Esileht Hobinurk Praegu kinos

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Praegu kinos

Postitas:

Kes on viimasel ajal kinos käinud, soovitage palun midagi vaadata. Jah, tean küll, et kinoskäiguks pole parim aeg. Piletimüügid internetis näitavad, et saalid on hetkel üpris tühjad. Vaktsiinid on mul tehtud. Ma pole eelmise aasta algusest kinos käinud ja tahaks ühe korra käia, enne kui kõik jälle kinni pannakse.

+9
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Filmisoovitust ei oska anda, aga kui saad, vali nädalasisene seanss, päeva esimeses pooles. Või mine sinna T1 kinno, seal pidi kogu aeg tühi olema 🙂

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli tühi ka pühapäevasel päeval õhtune seanss veel enne, kui ainult passiga hakati sisse laskma. Käisime Bondi vaatamas, 3 paari staaridoolidel ja 4 inimest saalis. Niisama kinos käimise pärast ei läheks, ikka filmist peaks midagi teadma ja ootama. Et mis sulle sobida võiks. Vaata treilereid ja loe sisututvustusi, ehk leiad midagi meelepärast.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldis see.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just eile vaatasin, kas on midagi, mida vaadata. Kas sa Bondi ei taha vaadata? Teine film praegu, mida võiks vaadata, on uus Cumberbatchi film, mingi kassimaailm. Kui sulle meeldib kas a.kassid või b. Cumberbatch, siis mine vaatama.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis laadsed filmid sulle meeldivad.

Tulilind just nt linastus, eesti film.

ise lähen norra filmi, “Maailma halvim inimene” vaatama.

Artises ja ForumCinemas linastus.

”Vee peal” ka hea fim, eesti oma.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Maailma halvim inimene” meeldis väga. Veel üht filmi on siin-seal kiidetud, “Viimane öö Sohos” vms ja “Vee peal” on ka häid sõnu saanud, nagu ka islandlaste “Lambuke”, aga neid pole veel ise näinud. Dokk “Üht kaotust igavesti kandsin” on ka väga hea, aga veidi karm vaatamine. Lihtsamast vaatamisest jooksevad veel “Düün” ja uus Bondi film.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on viimasel ajal kinos käinud, soovitage palun midagi vaadata. Jah, tean küll, et kinoskäiguks pole parim aeg. Piletimüügid internetis näitavad, et saalid on hetkel üpris tühjad. Vaktsiinid on mul tehtud. Ma pole eelmise aasta algusest kinos käinud ja tahaks ühe korra käia, enne kui kõik jälle kinni pannakse.

Vaktsiin ei kaitse haiguse eest. Ja viirus levib õhu kaudu, ehk siis kui viirus on ruumis, siis on ruumis. Nii et iga kontakt peaks olema tehtud selle arvestusega, et võin haigestuda. Kui lähed kinno, siis on see teadlik sinu otsus, et võid haigestuda. Jah sul on õigus minna, aga see õigus ei kaitse sind viiruse eest. Oled valmis põdema, siis sellega ka arvestab. Läheb hästi, ei nakatu, on see lisaväärtus. Ainult kontaktide vähendamisega võtad endalt võimalust haigestuda. Kinniminek on üks asi, aga vaata kui haigeks jääd. Mul on mitmed tuttavad ja sugulased vaktsineeritud ja uljalt käisid igalpool. Hetkel teist nädalat 39 palavik ja väga raske hingata. Ja juttude peale, et ta võiks tagasitõmmata ja kontakte vähendada, näidati uhkelt oma passi, et temal on ja “sinul” pole. Julm ma ütlen on anda inimestele lootust, et vaktsineerimine kaitseb. Kas on rämps vaktsiin võib on kogu see jama üks pettuse värk.

+3
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaktsiin ei kaitse haiguse eest. Ja viirus levib õhu kaudu, ehk siis kui viirus on ruumis, siis on ruumis. Nii et iga kontakt peaks olema tehtud selle arvestusega, et võin haigestuda. Kui lähed kinno, siis on see teadlik sinu otsus, et võid haigestuda. Jah sul on õigus minna, aga see õigus ei kaitse sind viiruse eest. Oled valmis põdema, siis sellega ka arvestab. Läheb hästi, ei nakatu, on see lisaväärtus. Ainult kontaktide vähendamisega võtad endalt võimalust haigestuda. Kinniminek on üks asi, aga vaata kui haigeks jääd. Mul on mitmed tuttavad ja sugulased vaktsineeritud ja uljalt käisid igalpool. Hetkel teist nädalat 39 palavik ja väga raske hingata. Ja juttude peale, et ta võiks tagasitõmmata ja kontakte vähendada, näidati uhkelt oma passi, et temal on ja “sinul” pole. Julm ma ütlen on anda inimestele lootust, et vaktsineerimine kaitseb. Kas on rämps vaktsiin võib on kogu see jama üks pettuse värk.

Isegi ilma vaktsiinita ei nakatutud kinos, seega ära seleta. Käisin kinos, igal inimesel oli põhimõtteliselt oma rida, see on viimane koht, kus sa haigestuda võid.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Vee peal”, kui pole ammu kinos käinud ja tahaks midagi päriselt head.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin vaatamas ja väga meeldis “Louis Waini kassimaailm”  https://www.apollokino.ee/event/4281/title/louis_waini_kassimaailm/

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see “kassifilm” ei ole tegelikult üldse kassidest. see on kunstniku eluloofilm, aga jah, see kunstnik joonistas peamiselt kasse. Filmis siiski on kassid ainult kõrvaltegelased, kass on läbivalt rohkem nagu sümbol, filmi tegevustik ei keerle üldse kuidagi kassiarmastuse ümber.

dokfilm üht kaotust igavesti kandsin on muidu hea küll, aga selle nimel eraldi kinno minna vast ei maksa, saab samahästi telekast vaadata, küll see ka kunagi sinna jõuab. ülalmainitud kassifilm seevastu on super just kinos vaatamiseks.

Kui pole aasta aega kinos käinud, siis Düün on ka hästi efektne. Ja kui minna näiteks T1 IMAX saali, siis kohe päris vinge kinoelamus, T1 kino on üldse täitsa šikk koht.

Tulilind on ka hea just kinos vaatamiseks. Samamoodi ilmselt Venom, mille uut osa ma ei ole näinud, aga eelmine oli küll muljetavaldav.

Järgmisel nädalal algab PÖFF, siis tuleb ka kinodesse ilmselt terve hulk vaatamisväärset. Aga ma olen vaktsineerimata niiet mulle jääb siis veebikino rõõm.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulilindu vaatasin. Piletirahast just kahju ei hakanud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on viimasel ajal kinos käinud, soovitage palun midagi vaadata. Jah, tean küll, et kinoskäiguks pole parim aeg. Piletimüügid internetis näitavad, et saalid on hetkel üpris tühjad. Vaktsiinid on mul tehtud. Ma pole eelmise aasta algusest kinos käinud ja tahaks ühe korra käia, enne kui kõik jälle kinni pannakse.

Käin kinos küll, mingit pookimist ma küll pole teinud!

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see “kassifilm” ei ole tegelikult üldse kassidest. see on kunstniku eluloofilm, aga jah, see kunstnik joonistas peamiselt kasse. Filmis siiski on kassid ainult kõrvaltegelased, kass on läbivalt rohkem nagu sümbol, filmi tegevustik ei keerle üldse kuidagi kassiarmastuse ümber.

dokfilm üht kaotust igavesti kandsin on muidu hea küll, aga selle nimel eraldi kinno minna vast ei maksa, saab samahästi telekast vaadata, küll see ka kunagi sinna jõuab. ülalmainitud kassifilm seevastu on super just kinos vaatamiseks.

Kui pole aasta aega kinos käinud, siis Düün on ka hästi efektne. Ja kui minna näiteks T1 IMAX saali, siis kohe päris vinge kinoelamus, T1 kino on üldse täitsa šikk koht.

Tulilind on ka hea just kinos vaatamiseks. Samamoodi ilmselt Venom, mille uut osa ma ei ole näinud, aga eelmine oli küll muljetavaldav.

Järgmisel nädalal algab PÖFF, siis tuleb ka kinodesse ilmselt terve hulk vaatamisväärset. Aga ma olen vaktsineerimata niiet mulle jääb siis veebikino rõõm.

Venomi teine osa ei ole ausalt öeldes sugugi nii muljetavaldav kui esimene. Mul olid ka suured, aga ettevaatlikud ootused (harva, kui teine film parem on kui esimene, eksole), ja noh… õnneks on film lühike, ainult poolteist tundi ja kompaktne, ei ole kunstlikult ülipikaks venitatud, nagu tihtipeale koomiksifilmidega juhtub.

Sellega ma ei taha öelda, et tegemist oleks otseselt halva filmiga, aga jah, esimene oli lihtsalt nii äge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka “Vee peal” vaadata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on viimasel ajal kinos käinud, soovitage palun midagi vaadata. Jah, tean küll, et kinoskäiguks pole parim aeg. Piletimüügid internetis näitavad, et saalid on hetkel üpris tühjad. Vaktsiinid on mul tehtud. Ma pole eelmise aasta algusest kinos käinud ja tahaks ühe korra käia, enne kui kõik jälle kinni pannakse.

Käin kinos küll, mingit pookimist ma küll pole teinud!

Sellised inimesed tuleks ip aadressi järgi tuvastada

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Venom

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh soovituste eest! Valituks osutus Dune, sest ta tundus neist kõige kinofilmim. Ei kahetse 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bondi film on kindla peale minek.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Hobinurk Praegu kinos