Esileht Ajaviite- ja muud jutud Praegune välisriietus

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Praegune välisriietus

Postitas:
Kägu

Riietun nii, et mul külm poleks. See, et mõni dressipluusi või üldse särgiga käib, mind soojemaks ei tee. Mulle ei meeldi külmetada, sest haigestun kergesti ja liigesed valutavad. Teised võivad riietuda kuidas neile meeldib, ei ole enam 15-aastane, et peaks riietusega kellelegi muljet avaldama.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, kannan talvejopet ja talvist tutimütsi ja matkasaapaid.

Õhukesi riideid saavad kanda need, kes päriselt on vähe õues või siis ainult ilusa ilmaga. Kui ikka vaja +4 ja lörtsi ja tuuleiilidega õues käia, on soojus ja mugavus tähtsam kui ilu.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei kanna juba üle kuu aja. Paljud kannavad. Isegi mütsid ja kindad on tänavatel alles täitsa esindatud 🙂

Jah, olen ka kevadjoppi kandnud ning suvesalli ja millegipärast on mul palav autost poodi minna, palav tagasi tulla. Ja siis näen inimesi talveriietes, ju nad on jala poodi tulnud.

Ma tunnen kogu aeg et olen valesti riides.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praegune ilm (nagu kevaditi tihtipeale) on suhteliselt loll selles mõttes, et parajalt riidesse panna on keeruline. Liiga õhukese riietusega hakkab külm ja liiga paksude riietega palav. Mina praegu enam talveriideid ei kanna, aga õhemat jopet, salli ja mütsi küll ja kindad on ka mõnikord käes. Ja vahel on ikkagi suure tuulega liiga külm ja igatsen sooja talvejopet…

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jah, kannan, kui koeraga mitu tundi kestval ringkäigul olen, tuul on tugev ja väljas on rõske. Ei tunne end seetõttu kuidagi süüdi ka

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jep, kannan, kuna olen külmavares. Kui on +10 ja tuulevaikne, siis kevadjope.
Pealegi on mul päevatöö külmlaos, seega kannan müsti ja kindaid ka suvel.

0
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Praegune välisriietus