Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Praeguse teekonna lõpp

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Praeguse teekonna lõpp

Postitas:
Anonymous

Kes ehk mind mäletanud. Kr2su olen!
Tahan jagada enda jaoks hetkel olukorda, kus terve maailma on ümber kokku kukkunud. Mulle kalleim ja lähedaseim inimene, mu elukaaslane jättis mu maha natuke üle kuu enne oodatavat IVF aega. Ma ei tea mida teha, seest on kõik katki.
Meil olid ühised plaanid tuleviku ees ja nüüd selline lõpp. Mu mõistus otsib põhjust vaid probleeme rasestumisega, kuna elukaaslane konkreetset põhjust lahkuminekuks mulle vastuseks ei andnud.

Soovin Teistele edukat teekonda, ma nüüd pean ennast tükk-tüki haaval kokku korjama, et edasi minna eluga. Minu oodatud lapsesoov ja pere loomine lükkub edasi teadmata tulevikku.

Kr2su

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 01:45; 13.07 14:18; 15.07 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb küll, aga parem ikka enne IVFi kui IVFi ajal. Ei saa öelda ega mõelda, et mees jättis sind sellepärast, et ühist lapse jaoks oli vaja see teekond ette võtta. Põhjuseid võis olla teisi, ju ta tundis et nüüd või mitte kunagi.

Läheb aega natukene, aga saad sellest üle! Ja ehk leiad oma kõrvale inimese, kes hoiab ja toetab sind kõige raskematel hetkede, ning armastab sind tingimusteta.
Kallistan sind kõvasti, võta aega leinata seda suhet.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veelgi enam, et see ei juhtunud siis kui Teil on juba lapsed. Pea püsti, elul on väga palju paremat pakkuda. Paki kokku mälestused selle inimesega, ava silmad, et märgata kõike seda mida seni ei näinud. Tühista see IVF aeg kui ühine pidepunkt ja ära seda meest enam usalda. Lahkumise põhjusest oleks ikka tulnud kõneleda , eriti kui sellised suured plaanid mahamärgitud. Las olla, Sina tõuse ja sära! Miski pole juhuslik, tõenäoliselt leiad endale kellegi armsa ja hooliva ning isegi IVF pole vaja 🙂

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kr2su, saadan paisid!
Pea püsti! Kui mees niimoodi seletamatult käitub, siis ausalt – tema viga, tema kaotus.
Kas tõesti enne mingeid märke polnud? Kuidas nii üldse saab? Kaua koos olite?

Nagu eelpool kirjutajad, mõtlen minagi samamoodi, et hästi läks, et mees enne lapsi “jalga lasi”.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellepoolne probleem oli, et ivf oli vaja? Võibolla tegi sulle hoopis teene nyyd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mina Kr2su.

Aprillis oli esimene viljatusravi arsti visiit. Koos olnud pea kolm aastat.
Imelikult hakati käituma ca kuu tagasi. Siis ka sai räägitud, et eks rasked ajad paljudel (Kriisist alates vms) aga asjad ju halvasti pole. Eesmärgid on ühised ja muredest peab rääkima. Aga kuna kaasa on väga kinnine, siis lõpuni ma tema sisemaailmast aru ei saanud. Vastuseid annab ümber nurga laialivalguvalt, ei midagi konkreetset. “Tunnen et asjad ei suju ikka ja ei lähe paremaks” vms. Mis aga parem peaks olema, ei tea…

Tema käitumine jne kõik näitas juba et ta ei taha pingutada millegi nimel ja üksi on vaid parem olla…

Nii raske on, enda aruga oled kõike teinud ja püüdnud olla naisena tugev ja hea (igakuiste pettumustega mitte rasestuda olin ka juba üksi). Segane jutt mu poolt, vabandan. Pea on juba sassis, et miks mina?

Viimasele: Probleem oli arsti arvamusel pigem minu munajuhades, kust rakk ei saand arvatavalt ikkagi ilusti liikuma.

Sellest enam tekitab see endas masendust, et mind jäeti maha kuna minuga oli keerulisem last saada.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 01:45; 13.07 14:18; 15.07 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära mõtle nii, et jäeti maha sellepärast, et sinuga oli lapsesaamine keeruline.
Sest kui ta seda ka sel põhjusel tegi, siis sa tegelikult ei tahakski ju enda kõrvale meest, kes naist sellise asja põhjal hindab?

Õige inimene on valmis sinuga sellised katsumused läbi tegema, eriti arvestades, et mehele ei valmista see mingeid kannatusi, kui temal tervisega kõik korras on. Kui ta sellega nõus ei ole, siis ta ei ole õige.

Ma olen ka eelpoolkõnelejatega nõus, et parem praegu kui mingis hilisemas etapis. Seda usun täiesti, et sul on praegu väga raske. Sellise ootamatu lahkuminekuga kaasneb ju alati selline vaiba jalge alt tõmbamise tunne, sest sina oled mõelnud ja plaaninud ühist elu, teine hoopis mahajätmist.

Ennast ära kindlasti süüdista või ära hakka end kuidagi vähem hindama. Ja mehele ses mõttes kah isegi plusspunktid, et ta ei lasknud sul katsega alustada, vaid rääkis vähemasti enne ära.

Ole tubli ja tule lase siin ikka auru välja, kui lained üle pea kokku löövad!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kahju, et nii läks. Pai sulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema käitumine jne kõik näitas juba et ta ei taha pingutada millegi nimel ja üksi on vaid parem olla…

Kui nii, siis tänad hiljem taevast, et sellise mehega last ei saanud, kui ta juba enne teekonna algust saba jalge vahel minema läheb. Laps ise on palju suurem proovikivi, kui ivf ja viljatus, ja needki ei ole sugugi kerged asjad taluda. Praegu on muidugi maailmalõpu tunne, aga hiljem, kui asjad jälle perspektiivis paistavad, võib jah juhtuda, et oled tänulik, et just siis ja selle mehega midagi välja ei tulnud. Seilasime, teame.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Tänud kõikidele toetavate sõnade eest!
Eks mul enda mõistus ütleb ka, et kui nii alatult käitutakse minuga ja meie tuleviku plaanidega, siis parem lasta kiirelt minna ja liikuda edasi. Kahjuks süda on veel temaga ja valu on meeletu. Ei mõista selliseid inimesi, kellel tunded nii pinnapealsed ja lendlevalt kaovad su elus nii.

Kr2su

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 01:45; 13.07 14:18; 15.07 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühinen ka nendega, kelle sõnul parem, et just praegu minema läks. Sellisest mehest paraku poleks olnud ka head kaaslast ja isa ilmselt. Kui on kinnine, ei räägi ning pead mõistatama -see juba väga halb märk. Veel halvem märk, et ei taha üldse pingutada, pärast 2 kuud raskusi paneb juba jooksu.
Küll aja jooksul saad isegi aru, et hea, et niigi läks.
Leiad uue ja mine tea, ehk ei vajagi temaga IVF.
Kõik toetame sind! Ja sina ei teinud midagi valesti. Pai!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Praeguse teekonna lõpp