegemist esteetilise probleemiga.

Pealmist pliiti puhastan korra nädalas, kui vaatepilt hakkab hulluks muutuma. Kui sooviks näha ideaalset puhtust, siis peaks tõesti pliiti puhastama iga kord, kui selle peal on midagi tehtud. Aga mul on gaasipliit ja ma ei viitsi iga kord kõiki neid reste ka katteid ära kiskuda. Kui tõesti midagi väga hullusti üle on keenud, ainult siis teen kohe puhtaks, muul sodil ja pudil lasen koguneda, kuni häirima (loe: minu silma riivama) hakkab.

varsti peaks uue pliidi ostma, siis võtan mingi sellise, millel vähemalt praeahi end ise puhastab (on vist mingid aurumudelid sellised, millel puhastusrežiim sisse programmeeritud)

No Mr Musklega tõesti ei lähe füüsilist jõudu palju vaja aga terviserisk sellega tegemisest on ikka katastroofiliste mõõtmetega.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 19:55; 27.11 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealmist pliiti puhastan korra nädalas, kui vaatepilt hakkab hulluks muutuma. Kui sooviks näha ideaalset puhtust, siis peaks tõesti pliiti puhastama iga kord, kui selle peal on midagi tehtud. Aga mul on gaasipliit ja ma ei viitsi iga kord kõiki neid reste ka katteid ära kiskuda.

Neid ei pea ju “kiskuma”, vaid piisab tõstmisest ja kraani alla pesemisest.

Aga endiselt on arusaamatu, miks osad perekoolikad otsustavad oma pliidile või ahju “sittuda”.
Selle teema võiks ikkagi WC-sse jätta ja selle tegevuse reklaamimine toiduvalmistamise seadmete juures ei ole samuti just sobilik.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 22:50; 27.11 15:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk praeahi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.