Esileht Ilu ja tervis praegusel ajal …juuksurisse.

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: praegusel ajal …juuksurisse.

Postitas:

elan Tallinnas. kuna juuksed on juba hallid, värvin iga kuu juuksuris pead:) see nädal on mul aeg kinni pandud. mõtlesin, et kui äkki karantiini lähme – siis ei saa äkki 2-3 kuud käia. samas kardan haigeks jääda, vanus 55, riski grupp. mis teie arvate, laheksite?:)

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et mis mina teeks? Ma ei käigi juuksuris vaid sellepärast, et juukseid värvida. Ostan poest värvi ja värvin kodus ise. Ei pea salguhaaval neid värvima. Mõne värvi hõõrud nagu šampooni pähe. Ära ka ei sureks, kui kohe värvitud ei saaks.
Mul on näiteks iga kuu üht konkreetset süsti vaja teha, et näit nulli ei langeks ja veelgi tüsistusi ei tekiks ega elukvaliteeti halvendavad sümptomeid ei tekiks, aga sedagi see kuu vähemalt ei saa.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa just ei blondeeri, siis üritaks poolpüsivärviga kodus hakkama saada.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kui ma ise haige ei ole ja juuksur ka ei ole, siis läheksin. ma küll ei tea, kui hästi sa oma juuksurit tunned, aga mina oma juuksurit küll usaldaksin.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 18:20; 17.03 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah läheksin, viiruse võid poest ka saada, kui lähed värvi ostma.

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 18:53; 19.03 08:48; 19.03 08:49; 20.03 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ma läheksin juuksurisse. Tegelikult oligi homseks aeg kokku lepitud, kuid eile teatas salong, et nad on suletud kuni nädala lõpuni.
Ma olen ka riskigrupp – krooniliste haigustega med. töötaja.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kui ma ise haige ei ole ja juuksur ka ei ole, siis läheksin. ma küll ei ea, kui hästi sa oma juuksurit tunned, aga mina oma juuksurit küll usaldaksin.

Kas sa arvad, et iga viirusekandja teab, et ta nakatunud on?

ei, ma ei arva. ma lihtsalt kirjutasin mida mina teeks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 18:20; 17.03 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei läheks praegu.
Mis sest ideaalsest värvist ikka pealegi, kui välja nagunii ei saa.
Hõõruks tõesti selle palsami ise hetkel pähe, ajab asja ära küll, et peeglist kodus vaadata kannataks.
Otsus peaks olema tegelikult lihtne: riiklik soovitus kõigi tervise heaks – minimeerida lähikontakte teiste inimestega, ainult hädavajadusel. Juuksur ei ole hädavajadus.
Eriolukorras tuleb prioriteedid üle vaadata.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 20:28; 20.03 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei läheks. Juuksurite ühendus tegi ju avalduse ka, et ilusalongid peaksid end sulgema, aga polegi kuulnud, kuidas sellega läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei läheks. Juuksurite ühendus tegi ju avalduse ka, et ilusalongid peaksid end sulgema, aga polegi kuulnud, kuidas sellega läheb.

normaalsed kohad on suletud

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reedel käisin alles. Rahvast oli palju.
Käin tavaliselt iga kuu, eks paistab, kui salong on avatud, siis lähen ka järgmine kuu.
Viirust ei karda, tuleb, siis tuleb. Nagunii igapäevaselt käin poes ja liigun ühistranspordiga.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul just oli aeg juuksuri juurde, ütlesin ära, las kasvavad. Siis juuksur ütles, et keegi ei ütle aegu ära, aga temal on hirm kuna kodus ka väikesed lapsed. Soovitasin tal uksed sulgeda. Ta kasvatab lapsi ka üksi, mis siis saab, kui peaks haigestuma. See ei ole ju elutähtis vajadus praegusel ajal.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegusel hetkel täiesti teisejärguline asi, kindlasti ei läheks.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti, ei läheks. Käisin eelmine nädal ja nii kahetsen, et läksin. Pärast ikka muretsesin mitu päeva. Abikaasa ütles veel, et ära mine, sest olen asmaatik. Lasin salke teha ja kui värvi peale pani, siis oli ta ikka vääääga lähedal mulle ja veel pidevalt lobises ka. Juba siis mõtlesin, et kui ta nüüd peaks olema nakatunud, siis olen raudpolt mina ka. Nii et, istun nüüd teist nädalat 4 seina vahel. Aga natuke nalja tõsise olukorra juurde ka: istusin toolis, kuidagi kägaras ja vaatasin telefoni. Ükshetk lõi kuidagi hingamise kinni ja kurgu hirmus kuivaks. Juuksur ja teisid kliendid pläkutasid koroonast. Ja siis tekkis mul kohutav isu köhida, oleksin tahtnud kohutavalt kurgu puhtaks köhida ja hullult juua. Ja ma ei julgenud köhida, pidin läbi piina tagasi hoidma. Pärast mõtlesin, et no miks mul oli vaja minna, täitsa rumal ikka.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks värvida kui inimeste hulgas ei käi? ???? Just hea ju, raha jääb alles.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 07:46; 19.03 07:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah läheksin, viiruse võid poest ka saada, kui lähed värvi ostma.

Point on pigem, et ei lähe ei poodi ega juuksurisse.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 07:46; 19.03 07:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks värvida kui inimeste hulgas ei käi? ???? Just hea ju, raha jääb alles.

mina käin tööl.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 18:53; 19.03 08:48; 19.03 08:49; 20.03 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah läheksin, viiruse võid poest ka saada, kui lähed värvi ostma.

Point on pigem, et ei lähe ei poodi ega juuksurisse.

ja süüa peab ka vahel ikka ostma, käin harva.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 18:53; 19.03 08:48; 19.03 08:49; 20.03 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käin korra kuus lõikamas ja nüüd olekski märtsi lõpus see tavapärane aeg. Aga ei julge minna, istuksin seal nagu tulistel sütel ja milleks oma närve sedasi lõhkuda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käin korra kuus lõikamas ja nüüd olekski märtsi lõpus see tavapärane aeg. Aga ei julge minna, istuksin seal nagu tulistel sütel ja milleks oma närve sedasi lõhkuda.

koroona ootab ainult ilusalongis, mitte poes…

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 18:53; 19.03 08:48; 19.03 08:49; 20.03 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käin korra kuus lõikamas ja nüüd olekski märtsi lõpus see tavapärane aeg. Aga ei julge minna, istuksin seal nagu tulistel sütel ja milleks oma närve sedasi lõhkuda.

koroona ootab ainult ilusalongis, mitte poes…

Mis sa norid?
Kontakte minimeerida, nii juuksuris kui poeskäike. Ei ole ju keeruline?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 20:28; 20.03 13:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Ilu ja tervis praegusel ajal …juuksurisse.