Esileht Ajaviite- ja muud jutud praegune eesti muusika.. kes meeldib ja kes mitte. miks?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: praegune eesti muusika.. kes meeldib ja kes mitte. miks?

Postitas:
Kägu

kirjanduse teemale vastukaaluks ka üks muusika teeema. ja justnimelt mis puudutab eesti muusikat, niinimetatud hitte, mida raadiotes öökimiseni leierdatakse. kas on tõepoolest ka kedagi, kellele selline hommikust õhtuni ja päevast päeva Ott Leplandi või Lenna taoliste esitajate leierdamine meeldib?
kes on need artistid lähima paari aasta tagusest ajast või siis tänapäevast, keda sageli mängitakse ja keda te lausa tahate kuulata nii, et sooviksite kasvõi soovisaadetes ise ka?
ja kes on need üleshaibitud staarid ja millised nö hitid, millest on tõepoolest kõrini?
endale meeldib Heleni \”kas tead\” ja Rosanna uus lugu on ka meeldima hakanud. aga absoluutselt ei meeldi Lenna ja Ott. põhjuseks- minu arust suht sisutühjad laulud

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: praegune eesti muusika.. kes meeldib ja kes mitte. miks?

ma ei ole kursis kuigivörd. sest mul on nii palju vanemat eesti ja välismaa muusikat kuulata, et ma ei jöuagi uuemate paladeni, pole ruumi nö:). aga usun, et ega nad kehvemad ka ei oleks, kindlasti head…

Please wait...
Postitas:
llollipop

Ewert and The Two Dragons, on üks lemmikuimaid algusest peale(ennustasin kohe, et see bänd saab kuulsaks). Lemmiklaul on The Rabbit.
http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=123970

Teine väga hea soundiga bänd on Elephants from Neptune – tõsiselt meeldib. Tundub, et nemad astuvad tulevikus lavalaudadele ka väljaspool Eestit, potensiaali on kõvasti!
http://etv.err.ee/index.php?05629907&video=1541
http://soundcloud.com/elephants

Veel meeldivad mõned psy piloodid.
Samuti Orelipoiss. Märt Avandi on ka päris omapärane 🙂

Ei meeldi(pole kunagi meeldinud) Otid, Getterid, Koidud, Tanelid, Lennad, Laurad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ewert and The Two Dragons, lemmik laul samuti The Rabbit.
Veel meeldivad Sõpruse puiestee, Kosmikud, Dagö, Lenna mingil määral ja Outloudz mingil määral.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]llollipop kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ewert and The Two Dragons, on üks lemmikuimaid algusest peale(ennustasin kohe, et see bänd saab kuulsaks). Lemmiklaul on The Rabbit.
http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=123970

Teine väga hea soundiga bänd on Elephants from Neptune – tõsiselt meeldib. Tundub, et nemad astuvad tulevikus lavalaudadele ka väljaspool Eestit, potensiaali on kõvasti!
http://etv.err.ee/index.php?05629907&video=1541
http://soundcloud.com/elephants

Veel meeldivad mõned psy piloodid.
Samuti Orelipoiss. Märt Avandi on ka päris omapärane 🙂

Ei meeldi(pole kunagi meeldinud) Otid, Getterid, Koidud, Tanelid, Lennad, Laurad.[/tsitaat]

Minul sarnane maitse. Hetkel kuulan mõnuga dragonseid – mida rohkem kuulan, seda enam meeldib. Üliharva juhtub, et kõik plaadil olevad lood on head, aga Ewert and The Two Dragons ongi see erand vist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kosmikud on head jah.
HU? ka.

Tegelikult olen praegu taasavastamas 90. diskot 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

ega praegune eesti muusika ei koosne ainult ottidest ja lennadest, kui ei meeldi, pole neid vaja lihtsalt kuulata, kui raadiot kuulad, keera mujale kanalile, mina kuulan hommikust poole õhtuni kogu aeg raadiot ja ei kuule mingit otti ega lennat, selline raadiokanal

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
llollipop

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ega praegune eesti muusika ei koosne ainult ottidest ja lennadest, kui ei meeldi, pole neid vaja lihtsalt kuulata, kui raadiot kuulad, keera mujale kanalile, mina kuulan hommikust poole õhtuni kogu aeg raadiot ja ei kuule mingit otti ega lennat, selline raadiokanal[/tsitaat]

Ma ei näe vaeva, et raadiojaamu kerida. Raadiotest kuulan valikuliselt R2 Vibratsiooni, Tjuun Inni jms. Kuku raadiost loenguid ja Ööülikoolist kah. Muusikat kuulan internetist kohviraadiost, stereomood.com-ist ja mujalt. Arvutis 250+GB mussi. Getteritest ja muudest tegelastest lihtsalt kuuleb koguaeg ka väljaspool nende loomingut, see tekitab veel suuremat vastikust selliste vastu, ausaltöeldes 😀

Please wait...
Postitas:
millimallikas85

mulle küll Ott meeldib, nii ”Kuula” kui ka muud, Shanoni ”Jäätunud jäljed” meeldib, tglt üldse Shanon meeldib, Laura ”2020” meeldib (üleüldiselt Laura erilist vaimustust ei tekita), Rosanna ”Tuli aknas” meeldib, Lenna ”Mina jään” meeldib, Liis Lemsalu ”Täitugu soovid” meeldib.. Getteri peale öökima ei hakka, aga vaimustusest lolliks ka ei lähe.. nö mainstream meeldib.. ma pole eriline intelligent, nagu ma ammu aru olen saanud, aga mul suva, ma ei leia selles Ewert Sundjas midagi ja muud võõrad alternatiivikud jätavad ka külmaks.. Dagö meeldib, kui kuskilt tuleb, aga ta ei tule tavaliselt (mitte, et ma üldse eriti palju raadiot kuulaks).. intelligentide raadiojaamu ka ei viitsi kuulata, kui autos viibin, siis mängib Sky Plus, ja kogu lugu.. ja uued laulud meeldivad mulle natuke aega, aasta või rohkema pärast ma eriti vaimustunult vanu hitte ei kuula, samuti ei vaimustu enamjaolt a’la 70ndate/80ndate jne muusikast..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meeldib jazz, mis on Eestis suhteliselt vaikelu elav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Smilers,Shanon,Ewert and The Two Dragons,
Tõnis Mägi meeldib ka

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nojah, kui vaadata youtubest eesti muusikat, siis välismaalased hindavad enim meie Pärti, Metsatölli ja Urban Symphonyt.
Endale meeldib nats siit ja sealt, lemmikut eesti muusikas pole.
Enam-vähem võivad need taustamuusikaks olla
Hu? LINNASUVE LAUL
http://www.youtube.com/watch?v=8sOgXss5PTI
Metsatöll – Jõud
http://www.youtube.com/watch?v=7IMOUXb9wvY
Mia – Ingel mu kõrval
http://www.youtube.com/watch?v=roNTvdXMZKA&feature=fvwrel

Kuna polnud siiani midagi enne kuulnud Ewert and The Two Dragonsist, siis läksin youtube kuulama, pole ka paha, meeldis küll ainult see laul Good Man Down, aga inglise keeles miks lauldakse?
Vaiko Eplik võrdeks, aga ta laulab ikka eesti keeles peamiselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib Mari Pokinen, no tema plaat on minu täielik lemmik! Tanel Padar meeldib, ehkk viimasel ajal pole uusi hitte.
Üldse ei kannata Otti, Koit Toomet ja eriti õudne on Laura oma jubeda keeleväänamisega.

Please wait...
Postitas:
seakeeks

Tehnoloogiline Päike. Kuulata ja osta saab siit http://bande.bandcamp.com/album/k-ige-pikem-p-ev

Please wait...
Postitas:
Kägu

kuna ma raadiot ei kuula, siis ma ei tea, mida seal mängitakse.

praegusest kodumaisest muusikast meeldib mulle Metsatöll, Kosmikud, Bombillaz, No-Big-Silence, Goresoerd. a vaevalt et neid kuskil raadios mängitakse.

Ottidest ja Lennadest ma ei tea midagi. või noh, neid inimesi ma nägupidi tean küll meediast, aga ühtegi nende laulu ma küll nimetada ei oska.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänases Eesti muusikas on palju väga häid tegijaid sellistes ¸anrites nagu:
jazz, swing, bossanova, funk, fusion, new age, ambient, experimental-jazz, folk, etno, progressive-folk, jne…

Väga täpne pillimäng, noodipidamine, harmooniad, improviseerimisoskused, esituse dünaamika, kvaliteetne heli(salvestus) – selliseid tegijaid leiab neis ¸anrites mitukümmend. Meie massimeedias igapäevaselt promotavad \”superstaarid\” on nende kõrval täiesti saamatud algajad (oskuste ja võimete suhtes, ja muidugi ka tulemuse suhtes).

Mõned täiesti juhuslikud näited:
Tane Mahuta, Svjata Vatra, Ro:Toro, Rütmiallikal, Tunnetusüksus, Gjangsta, UMA, Oleg Pissarenko, Eduard Akulin, Ajavares, … ja muidugi veel rida vanemaid tuntumaid tegijaid nagu Dagö, Bonzo, Helin-Mari Arder, …

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tohutult kahju, et enam ei ole sellist saadet nagu 7 vaprat. Uutel artistidel oli väga hea ennast nähtavaks teha läbi selle.
Endale meeldib HU ja Metsatöll, kuid mis uued needki enam. Ewert meeldib samuti, sellel noormehel on väga väga hea hääl. Vanematest meelds veel Genialistid. Mu mehele meeldivad Kosmikud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

asi on lõppkokkuvõttes maitses, eesti muusikat on nüüd küll seinast seinani

Please wait...
Postitas:
Tiit Eru

ei kuula eriti eesti muusikat. nii palju,kui olen juhtunud saatuse tahtel kuulma, siis Ewert meeldib, Paabel meeldib, Vägilased.

jubedalt häirib eesti artistide andetus luua kohutavalt sisutyhje tekste. milleks???

avandi on kyll sympaatne tyyp, aga kahjuks pole ta imho eriti musikaalne. ma ei pea siin silmas viisipidamist ja pillimänguoskust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma suurt praeguse aja muusikast ei tea, sest kodus ma kunagi raadiot ei kuula. No poole kõrvaga muidugi kuskilt ikka vahel kuulen, aga edetabelite seisuga küll kursis pole. Selle Ewerti otsin teie kiidulaulu põhjal nüüd küll üles ja kuulan järgi.

Koit, Ott, Laura jms. pole mulle kunagi meeldinud, aga praegu on mul nagu okas p..ses Shanon. Minu arust on neil kõik laulud ühesugused, sellised hädaldava tooniga ja ma lihtsalt ei suuda sellist hala kuulata. Paraku see viimane \”hitt\” meeldib miskipärast mu 1,7-aastasele tütrele ja ta muudkui nõuab selle kuulamist ning lööb tantsu selle saatel. Võehh…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Metsatöll, Smilers, The Sun on mu lemmikud just selles järjekorras.
Getteri – me kõik jääme vanaks, meeldib väga
see Heleni – kas tead, on ka ilus.

Ott on neutraalne, Laurat ei kannata, Koidu puhul vahetan teise raadiojaama.
Raadiot kuulan hommikul ja õhtul pool tundi, kui liigun kodu-töö-kodu. Seda, mis sel hetkel sealt lastakse, neid laule tean.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jessus ma ei suuda kuulata Getteri Me kõik jääme vanaks- Võeh! Jubedus!

Please wait...
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud praegune eesti muusika.. kes meeldib ja kes mitte. miks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.